reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Koło Gospodyń Domowych"

reklama
Stokrotki dawaj no super.
Dawaj jakiś kurs obrazkowy cobyśmy i my umiały zrobić kosz z gazety :-D
 
Stokrotki ty zawsze mnie czymś zabijesz .. jak ty kobieto znjadujesz na to czas? ja juz nie pamiętam jak szydełko się w dłoni trzyma :-(
 
Fusiku, ale ja doskonale pamiętam cudeńka szydełkowe, które nam tu pokazywałaś. Jestem pewna, że takich rzeczy jak szydełkowanie się nie zapomina.:tak:
 
Stokroki, piękne rękodzieło!
Fusiku, ja też dokładnie pamietam jakie cudeńka potrafisz wyczarować:tak:
 
Kur.... :wściekła/y::angry:. Ucieło mi posta !!!! Przepraszam za wólgaryzm ale mało szlag mnie nie trafił :angry:
Fusiku ja podziwiam twoje umiejętnosci i zazdroszczę ogromnie . Marzy mi się szydełko . Mam "wizje" ;-) robienia takich maciupkich misków dla Zofki
. No ale najpierw to musze sobie szydełko kupić i pożadnie się nauczyć bo jak narazie to dlamnie czarna magia :-D;-)
 
reklama
dzięki dziewczyny :-)
Stokrotki miśie śliczne ale mój angielski kuleje ... spróbuje sobie to przetłumaczyć i zobaczymy czy mi wyjdzie i ile zajmuje to czasu bo może na 2 latka zrobię maluchom niespodziankę :-) ale nic nie obiecuję !!!! Najpierw musze kogoś dorwać by mi to przetłumaczył
 
Do góry