reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

Czekam na malenstwo :


  • Wszystkich głosujących
    24
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Zebrra, ja tez byłabym zainteresowana szkołą przy zelaznej, bo chcę tam rodzić. Moze się spotkamy? :-)
A kiedy zamierzasz isc, w ktorym tygodniu?
 
Podobno na zajęcia można zacząć chodzić od 28tc... Zapisałam się na kurs od 27/04/07 na godzinę 18-tą :)

Bazylka ta szkoła, o której pisze Ankami też uprawnia do zniżki na Żelaznej :) także sprawdź, do której Ci bliżej :)
 
A znacie jakieś refundowane szkoły przy Solcu?
Wprawdzie już się zapisałam na kwietniowy kurs u Magdy Witkiewicz, ale nie wiem jeszcze, na który szpital się zdecydować...
 
Nie znam, ale na pewno znajdziesz cos w necie. Ja tez byłam zainteresowana Solcem, ale okazało się że mój lekarz juz tam nie pracuje.. tylko w Św.Zofii, została mi więc prosta drogą Żelazna. Juz raczej nie zdecyduję się na inny szpital. Duzo słyszałam jednak dobrego o starynkiewiczu.
 
Ankami, swego czasu robiłam research w necie i okazuje się ze zapisałam sobie niektóre informacje w komputerze, oto one:

  • Rodziłam na Solcu z położną Iwoną Oksiędzką jest taka jakiej szukasz miła ,grzeczna, jest super fachowcem i wzbudza zaufanie .Przy niej czułam się bezpieczna nie mówiąc o tym że jest tańsza. Podam ci jej nr 0606409543
  • ja z kolei poznałam urocza położną na Solcu - Krystyna Komosa-, wcześniej uczęszczałam do jej szkoły rodzenia, ta kobieta pozwoliła przełamać lek przed bólem i pokazała ze poród to cos naturalnego, ponadto ponieważ oddział był niewielki by kameralny,
    namiary na Krystyne:
    www.rodzimy.pl
 
dzięki Bazylia.
Ja do tej pory też byłam przekonana do Żelaznej. Chodzę do lekarza, który tam pracuje.
Ale on sam powiedział, żeby wziąć pod rozwagę Solec. No i zaczęłam się wahać. Niby zrobiłam już pierwszy krok w kierunku św. Zofii, bo zapisałam się do tej akredytowanej przez nich szkoły rodzenia. Ale nigdy nic nie wiadomo.
 
reklama
A do jakiego lekarza chodzisz Ankami?
Ja do dr Zioło, on pracował i na Solcu i na Zelaznej, ja rozwazałam oba zapisując sie do niego, ale na wizycie okazało się ze na Solcu juz nie pracuje. Solec podobno jest teraz w swietnym stanie, no i mam do niego najblizej z domu. Ale raczej zostanę przy Zelaznej, tym bardziej ze musze jeszcze przebadac sie u okulisty pod koniec ciązy i jesli cesarka - to bedzie ją robil mój lekarz.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry