reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

:-) dzień dobry!

Edysiek,Gaja,Mateuszkowa dziękuję bardzo! trzymajcie kciuki, może się uda :tak:

JaiKropeczka testy LH wykrywają owulację do 24h czy tam nawet do 36 godzinek :)

Mateuszkowa ale masz fajnego szkraba :) !!!! :-)

gaja
to gdzie jeśli można spytać pracuje Twój mąż,że takie nadgodziny robi :) bo w Trzciance to kojarzę tylko joskin,sape,northstar i coś jeszcze ale nazwy nie pamiętam :szok::-D


Wczoraj się obżarłam dosłownie jak świnia! w podziękowaniach za opiekę nad małą byliśmy w sphinxie na sharmie ... mniam :) :-) było pyszne ale ile kalorii ... ale na razie może się udało to nie katuje się jakąś drakońską dietą i ćwiczeniami ... jak się nie uda to zabieram dupę w kroki i do roboty ... Mała była teraz bardzo kochana :-D a ja się w niej zakochałam bez pamięci :) chociaż G to jej idol i była w niego wpatrzona hahaha :happy2: a G jaki był dumny że mała się do niego tuli ... tak kocha dzieciaki :) ciekawe czy ze swoim też tak będzie szalał,,, albo jeszcze bardziej :D na razie wiadomo mi że chciałby córeczkę ... no zobaczymy :)
 
reklama
ja ogarnęłam to i owo, łeb umyty :-D, na polu taki zaduch, że chyba wyjdziemy popołudniu dopiero :nerd:

Ala kurka no znowu wydatki :/ :/ mam nadzieje, że mnie nie dopadną te związane z samochodem przez najbliższy rok :-D:-D:-D a co do urodzin.. to może nie rób, albo zrób w weekend a nie tak, że każdy ma cos innego w planach a Twoja impreza to tylko dodatek :baffled::baffled::baffled::baffled:

Butterfly mojego P tez wolą dzieci ode mnie ;D czasem ma to swoje plusy ;D a co do córeczki, no niby się mówi, że córunia tatunia, ale czy ja wiem ? chyba od chłopa zależy, jak kocha to obojętnie czy syna czy córke :tak::tak:

Tinti, witaj no to niezłe wydatki ..
 
Motylku czyli dziewczyny dobrze prawiły, że bolący brzuch masz na ovu ja tak zawsze miałam gdy nie brałam anty, bolał mnie brzuch jak na @ i piersi:baffled:
A mój małż pracuje w Sapie ale on jest mistrzem i ma pod sobą ponad 100 osób, więc ażdego obrobić w systemie to troszkę trwa, do tego inwentury i ogarnianie wszystkich zamówień i hali, no i jak rąk do pracy brakuje to ubiera sie w uniform i idzie na halę pomagać. Bo teraz akurat mają gorący okres, przynajmniej na jego dziale:baffled:

Dorka ja nie wiem co ty od fryzu Matiego chcesz, wygląda ślicznie, mówię musisz sie przyzwyczaić:tak:

Ala zakwasów nawet jako takich nie mam, napiszę tylko, że troszkę w pośladkach je czuję więc jest dobrze. Następna sesyja w sobotę:tak:
 
ja jestem cały czas teraz bo byłam 2 godziny na spacerku i teraz już w domku siedzę, muszę coś ogarnąć ale taaaaaaaak mi się nie chce, kurze już śmieją się ze mnie, że pozwalam im bezczelnie polegiwać na mych meblach:sorry2:
 
a ja sie spacerku doczekac nie mogę :-D ale taki upał, że się nie da, jeszcze mały śpi ale to pewnie nie długo już..

a kurzom możesz pomachać:-D:-D ja z moimi rozprawie się jutro/pojutrze bo nic a nic jeszcze nie mam ( widocznego )
 
u nas kurzu mamy od groma, mogłabym codzień sprzątać tak się namnaża:baffled: ale to pewnie zasługa dywanów, tapicerowanych mebli, firanek, rolet itp itd, do tego małe pokoiki zawalone meblami to też swoje robi:baffled:
 
reklama
Do góry