reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

Cudowne te dzieciątka nasze są:-)!
Gola84 gdzie nabyłaś te rewelacyjne opaski na główkę do Poli? Chętnie je nosi? Nie ściągają się z główki?
 
reklama
Gola Pola to prawdziwa ksiezniczka:-)
Onanana laska z Ciebie jak sie patrzy,ja nie wiem czemu tak narzekasz na swoja wage i wyglad.Wygladasz swietnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
martus fajna ta Twoja malutka, przynajmniej nie ma problemow z jedzeniem;-)
 
martus slodka jest ta Twoja niunia radosna dziewczyna z niej jest ;-)
agalodz ale Wojtus juz urosl :szok: jaki z niego elegant no no no przystojniak wam tam rosnie kochana,sliczne fotki super pamiatka ;-)
 
Gola pilnuj już Poli bo lasencija ci rośnie w sumie a po kim-a po mamie ;-)
onanana 2 ślicznoty z was..Monia tyłek ci skopie świetnie wyglądasz a ty marudzisz :-)
martuś fajną masz córcię a jakie słodziachne polisie ma :-)
agalodz ho ho jaki przystojny kawaler ci rośnie..:-) A fotki czadowe ;-)
 
agalodz- ale WAsz Wojtuś jest śliczny! I jaki już duży no i jak mu włochale urosły! Foty swietne !:)
Ankusch - wooow, mamuśka super pamiątka, Martysia jest przekochana!!! Ten pierwszy podkład muzyczny super - cio to?
 
agalodz jaki duży i elegancki ten Twój synuś:tak: A zdjęcia rewelacyjne... sesja u fotografa czy to Wy tacy twórczy jesteście?
Ankusch świetny pomysł z tą prezentacją... w jakim programie coś takiego się tworzy? też bym chciała małej zrobić podobną pamiątkę (niby dla Ewy, ale pewnie to ja bym ją najczęściej oglądała):-D
2mycha1 czekam na takie ząbki u Ewy;-)
 
reklama
Do góry