reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Tak jak dziewczyny napisały, jeśli krocze było nacinane, to dość długo nie będzie można usiąść na niczym twardym. Myślę, że spokojnie miesiąc jak nie więcej. Blizna jest tkliwa znacznie dłużej. Jeśli nie było nacięcia, tylko pogratulować ;-) Druga sprawa, że po porodzie nie można się forsować a powrót do formy powinien być stopniowy i bardzo wyważony.

Koniczynka
piękny brzuszek :-)
 
reklama
No to i ja.. +9kg, zdjęcie z nienacka robione :zawstydzona/y:

rozne 400.jpg
 
Tak jak dziewczyny napisały, jeśli krocze było nacinane, to dość długo nie będzie można usiąść na niczym twardym. Myślę, że spokojnie miesiąc jak nie więcej. Blizna jest tkliwa znacznie dłużej. Jeśli nie było nacięcia, tylko pogratulować ;-) Druga sprawa, że po porodzie nie można się forsować a powrót do formy powinien być stopniowy i bardzo wyważony.

Koniczynka
piękny brzuszek :-)

a ja się z tymnmnie zgadzam
byłam nacinana a po 4 dniach prowadziłam auto..
70 km w jedną stronę i spoewrotem:-D a po tygodniu znów ok 50 km po mame na lotnisko i spowrotem i jakoś siedziec mogłam bez problemu..
ból był tylko przez poerwsze 4 dni:tak: ale nie ten wątek;-)

koniczynka myślę że można w tym temacie będzie kontynuowac naszą wagę po porodzie , bądź ten damy do archwiwum a założy się nowy odnośnie zrzucania wagi...
jak uwazacie same.. :tak:
 
amandea ślicznie wyglądasz!!

A ja byłam nacinana podczas porodu i w moim przypadku przed tydzień miałam straszne problemy z siadaniem na tyłek, ból miałam straszny. Mam nadzieję, że tym razem tak nie będzie. Jak widać każda może czuć się różnie.
 
reklama
Do góry