reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Koło Gospodyń Domowych"

Stokrotki super pomysl z nauka szydelkowania bo miski strasznie fajne. Ja mam slabosc do dzierganych zabawek - szczegolnie karuzelki. A ze sama jestem rekodzielniczym antylenciem to kupuje to musze sie zadowolic kupnem takich rzeczy (lubie blabla kids i tam troszke kupilam - fajne zabawki i moze jakis pomysl do sciagniecia dla bardziej utalentowanych ;-):-))
 
reklama
Nie - no miśki sa pierwszorzędne!!! i ja myślę że jak by pierwszego przemęczyć - wyczuć jak się robi to by szybko poszło no bo nieduże są i nieduzo oczek...ja kiedyś robiłam na szydełku to pamiętam że jak człowiek często robi to szybko idzie :):):) Stokrotki, Fusik - powodzenia w przedsięwzięciu!!!
 
Super misie jakbyście mogły to przetłumaczyć ten przepis na kisia to poprosze babcie zeby zrobiła - ona jest miłosniczka szydełkowania, robi to zawodowo i szybko:-)
 
Stoktorki, jesteś NIESAMOWITA! Kurcze, że też tak daleko mieszkacie - juz zamówiłabym sobie takie cudeńka u Ciebie!
 
reklama
Do góry