reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
To kilka fotek na szybko z mojej sesji połówkowej :)

polowa2.jpgpolowa1.jpgpolowa3.jpg
 
Ostatnia edycja:
bra - rewelacja brzunio mały zgrabny ale dzidziusiowy domek jest zgrabna dupka z Ciebie :-p
patyczk - brzucholinek cudo dzidzia ma gdzie mieszkać swobodnie i fikać do woli
salsera- fasolkowy domek super sesja pierwsza liga fajna pamiątka
 
Oj dzidzia fika fika, a tak się odznacza, bo to chyba ulubiona pozycja bąbelka, i czasami widzę jak z jednej strony jest większa "górka" niż z drugiej. A ta większa "górka" to chyba pupka nie??:-)
 
dziekuję kochane,aż się miło na serduszku robi :) Tak jak piszecie, każdy brzuszek inny i każdy jest cudowny :)
Patyczek- ja czasami po przebudzeniu, kiedy czuje, że młoda nie śpi, specjalnie przekręcam sie na plecy, śmieszna jest ta "gulajka" po jednej czy drugiej stronie, fajnie wtedy widac ruchy ;) niestety ta pozycja tylko na chwilke, bo małe ugniata wnętrzności heh
Salsera-fajny pomysł na zdjęcia, szczególnie podoba mi się "baby loading 50%" :)
 
reklama
Do góry