reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

alma Kornelek jest niesamowity jak on juz sie sprawnie sam porusza i siada,normalnie jestem w szoku !!! gratki dla niego za takie wyczyny ;-)
Angun Arturek super wyglada z ta kula na pewno ma duzo frajdy za nia gonic :-) no i wielkie GRATULACJE za taki poranny wyczyn nocnikowy !!!!
nimfii Kubus wyglada uroczo no i fajnie sobie zagryza z tego gryzaka ;-) mamy taki sam tylko zielono-niebieski ale Sami juz niebardzo lubi z niego jesc jak sprobowal z raczki to mu bardziej smakuje :tak:
mycha Nadinka uroczo wyma****e tym motylkiem,mysle ze probuje go nauczyc latac :-D slodka jest ;-)
Anek Zosinka jest najslodszym kibicem jakiego widzialam hehe super wyglada ;-)
andrzelika Alanek widze tez juz od najmlodszych lat kibicuje super wyglada a jaka ma slodka zdziwiona minke ;-)
winki Olus mnie powalil normalnie ale on jest slodziak nawet te truskawki przy nim to kwasnie moga byc ;-) superancki jest ;-)
 
reklama
Sabrina Samiego włosy mnie powalają! To chyba po tacie taka bujna czuprynka? A jak idzie małemu jedzenie chlebka i bananka? Sami ma już zębola? Pytam, bo moj bezzębny stwór :-p
 
Sabrina Samiego włosy mnie powalają! To chyba po tacie taka bujna czuprynka? A jak idzie małemu jedzenie chlebka i bananka? Sami ma już zębola? Pytam, bo moj bezzębny stwór :-p

Moj tez bezebny stworek jest :-p a jedzenie owocow czy chlebka to mu dosc sprawnie idzie,chlebek tak wymientoli i naslini ze nie musi miec zabkow do tego no a dziaselka sa twarde i czasem np uciupie nimi spory kawalek banana i wtedy np go wypluwa :-p fajnie sie patrzy jak tak sam zajada a kolejne proby beda juz z warzywkami ugotowanymi :-)
No a wslosy to po tacie ma po mnie ma tylko kolorek mam tylko nadzieje ze nie bedzie szybko lysial jak tatus :-p:-D
 
Ssabrina śliczny ten Was Sami jak sobie wcina ten chlebuś i jak zapatrzony w tv, ja się boję Liwi dać chlebek do rączki żeby sama sobie ciumkała, dziś dałam jej bułki pociumkać ale to ja jej trzymałam boję się że się zakrztusi,:tak:chrupka kukurydzianego sama zje :tak::-D
 
Tez sie balam dziewczyny ale zauwazylam ze maly jak ukasi wiekszy kawaleczek to go zaraz wypluwa albo ma odruch wymiotny wiec spokojnie dziewczyny maluszki sie szybko ucza :tak:
 
Gola wiedzę że i u Was H@M króluje też zastanawiałam się nad tą bluzeczką kolorową ale kupiłam jasny róż, ślicznie Pola wygląda
Ankusch nowy wózior na pewno Martynce się spodoba jaki piękne raczki robi Liwia też tak dupkę podnosi do góry
Winki Olinek w koszyczku fajnie sobie siedzi
 
Julianna śliczna z Ciebie mamuśka!!!
Winki ale śmieszek z Olinka!!! Kochany szkrabuś!! (Mai truskawy też smakują:-D)

Arturku brawo!!!! Taki wyczyn na nocniku za pierwszym razem!! Super!!!!!!!

Sabrina Sami jest mega!!! Przystojniak kochany!! super sobie radzi z chlebkiem!! Maja dziś szamała buleczkę i się bardzo cieszyła. ja się bałam że się zakrztusi przy takich nie papkowatych jedzonkach ale ona tak jak Sami wypluwała (kilka razy zdarzyło mi się wyciągac jej coś z buzi) ale coraz ladniej sobie radzi:tak:

Ankusch Martysia w nowej furze wygląda super!!! Prześliczna z niej dziewczynka!!!!

Gola Polunia jak zawsze prezentuje się zjawiskowo:-D Maja ma taką samą bluzeczkę (w te kolorowe paski)- ma do niej jesczez getry pasiaste:-D

Alma ale przystojniak z Kornelka!!! Nie ma dziwne- ma bardzo ładną mamusię!! Chyba odziedziczył po Tobie tą ciemną karnację?? na zdjęciu z poprawin wygląda na dużo starszego!!
 
reklama
Ssabrinaa - Wasz Sami to urodzony model, cudny chłopak! Mamy taką samą grzechotę z Canpola -ale niestety mamusia włożyła do sterylizatora i chuchu w bombki strzelił, bo gwiazdkę stopiłam ;) Super Sami papunia, Polci daję też piętkę chlebusia, kawałek jabłuszka - fajnie je i ile radochy ma!
winki - a to Ci siostra małego pomocnika miała ;) A małemu widać prace ogrodowe frajdę wielką sprawiają ;)
Alma - Ale Kornel już duuuzi! Śliczne ma oczka i brwi
mirelko,onanana - tak H&M , my mamy geterki, ale seledynkowe - takie same właśnie też były w pasiaczki ;)
Ankusch - Ta Wasza Tysia rozkoszna! Ni oi blondi jak się patrzy! :)
Angun - brawo dla małego - lepiej być nie mogła na nocniku - pełen pakiet ;)
 
Do góry