reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Różniste te brzuszki! Ale wszystkie ładniutkie i wygodne :)

A ja dzisiaj wlazłam na wagę i aż mi się miło zrobiło, bo w 2 tygodnie przytyłam tylko (albo aż) 600 gr (z czego 200 to dziecko :D). I jeszcze nie dobiłam do 10+, brakuje 700 gr :) A w pasie mam równiutko 100 - dobrnęłam do trzycyfrowego wyniku :( Powoli to już otyłość brzuszna :p:p:p
 
marzena, też tak mam- przez ostatnie 2 tyg przybyło mi tylko 0,4 - 0,3 kg.A za to wczesniej w 1,5 miesiąca 4 kg:-D szaleństwo.
No ale czytałam w swoim poradniku cieżarówki ,że właśnie 4-7 miesiąc przybiera się najwięcej.Czyli już za nami;)
 
Ja Wam powiem, że moja waga szaleje. Raz wskazuje, że w ciągu tygodnia przybyl mi 1 kg, po czym na drugi dzień pokazuje znów o 0,5 kg mniej... a waży dobrze, bo sprawdzalam na znajomych :/

dziewuszki a jak w zasadzie sie liczy miesiące ciąży? od którego tygodnia zaczynaja sie kolejne? bo co strona to inaczej a z kalendarza nie ma co liczyć
 
Ostatnia edycja:
bra00721 - ja zrobiłam sobie jeszcze na poczatku ciązy cały swój kalendarz w excellu i podzieliłam na dni, tygodnie, miesiące i trymestry, wpisuję sobie też tam wszystkie wizyty i obserwacje. Plik umieściłam na googlach, tak że ma do niego też dostęp nawet w pracy mój mąż - on też zrobił sobie swoją kolumnę "waga tatusia" :) Czyli rejestrujemy tam wszystko co trzeba, myślę, że plik będzie też miłym elektronicznym wspomnieniem, które kiedyś przekażemy naszemu maleństwu razem ze zdjęciami usg itp....
 
reklama
wisienka dzięki wilkie, znalazłam, przeczytałam i juz wiem :)
miśkaa bardzo fajny pomysł z tym kalendarzykiem i z całą pewnością wspaniała pamiątka :)
 
Do góry