reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

reklama
andrzelika kochana ale super wygladacie z Alankiem a jak on sie zmienil i jak urosl :-) super maminka z Ciebie wygladasz slicznie ;-)
Gola Polunia wyglada bomba no i jaka ma super zabawe w tej wanience :-D
winki Olinek jest sliczny i urosl oj jak on sie zmienia :-)
mycha ale ma super basenik Nadinka i widac ze uwielbia sie pluskac :-)
 
Ale dawno mnie tu nie było!
Ssabrina Sami jest uroczy jak zwykle, a jak się świetnie stołuje!
Winki Oli ciągle uśmiechnięty i gotowy na nowe wyzwania, to w nim lubię najbardziej!
Ankusch Martynka pięknie urosła, oj będzie łamać serca!! Wózior fajny!
Gola Polunia prawdziwa zapalona kibicka, w dzięcięcym wózku wymiata, a na krześle najlepsze ma ostatnie zdjęcie. jest urocza jak zajada te owocki!!!!
Alma Korni to juz prawdziwy mały mężczyzna, widać, że silny z niego chłop!
Onanana toż to z ciebie połowa została kobito, niezła laska no no!!!! A Majunia jak zwykle czaruje oczętami i uśmiechem, fajna z niej dziewczynka! Rodzinka jak się patrzy :-)
Martusja masz cudownie słodką babeczkę z tej Ewuni, przesłodka!
Agalodz już pisałam na FB, że Mały świetnie się przezentuje w tymubiorku, świetna pamiątka a ten uśmiech bezcenny!
Mycha Nadunia aż różowe ma te usteczka, masują do truskaweczek na body a basen ma nie do pobicia!!:-)
Andrzelika Alanek pięknie wyrósł, a ty jaka laseczka!
 
Gola krzeselko rewelacja, no i Pola jaka w nim zadowolona, a zdjecia w wanience super

Mycha basenik jest super, wcale sie nie dziwie ze Nadii sie tak spodobal

winki Olinek jak zwykla wymiata, uwielbiam te zdjecia gdzie jest ciagle w akcji
 
onanana- świetna Majeczka , śliczna mamusia i przystojny tatuś. rodzinka super. no i pokazowa Majeczka w wózku.
Martusia -niezła śmieszka ta twoja córunia. Fajniutka
Agalodz- no jaki gentlemen z Wojtusia. Super
Mycha -co za ząbki. My mamy takie same, choć jeszcze troszkę krótsze :) no i juz ci pisalam ,ze basenik super extra.
andrzelika - jakie fajne zdjęcia. Ty jak zwykle lachon ,a Alanek wydaje sie wciąż taki malutki. Fajny wózek.
Gola- Pola ma normalnie SPA na świeżym powietrzu. Fajny fotelik. Fajne kolorki. ja tu w Poznaniu mam ten sam pożyczony od koleżanki i muszę stwierdzić ,ze jest super wygodny dla bobika. dla mnie mniej bo kloc z niego straszny. Ja mam podnóżek podniesiony by Oli miał nóżki na prosto jak w wózku.Fajny pomysł z jagódkami. Polcia jak zwykle śliczniutka.
 
Dziewczyny, ale macie ekstra z tymi basenami, wanienkami i wogóle, jak dzieci już siedzą to jest mega wygodne, ehhh zazdroszczę.

Gola - świetne krzesełko, twoja córka wygląda na zadowoloną, a co ona tam je na tych pierwszych zdjęciach, bo wygląda na kurze udko, ale chyba nie?:-D
 
Angun super zdjecia a Arturek wyglada super,a jak wpatrzony jest w kogos na tym drugim zdjeciu :-) przystojniak kochany z niego jest ;-) a Ty mamusia wygladasz kwitnaco ;-)
 
reklama
Angun - super foty, Arti jaki przystojny, Ty też ślicznie wyglądasz i jak młodo ! Ile Ty masz mama wiosenek ?:)
winki - dobra uwaga, też już Polci podnoszę podnóżek ;) Ale rasowy plażowicz z Waszego małego
mycha Wasza Nadusia jest najlepsza ciągle uśmiechnięta! Urocza jest!
andrzelika- świetnie wyglądacie! A Ty znowu inny kolor włosów - ale też super!
 
Do góry