reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

SSabrinaa - Sami jest baaardzo ładny, ładną ma urodę. A na zdjęciu przy wózku, to już takie większe dziecko z niego!

filipkowa mama - cudne masz te skarby. Widać, że Filipek dba o siostrę:)

agalodz - Wojtek jest meeega do Ciebie podobny! Szczególnie widać na 2-gim zdjęciu.

helenka1986 - kawał chłopa z Olinka . A gdzie on tak patrzy zamyślony?

mama1988 - jeszcze raz witam nową BB rodzinkę. Na jednym zdjęciu Tymon taki pyćki noworodek a na innych już taki fajny brzdąc!

ocelota - młody jak nic na roczek tu wygląda! No i gratki za samodzielne chodzenie przy ścianie.

angie80 - pięknie Wam Kingusia rośnie i taka jest uśmiechnięta:tak: Zdjęcie nr. 4 wymiata!

potworek - Ty wiesz... że ja Wasze pociechy mam "na facebookowym podglądzie";-) Para foto-modeli Ci rośnie.

dziękujemy serdecznie:)
 
reklama
Alma Korni jak zwykle zdolniacha

Majuska swietne fotki, Patrycja urocza, jak super marszczy nosek, Ty tez widac zadowolona, co to za zielony plyn pilas? Widac ze wakacje sie udaly, ale zazdroszcze.
 
noooooo Majuska dzięki za wycieczkę w Bieszczady :-) Mała tak podobna do Ciebie, że szok! Fajna rodzinka, a Ty nie wyglądasz jakbyś miała już dorosłe dzieci :-p Oczywiście to komplement:-)
 
Majuska - widoki cudne! Foty z mchami i wodospadem czad! Ale Wy - kochanaaaaa, co za rodzinka! Pati jest prześliczna, ma piękne ciemnobrązowe oczka, fajnie opalona! Ty mamuśka (muszę zgodzić się z martttiką) wyglądasz baaardzo młodo, nie pasują Ci takie dorosłe dzieciory! Ja po 3ce dzieci chce mieć taką figurę i jakie Ty masz kobito nogi! A tatuś przystojny :) Psiurek rozkoszny , widać, że zadowolniony z urlopu ;) Widać, że było super :)
 
Majuska ekstra wakacje, pogodę mieliście piękną widać że małej się podobało uśmiechnięta od ucha do ucha, fajna z Was rodzinka:-):tak:;-)

Alma ale zdolniacha z Kornelka:tak:
 
Dzięki dziewczęta za komplementy:-)
Nie pamiętam nazwy, ale to zielone to jakiś taki oryginalny browarek był ( z małą zawartościa alkoholu ) , mają tam różne knajpy z ciekawymi trunkami, wogóle to odkryłam super piwko, nazywa sie Podpiwek, podejrzewam, że mozna go kupić w specjalnych sklepach z róznymi gatunkami piwa, świetne, podobne do Karmi, ale nie takie słodkie, spróbujcie jak znajdziecie , polecam, alkoholu ma jakieś 0,5 % czyli podobno tyle co w kefirze , tak na etykicie pisze, co bardzo mnie zdziwiło:-D
Pogoda upalna, może aż za bardzo, ale w pięknych okolicznościach przyrody zupełnie inaczej się to znosi, nie tak jak w mieście, w betonie, polecam wszystkim Wam Bieszczady, jest bosko :)))))
 
majuska - przepiękne zdjęcia. Super z Was rodzinka. Powtórzę za dziewczynami - meeeega młodo wyglądasz! Starsze dzieciaki to chyba w podstawówce urodziłaś;-) Pati za to radosna i rozkoszna. Najfajniejsze foty, jak gołymi syrkami biega.

A co do BIESzCZAD - to kocham je całym sercem. Zdjęcia super. Ja "ostatnio" bo w 2009 r. byłam w Cisnej... eh te połoniny:)
 
reklama
Majuśka pieknie az sie wzruszyłąm ja tak kocham gory..Piękne zdjecia chyba ze trzy razy ogladałam..Jestescie wspaniali!!!Zaraz sobie włacze anioły sa w bieszczadach zawsze jak tam jestem to słycham aniołów..Ty wygladasz wspaniale tylko pozazdroscic takiej figury a Pati piekna i jak ładnie stoi..Naprawde super fotki DZIĘKUJE!!
 
Do góry