reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

hej moje kochane rodowiczki:-) NIESTETY od paru :-)miesięcy mieszkam za granicami Polski ale bardzo za nią tęsknie zwłaszcza za naszym miasteczkiem Białystok mam nadzieję, że nikomu nie będzie przeszkadzało jak zajrzę tu od czasu do czasu :-)
pozdrawiam:tak:
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-)
chciałam się przywitać i dołączyć :-)
miałam na trzech testach po dwie kreseczki więc chyba będę mamą w listopadzie (ze swoich wyliczeń) :-)
jutro idę do lekarza :-)

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie
 
Hej, i ja pozdrawiam! Gdzie mi tam do ciężarnej:happy: Ja Zośkę juz do przedszkola zapisuję:-) Czas leci. A oto moje kipiące szczęściem dziecko :-D
 

Załączniki

  • 210.jpg
    210.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 48
A ja się mogę pozbyć ciuchów ciążowych w duuużym rozmiarze :-p
Na spacerki trochę do Was daleko z Nowego Miasta, ale kto wie...
Pozdrawiamy!
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 37
  • 2.jpg
    2.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 45
  • 3.jpg
    3.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
Hej babeczki!
Ja właśnie wkroczyłam w 36 tydz i mam remoncik za sobą. Teraz tylko czekam, aż natura zrobi swoje.
anulanau - ja jestem z centrum, trochę mi do Wygody ;-).
Czy wiecie może, czy potrzebne jest skierowanie do szpitala? Bo chcę rodzić w PSK, czy może się tak zdarzyć, że mnie odeślą?
 
Skierowanie nie potrzebne, jak będzie dyżur miał PSK to Cię przyjmą a jak nie to na Warszawskiej.Jak zaczniesz rodzić to zadzwoń na pogotowie i spytaj się który spzital gineklogiczny ma dyżur żeby nie jeździc na marne.
 
Witajcie mamuśki! Ja jestem z Piasta i wszystkim zawsze do nas daleko :sorry2:. Marzę o spacerkach, ale nie mam czasu. wracam do domu po 18 i kiedy tu wychodzić? Chyba by zalulać olka. a jak mam kiedy to pada deszcz. O! Do pracy rodacy! Dzieci śpią, mąż ogląda film, a ja zaczynam pracować. Miłej nocki mamuśki i dzieciołki!
 
reklama
Ja właśnie wczoraj miałam spotkanie z położną i powiedziała, że jak pokarzę kartę ciąży, że prowadzi mnie Przepieść, to mnie przyjmą bez względu na dyżur. Zależy mi na PSK, bo mam tam położną
 
Do góry