reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Mateuszkowa nasze dziecko- nasza sprawa, i nie ważne czy będzie to chłopiec,dziewczynka - a się z dupą świga. No i ja mam wybrane imiona już za wczasu to jej się nie podobają i G suszyła łeb żeby dać dzieciom na imię po dziadkach (po jej mamusi) no chyba ją cyce bolą :-p najpierw niech będzie dziecko a później się pomyśli ale nie dam na imię dziecku Helena :sorry2: osobiście mi się nie podobają takie imiona...

p.s- a nie wspomnę o tym,że specjalnie wypuściła psa żeby mi zagryzł mojego kociaka :wściekła/y:
 
reklama
omg :p

dlatego jak ja byłam w ciąży to imie było wybrane ale nikt o nim nie wiedział :tak:powiedzielismy jak mały się urodził i tyle, a były różne propozycje, że może tak albo tak :p ale tak jak piszesz-moje dziecko-moja sprawa :tak::tak::tak: może zacznij ignorowac troche ją ?
 
Mateuszkowa jej się nie da ignorować, bo jak ją tylko widzę już mnie trzęsie :-p hahaha, a jak się jej imię nie spodoba jej sprawa - nawet nie musi uznać wnuka :-p bo złoży reklamację jeśli to nie wnuczka hahahahahaha :D dla mnie to tragiczne ale i zabawne jak ludzie mogą być głupi :-p
 
:szok::szok::szok: z moją aż tak źle nie jest, natomiast do wszystkiego się wpiernicza, bo ma swoje sugestie...:wściekła/y: a B. podchwytuje :wściekła/y:
Dorota z indyka hm...nie wiem. wszędzie w przepisach tylko mielone i mielone... może jakieś malutkie kotleciki uduszone w łyżeczce oliwy z wodą i do tego sosik?
A co do płci dzieci... pół ciąży się modliłam, żeby Bartuś był chłopczykiem... dowiedziałam się dopiero w 21 tygodniu, bo wcześniej nie chciał się nam pokazać, i byłam w niebowzięta :) gdyby kolejne się trafiło, tylko syn! żadnych bab :-D
 
Kropeczko na szczęście G wie jaka jest głupia :-p i się z niej tylko śmieje bo też go denerwuje ...
a co do płci dla mnie to nie ważne :tak: imiona są teraz tylko czekać na bobaska :-D


Dobra dziewczyny idę się zaraz kąpać bo mi to zejdzie z godzinkę :p a co taki Relax ... po wizycie odezwę się - bo jeszcze obiecałam powysyłać SMSy co tam wyszło i nie zapomnę i o Was
 
Ostatnia edycja:
Butterfly a jakie to imiona? :-D

Iza ja wiedziałam, że będzie syn nie wiem jak ale wiedziałam!!!! :D chociaż wyglądałam na dziewczynke -_- eh zabobony :p
 
no wreszcie posty ruszyły :)

Dorotka ja będę w Darłowie od 6-11 sierpnia:sorry2: także całkiem inny termin:sorry2:

Butterfly oj gdyby moja teściowa tak postąpiła to by mnie na oczy nie zobaczyła i podejrzewam syna też. Kiedyś jeszcze w liceum przyszłam do niego wreszcie po roku czasu (bo oni w 6-cioro z babcia na dwóch pokoikach to nie chodziłam bo bym musiała z babcią albo siostrami w pokoju siedzieć) to pamiętam jak ona postawiła ciasto i powiedziała "jedz, jedz tobie to już i tak nic nie zaszkodzi":szok: A ważyłam wtedy z 60 kg:szok: Od tej pory nie widziała mnie aż do ślubu:tak: Wkurzało mnie to że aż tak mnie nie akceptowała, że dokuczała mojemu T., jak pofarbowałam sobie włosy na rudo to przy całej rodzince skomentowała "że ma kolor włosów jak kolor dupy swojego psa" bo miałam dobermana podpalanego:no: normalnie chora osoba. Dlatego ja jako prawdziwy skorpion nigdy nie wybaczam, owszem jak nieraz Miłosza weźmie do kościoła to pro forma zagadam ale na więcej mnie nie stać:no:
 
Jestem już
Normalnie jak piszecie o teściowych to się nóż w kieszeni otwiera.:wściekła/y:
Moja przestała się wp....ać bo w końcu mój J się wku...wił i powiedział im że nasze życie nasza sprawa, a jak coś tam ostatnio
zaczęła bąkać że starszy nie sprząta to jej kazałam spojrzeć na własne dzieci szwagier 17 lat nie robi nic, poza pójściem do szkoły no ale jakby mógł to by z mamusią poszedł ehh brak słów do tych ludzi. Dzieiciom na szczęście krzywdy nie robią uff.
Ale jakby mi tak powiedziała jak Motylkowi to normalnie chyba by w jape dostala:wściekła/y:.
A co do imion to ja miałam mieć dziewczynkę Olę ale jak okazało się że chłopczyk to został Aleksander i nie obchodziło mnie to że "komuś" może sie nie podobać powiedzialam że mają się dostosować bo to moje dzieci i mój wybór.


No to żem sobie ponarzekała nie ma co ale aż mi lżej hihihi:-)

Kropko fajną masz wagę a ja na swoją ostatnio stanęłam i widzę..... 49 kg ale się ucieszyłam nie ma co hhii
ale postawiłam na dywanie :-D i to chyba dlatego a już myslałam że tak szybko schudłam :-D:-D:-D:-D
 
reklama
potwierdzam z wagą!! stawiajcie na dywanie jak macie zły humor :D

Żanetko no kurka to się nie spotkamy :sorry2::sorry2:szkooooooooooooooooooooooooooooda, ja BYK i też pamiętliwa jestem...sssssssssss..;-) a może muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ;>
Butterfly co do imion to dla dziewczynki strasznie teraz modne Julcie i Majki wokół :D moje znajome i w rodzinie to samo z Oliwierami ( ale tu są Oliviery i Doriany :sorry2: ) wg mnie imię jak imię ważne żeby nie szpeciło i żeby z nazwiskiem to jakoś współgrało:sorry: moja dziewuszka miałaby być Magdalena albo Karolina-niestety dwie dziewczynki w rodzinie , które urodziły się przed Matim dostały tak na imie :shocked2::shocked2::shocked2: jedna 6 mc starsza a druga 1,5 mc.. więc dobrze, że syn jest hehehehehehe
 
Do góry