reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

Majuska nie mogę się nie zgodzić z dziewczynami. Super mamuśka z ciebie, widać, że sczęśliwą rodzinkę tworzycie. Pati rozkoszna i zadowolona z takiego dzikiego placu zabaw. Zazdroszczę takiego wypadu z pięknymi widokami i wędrowaniem!
Alma pisałam na FB, ale się powtórzę, brawo Korni!
Julianna tego zakochanego w mamie spojrzenia nie da się kupić :-)
Mycha- Nadinka jak zwykle do zjedzenia, a rodzice przejęci i uroczyści :-)
Mamaa fajnego masz brzdąca!
Andrzelika brawo dla Alanka, jak sięmisznie kroki stawia od piętek :-)
Winki Oliś w swoim naturalnym środowisku, prawdziwe z niego "podróżnicze zwierzę " :-)
 
reklama
alma ale Kornelek zasuwa !!! wow jestem w szoku normalnie,brawa dla zdolniaka :-)
Majuska super zdjecia kochana a Patka to taka slicznotka jest,czarne oczka i wloski :-) mamusiu a Ty wygladasz super,macierzynstwo Ci sluzy kochana kwitniesz ;-)
 
alma- niesamowity jest ten Wasz Kornelek!!! Jak pershing zasuwa normalnie!
ewika - ale Wasza niunia jest cudna!!! Taką ma subtelną urodę, śliczna! Pozy to przybiera jak nasz Polish, kogo macie w straży??;)
 
kochane jakie Bobiki są słodkie!! wszystkie bez wyjątku. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno były takie malutkie, bezzębne, bez wyraźnej urody (wszystkie śliczne ale noworodki takie spuchnięte itp). A teraz!! pozują do zdjęć, śmieją się... super patrzec jak nam rosną te maluchy!!
Anek Zosina jest zajebiaszcza!! Widzę że jednak różowy kolor tez u Was się pojawił- chyab nie idzie go uniknąć przy dziewczynkach...
Ssabrina Sami ejst mega przystojny!! Dziewczyno ale będziesz miała roboty przy odganianiu pannic!!
Filipkowa mama Zuzinka jest prześliczna!! Na tym drugim zdjęciu jest z Filipkiem?? Śliczne dzieciaczki!!
agalodz wyglądacie ślicznie!! Bardzo Ci służy kochana macierzyństwo bo promieniejesz!! Wojtuś mega przystojny!!
helenka ale słodziaczek z Olinka!!
mama1988 ale przystojniak z Tymka!!
ocelota masz małego przystojniaka!! I jakie ma zajebiaszcze włoski!! Rozkoszniak!!
ewika mała jest przecudna!! Wygląda na taką kruszynkę??
angie ale Kingunia się zmienia!! I jaka z niej wesoła ślicznotka!!! Przecduna!!
potworek cudne masz te dzieciaczki o czym pewnie doskonale wiesz:)) Malutek jest mega!!
Winki świetne fotki!! Widać że wakacje mega udane. podziwiam za to pole namiotowe!! A Olinek jest świetny!! I wiecznie uśmiechniety- w swoim żywiole:))
andzrelika Alan jest cudny!!! _Przystojniak mały i tez taki wesołek:)
mycha WOW!!! Wyglądacie super!! Śliczna z Ciebie mamusia!! Masz śliczne włosy!! A Nadinka jest przecudna!! Kolejny mały śmieszek:))
Julianna super wycieczka!! Wyglądacie extra!!

alma Kornelka sie uż nachwaliłam na FB ale napisze i tutaj że jest debeściak!!!!
Majuśka laski już wszystko napisały ale ja tez musze dodać że wyglądasz super!! Kurde Ty chyba et dzieci starsze nie swoje masz!! W życiu bym nie powiedziała że masz już takie dorosłe dzieciory!!Chłopa masz powiem Ci masz przystojnego!! A Patuśka jest przecudnka!! Ja pamiętam ż eona taka papuśka trochę była a już jej się dziubeczek "wyciągnął". Kolejne wesołe dzieciątko!!
 
Winki80 Oli super tak się śmiać do miśków to tylko dzieci potrafią !!!
Onanana Twoja Majcia śliczna dziewuszką !!Ale nie dziwne ma ładnych rodziców!!Ale do kogo ona podobna????
Najlepsza ta fotka na spiocha w foteliku rowerowym!!!Słodziaczkę masz!!!
 
onanana - ale Majusia urosła!! Super foty, a ile grzbków! Swietna amsz rodzinke! PS tak samo w misce kapiemy mloda na wakacjach ;) Buziary:**
winki - Oli jest czadowy! Juz kiedys (dawnooo) pisalam, cudny pokoj, super masz dziołcha gust!
 
reklama
Gola świetne foty!! Widac że wyjazd mega udany!! laska z Ciebie jak nic!! a i z Hani widać ładna dziewczyna. A Pola jak zwykle urocza!! Dla mnie nr 1 to fotka z cytryną i to w oknie mi się tez podoba bardzo:tak: Super!! zazdroszczę takiego abbskiego wyjazdu!!
 
Do góry