reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

Czekam na malenstwo :


  • Wszystkich głosujących
    24
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Zbliżają się Święta i zaczynany się zastanawiac co dostaną od Mikołaja pierwszy raz nasze dzieciaczki. Ja jeszcze nie wiem co kupic moze macie jakies propozycje co takim maluszkom warto kupic?;-):-)

pozdrawiam
 
Karolinka z tego co wiem to dostanie krzesełko do karmienia, wielkiego misia na którym będzie mogła leżeć, dużo książek z bajkami, reszty na razie nie wiem bo nikt nie chce powiedzieć co jej kupił;-)Ale świetnym pomysłem jak dla mnie jest prowadzenie kalendarza dziecka. My zaczęliśmy jakis czas temu. teraz robimy drzewo genealogiczne na razie doszliśmy do 6 pokolenia może uda nam się jeszce dalej dobrnąć. myślę że mała za jakiś czas na pewno się z tego ucieszy.
 
fajny pomysl z tym kalendarzem, muszę to przedyskutowac z mężem moze tez sie pokusimy,
ja się zastanawiam nad zabawkami edukacyjnymi ale ich tyle jrst ze nie wiadomo naco się zdecydowac.Mnie wszyscy najblizsi chcą żebym ja wybrala a oni tylko sfinansują dlatego trochę tego muszę wybrac.
Napewno kupimy Liczynogę zabawka chyba na czasie dla półroczniaków i nie tylko.
 
Ja mam problem z prezentem bo Laura juz wszystko ma no procz jednej rzeczy ..chodzika.. ale to za wczesnie wiec nie mam pojecia co kupic moze jakas ogromna maskotke do lezakowania widzialam fajne fotele np z kubusiem puchatkiem to jest taka maskotka z krzeslem heheh a zaraz pewnie bedzie siadala wiec:confused:
 
Ja na MIkołajki kupiłam Julkowi książeczkę do kąpieli z Canpola,ponoc znienia kolory po zamoczeniu.Od Chrzestnej ma dostac Album niemowlaka.Reszta prezentów to na 1 Dzień Świąt,bo bedziemy chrzcili małego(od chrzestnej podobno chodzik,bo pytała się jak ten po Olku-tyle że jeździ).
 
;-);-);-)
Kosi łapki, skoczne przyśpiewki, może gimnastyka małego człowieczka, a może pogięta zryweczka, czyli jak bawią się nasze dzieciaczki?
;-);-);-)​

U nas na topie wsadzanie malutkich rączek do buzi mamy lub taty, łapanie za nos.

Przy całowaniu szyjki smerfika głośny śmiech, ciekawe może ma łaskotki ... :-D
 
Ja leże na plecach i trzymam Krzysia na swoich kolanach w górze. Krzysio uwielbia taki samolocik i głośno się śmieje przy starcie i lądowaniu.

P.S. Doskonałe ćwiczenie brzuszka dla mamy ;-).
 
reklama
Laura lubi calowanie po szyji i pyrkanie jej, kosi lapki, sroczka kaszke wayzla, mam dwie rece, wkladanie rak do buzi mamy:-) lezenia na brzuszku i plusie siebie samej heheh
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry