reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Shoomna, dzięki za galerię zdjęć, przeniosłas mnie do nieba dziewczynek. Cóż, ja jestem w swojskim piekiełku facetów...przyszłam z pracy spocona jak ruda mysz, a oni do mojej torby! Duzi, mali, interesuje ich zawartość. brr. zeżarli Mikołaja z czekolady w mig. Com go miała akurat.
No, ja już po klasowej wigilii.zyję Jakoś .
Pośpiewaliśmy sobie o gwiazdeczko coś błyszczała.
ide spać.
Padam na nos- 12 godzin dzisiaj w pracy.
 
reklama
renifer
e45e9ce8d0ae5dd1med.jpg
 
Chej Dziewuszki czy mnie jeszcze ktoś pamięta????:) Jak zaczęłam w Auchanie pracować na nic nie mam czasu. Wszystko w biegu. Ehhhhh minęły czasy powolnego życia i zachwycaniem się wszystkimi postępami dzieci.
Witam Was wszystkie te stare mamuśki i nowe, witam wszystkie dzieciaczki te większe i te maleńkie (również w brzuszkach)
U nas czas leci nieubłaganie do przodu. Iza robi sie już pannicą, w przedszkolu bierze udział w występach, każe się ubierać w sukienki, wiązać kucyki.
Patryk skończył 31 grudnia 2 lata. Mały indywidualista. Zaczyna robić już na nocnik, łobuzuje strasznie, zaczyna przesypiać noce, tylko mówić nie chce. Nie mówi mama ani tata, baba, za to powie że chce am am siusiu, pa pa, nu nu, czasami mówi inne wyrazy ale wplątuje je w swój własny język więc nie wiem do czego mam to przypiąć. Bawi się samochodami a całą resztą rzuca o podłogę. Zwala kwiatki albo wysypuje z nich ziemię. Łobuz. Zastanawiam się tylko czy nie zacząć szukać przyczyny jego opóźnionej mowy. Martwi mnie to już coraz bardziej. Jemu w głowie tylko bieganie skakanie wspinanie się. Ciągle w ruchu.
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i mam nadzieję że na nowo mnie tutaj przyjmiecie.
 
Agak jak miło że sie odezwałaś i to na Święta! Wnioskuję z tekstu, że choróbksa już sieod was przeniosły gdzie indziej?
Zużaczku pieknego renifera macie:-D:-D
Kalina u nas w szkole wigilia całościowa jutro - wszystkie klasy zamiast lekcji świętują!
Shoomna Julitka przeurocza istotka! A Ty kochana tez kwitnąca:-)
Joasiu juznie bawem będziesz znała odpowiedź:-)
Ja nie mam wątpliwości - wszystkie moje dzieci dziedziczą wszystko po tatusiu! Taki silny genotyp i już! :sorry2:
 
Agak w prawdzie powiedziane jest "szukajcie a znajdziecie" ja jednak nie szukam, bo i po co? jak zechce zacznie mówić. W poradnikach każedgo malucha klasyfikują w rameczki. teraz musi to potem owo. Nic nie musi. Na Witkowi tez nie idzie spektakularnie:-D razie dochodzi mu tylko coraz więcej pojedyńczych słów.
 
Dzięki Żużaczku za pocieszenie. Twoje prace są coraz ładniejsze. Rozwijasz się artystycznie (i pewnie nietylko:) )
Napisz jak Ci się mieszka w nowym domku. Jak sąsiedzi? Jak synkowi w nowej szkole?
pozdrawiam
 
Agak, witam serdecznie! A gdzie w Auchan pracujesz, bo ja tam czasem wpadam?
Żużak wiktoriański. Pięknie.
U nas choinka ubrana....pieknie, maluch w ekstazie wieszał i wołał: żółte, białe, ółte białe- na lampki!dzisiaj wstał o 6 trzydzieści i poleciał do choinki.
Jutro ostatni dzień do pracy.....JUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!
 
reklama
Hej, to ja, wstałam sobie rano, piję kawę pod choinką....
Moja szwagierka leży na patologii w 34 tygodniu, mieli wczoraj robić cesarkę, ale podaja sterydy...wspomnijcie o małym Maciusiu w modlitwach, żeby inkubatorek był pełen radości na święta, nie żalu....11 lat sie starali o dziecko....
 
Do góry