reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

koniczynka- dorodny masz już brzuszek, taki krągły ,super.
poziomki gratulacje z okazji 2kg,nie dodałaś ,że to maluchy przytyły a nie Ty:-p
Kamcia, - nie szpanuj tym biustem:-D Co do brzusia,to faktycznie już coś się rysuje:)
aniap- małe jest piękne:) poczekaj aż Ci nagle wyskoczy to się zdziwisz hi hi
ania2009- zgrabny masz brzuszek, taki w sam raz,jeszcze pewnie nie ciąży a już możesz zbierać przywileje ciążowe :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dawno tu nie zaglądałam, bo niestety - czas sesji :crazy: Moje maleństwo to odczuwa i silnie kopie jak przyswajam wiedzę:-p ale wyobraźcie sobie co jest podczas egzaminu:szok: No ale muszę przez to przebrnąć, bo na razie nie miałam żadnej taryfy ulgowej.
A co to tematu - coraz fajniejsze te nasze brzucholki :rofl2:
Ja ostatnio się zaniepokoiłam, bo przez tydzień przytyłam 700g :eek: ale na szczęcie od początku ciąży to dopiero 3kg - to chyba nie tak źle:happy:
Aha i najważniejsze - w poniedzialek mam umówione USG 3D u znajomego gina mojej siostry. Mam nadzieje, że powie mi więcej szczegółów :tak: pozdrawiam mamusieńki i te brzucholki śliczne
 
persefona....3kg?:szok: to bardzo malutko - ja przytyłam tyle tylko w I trymestrze :szok: a teraz to mam juz z 9 na plusie :wściekła/y:
a tak w ogóle to powodzenia na egzaminach!
 
Kamcia ale cyce to Ci urosły:szok: brzusio rośnie szybciej niż z Vi:-)
no trochę szybciej .. z Vi taki miałam w połowie 8 msc:tak:

a cyce to nie mów:confused2:


Koniczynka duże mieszkanko ma Twoje maleństwo, w przeciwieństwie do Kamci. Jak się nieraz patrzy na takie małe brzuchy, to aż ciężko siobie wyobrazić gdzie tam jest dziecko. No ale kamcia Twój biust nadrabia za brzuch zdecydowanie :)
oto my kilka dni temu
Zobacz załącznik 322086
bra ma rację .. niewiele większy od mojego , ale za to jaki śliczny:-)
słodki brzuszek

persefona....3kg?:szok: to bardzo malutko - ja przytyłam tyle tylko w I trymestrze :szok: a teraz to mam juz z 9 na plusie :wściekła/y:
a tak w ogóle to powodzenia na egzaminach!

gag ja tez przytyłam 3 kg jak narazie:-D doszedł mi 1 w pl .. ale już go nie ma:-) zawsze jak jestem w pl to lekko się obżeram i mi się przybiera , a jak wracam to wszystko wraca do nomy:-D
 
kamcia- ty weź mi powiedz dziewczyno jak to możliwe, że już nie masz tego kilograma z Polski ;) bo ja sie boje wejść na wagę... ;) poległam juz nie raz na polu bitwy chcąc zgubić co nie co ;/ ;)
 
kamcia ty to córę gdzie schowałaś bo nie brzuszku aniap ty też nie wiem gdzie te wasze dzidziole sie mieszcza ja mam taki ogromniasty żeaż strach :/
 
Kamcia, Aniaap, ja nie wiem gdzie Wy te dzieci nosicie... Śliczne malutkie brzuszki:) Dobrze, że znamy się tylko wirtualnie, bo gdybym w rzeczywistości miała obok Was stanąć, to wyglądałabym jak wieloryb...
 
tez bym miała opory :) dziś wogóle smutno mi sie zrobiło , kiedy dojrzałam swoje boczki i tłuszczyk spod staniczka. ja naprawde boje się wejśc na wagę ;)
 
reklama
tez bym miała opory :) dziś wogóle smutno mi sie zrobiło , kiedy dojrzałam swoje boczki i tłuszczyk spod staniczka. ja naprawde boje się wejśc na wagę ;)
Ja też się boję wejść na wagę, zrobię to dopiero w poniedziałek na wizycie.... No nic w maju będziemy się martwić z tym zrobić... Tak sobie czasem myślę, że to może dobrze że przybrało nam się trochę więcej :-D bo maluszkom cieplej i bardziej miękko w naszych brzuszkach....;-)
 
Do góry