reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Hej,co tu taka cisza??

U mnie dzisiaj masakra ,czuje sie okropnie,nie myslalam,ze z ta spirala to bedzie tak zle...dostalam okres ale od dwoch dni brzuch jak balon jakies wzdecia,problem z wc itd. I te samopoczucie przed :no: w ogole ta @ idzie,idzie i idzie...znowu 2 tyg. na nia czekalam.Nie wiem...ponad dwa lata bylam na tabsach ,ale przed ciaza ja nie mialam takiej jazdy z okresem.Nie jestem z tych ,ktore umieraja w ten czas i jecza tylko bo okres maja................a raczej nie bylam :eek: bo wlasnie taka zaczynam byc :baffled:

Edysiek wszystko sie uda i bedzie dobrze :tak: zycze Wam udanej pogody.

A gdzie kropka????

Aha...Maja w przedszkolu dobrze znowu :-) mam wielka nadzieje,ze tak juz zostanie.
A na rolki czekam,jeszcze nie przyszly.
 
reklama
A tu pokazuję wam torcik na dzisiejsze urodzinki

DSC_0122.jpg nie jest idealny bo wciąż się uczę nakładać tą masę lukrową i ciągle idealnie gładko do tortu nie umiem, zawsze jakies zakładki mi sie robią:baffled:
 
dzień dobry

wczoraj zostaliśmy poproszeni z meżem na chrzestnych ...hmm.. ciekawie..
moje dziecko przejawia bardzo wysokie zachowania prospoełczne z dziecmi.. :p to dla mnie lekki szok, zamiast bac sie były buziaki z kuzynką.. hmm ..
moja waga pokazuje mniej ale nie powiem ile :p narazie :p
czuje się jakby mnie piorun trzepnął...eh..:sorry2:

Gaja Ty dla mnie na 38 rozm spokojnie wyglądasz a innym nic do tego :p mów, że masz 38 albo 36 :cool2: ubrania są na chińczyków szyte i ja to wiem, mój mąż to wie - rozmiar czasami był xxl:shocked2: i moje dziecko to wie - w wieku 9,5 mc ubranka z metka 1,5 roczku :shocked2: więc... olać to :p podziwiam za tort... ja to chyba zamówieni gotowca..:zawstydzona/y: a pancernik niczego sobie zresztą ma chłopak pomysły :-D

Edysiek oby przygotowania szły tak jak sobie zaplanowałaś :-) i żeby nie było tego mega upału w dzień Komuni :tak:

Jolit@ ciesz się, że masz @ ja nadal czekam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: może po urodzeniu małej cos sie ta pozmieniało i teraz masz inaczej, a może organizm musi się przystosować, wkońcu teraz pracuje sam, bez wspomagaczy ... super z Majeczką, trzymam dalej &&&
 
Gaja nieprawda,wlasnie ze torcik jest idealny :tak: Twoj najstarszy synek ma dzisiaj urodzinki?? to wszystkiego najlepszego dla niego i gratki dla mamy za taki tort :-D

Mateuszkowa gdybym ja tak bez zadnej anty na okres co miesiac czekala jak Ty to bym na zawal zjechala :szok:

U nas dzisiaj piekna pogoda a widzialam w tv,ze u Was ma sie popsuc :-p byle nie u Edyskowej ...

edit.
Przyszly moje rolki :cool: zalozylam je na nogi i jestem zniesmaczona :baffled: boje sie ich normalnie .........:-D ale jeszcze czekam na ochraniacze i bede probowac :shocked2:
 

Załączniki

  • DSC00629.jpg
    DSC00629.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
Witam!
Ja już mam niemal wszystko posprzątane, to mogę chwilę odsapnąć ;-) Dzisiaj tylko sałatke z buraczków zrobiłam.
O 17 idziemy wszyscy do spowiedzi, potem jest majówka. A jak już się wszystko w kościele pokończy to będziemy go dekorować. Nie braliśmy żadnej firmy, bo ceny mieli kosmiczne. A jedna mama zna się co nieco i pojedzie na giełdę po kwiaty to sami sobie wystroimy kościół. Chcemy to zrobić dzisiaj, żeby jutro już mieć spokój.

Gaja wszystkiego najlepszego dla Miłosza :-)
Piękny torcik :tak:

Jolita współczuję przeżyć z @
Rolki fajne, to teraz próbuj :-p
No ja mam nadzieję, że pogoda jednak się nie popsuje, jak dla mnie może byc tak jak dzisiaj, akurat nie za gorąco.

Mateuszkowa to super, że Mateusz chce się bawić z innymi dziećmi.
A to prawda z tą chińszczyzną, tak to nawet XL jest na mnie za ciasne :baffled:

A gdzie reszta? Toxi, Alusia, Kropeczka ????
To ja musiałam tutaj zajrzeć choć na chwilę, bo bym nie wyrobiła :-D
 
Jolit@ rolki super a co do obaw to cie rozumiem bo pamiętam jak dawno dawno temu miałam rolki na nogach - masakra:baffled:;-)

Edysiek pogode pewnie będziecie mieć tylko chłodniej będzie:tak:


A ja właśnie posprzątałam po obiedzie a przed 2 godzinki spacerowałam a jeszcze wcześniej ćwiczyłam a teraz jestem dętka a tu jeszcze później goście do Miłoszka przyjdą (rodzinka):-D
 
Jolit@ no niestety, cos za coś..ale @ przyszła :p a teraz niech idzie :-D rolki fajne - wygodne ? nic się nie bój i pierwsze "slizgi" zrób w mieszkaniu :-D
Edysiek ja bym zostawała przy tym, by został jedynakiem raczej :sorry2: z tego co piszesz to macie tam taką swoja mała zażyłą społeczność - pieczecie ciasta jedna drugiej, koćiół ubieracie wspólnie, zalety mieszkania poza miaste..może i ja kiedyś tego doświadcze..:sorry2: a co to za sałatka z buraczków ??

Gaja
a ja Cie znowu podziwiam..za te ćwiczenia..bo ja przez upały nic a nic :zawstydzona/y:

no wlaśnie, a gdzie reszta??
u mnie pada :-D
 
Cześć dziewczyny!

Nie było mnie, miałam małe problemy z P. tzn. nie takie małe, ale jednak, i nadal w sumie mam. Nie wytrzymuje czasami. Teraz chce mnie zacytuje "wypier*olić" z mieszkania bo on tu wszystko kupywał, tapety, panele, meble i "ch*j" go to obchodzi co my zrobimy. Oszaleje. I o 3 w nocy przylazł pijany, zrobił awanture, pobił się z bułgarem. Tak mi już wstyd jest ludzi.. ehh.. -,-

Poza tym, nic nie ćwicze, jem jak krowa, i mam doła. W ogóle nie wiem co robie, gdzie jestem, po co jestem. Masakra jakaś się ze mną dzieje teraz i u mnie. ehh
 
Toxi :-( a to mieszkanie kupiliscie? Twoj P je splaca czy jak? tzn. juz nie Twoj............ eh,glupi on...ale tak to jest,tacy sa faceci ,samce ,wystarczy,ze inny sie pojawi na choryzoncie ... teraz go pewnie trzepie ,bo szybko 'przygruchalas' sobie innego zamiast po nim plakac.Palant...sory,ze tak pisze..jaby nie bylo to ojciec Twojego dziecka ale jak czytam co wyprawia to ...........:no: beznadziejny jest.Zostawil was a teraz jeszcze takie akcje...
Trzymaj sie dziewczyno... :-* tule.

Teraz nie przejmuj sie waga bo to Twoj najmniejszy problem.
 
reklama
Do góry