reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Na Warszawskiej sa dwie Szkoły Rodzenia-przy szpitlau i dalej za Ksiegarnią-ja do tej chodziłam i bardzo sobie chwalę-chodzą, chodizły tam wszystkie moje kolezanki ciezarne i tez chwala , chwaliły.
Do tej pory wpadam tam od czasu do czasu w odwietki.
 
reklama
Ja tu was podczytuje, tylko mało czasu mam na pisanie. Mieszkam na Marczuku;-) i jestem mamą 3 rozrabiaków

A co do szkoły rodzenia to ja polecam tą za ksiegarnia, byłam tam w każdej mojej ciąży:-)
 
Hej! Mam bardzo miłe wspomnienia ze szkoły rodzenia o której piszecie, szczerze polecam.
Wakacjuję się, na chwilę wpadłam do domu pomieszkać 2 dni i dalej na wieś, odpoczywać.
Pozdrawiam!
 
hej.
ja też jestem tu nowa :-) dołączyłam do Was dopiero dziś, bo wcześniej tylko Was podczytywałam:blink:. Termin mam na Wigilię :-) i powiem szczerze, że zastanawiam sie od kiedy powinnam zacząć chodzić do szkoły rodzenia?
 
Ania 297 najlepiej zadzwoń do szkoły rodzenia i ci powiedzą od kiedy tam chodzić, ale jak mnie pamięć nie myli to od ok 30 tygodnia .
 
Kasiiula ja niestey rodziłam w Psk, ale mozesz zadzwonić na izbie przyjeć i tam ci wszystko powiedzą, co jest potrzebne i co nalerzy zabrać dla dziecka.:-):tak:A i jak pójdziesz do szkoły rodzenia , to też uzyskasz takie informacje.
 
Kasiiula:
ubranka dla dziecka musisz miec na wyjscie ze szpitala i jakis koc albo rożek Twoja sprawa. z kosmetyków musisz miec swoje pampersy, chusteczki, smoczka chyba tyle;] pozdrawiam:-)
 
Hej.Gorąco Was witam.Dopiero odnalazlam to forum....
W ubieglym roku rodzilam na warszawskiej- trzeba wziac pampersy dla maluszka, chusteczki, sobie- podklady- kupisz je w aptece.Po urodzeniu maluszek ubrany jest w szpitalne ubranka.Tylko na wypis oczywiscie trzeba wziac sowje.Pozdrawiam.Aha wez sztucce do jedzenia i kubek do picia, bo nie daja....:)
 
reklama
Nie bierz smoczka, w ogole nie przyzwyczajaj do smoczka, chyba, ze bedzie az tak niespokojne....Tam mozna dokarmiac butelka, siostry wrazie czego przynosza mleko modyfikowane, bo z mlekiem z piersi roznie na poczatku jest....
 
Do góry