reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
ojojojojojoj..... dyskusje jak po bimbrze. No ja nawet na Weselu nie pilam a tu takie klimaty jak z pod puszki z piwem :-D:-D:-D:-D

Wybawilam sie na weselu setnie - od momentu kiedy przestalam zwracac uwage na "szuszuszuszuszu...." rodzinki.

Zatańczyłam tez walca z moim ukochanym i miałam noc poslubną jestem pewna ze lepszą od Panny Młodej...mmmmmrrrrrrrrrr......

Aparatu zapomnielismy, wiec teraz czekam na fotki ktore dosle nam rodzina. jak dostane to wkleje. Wygladałam BOSKO (ach, ta moja skromnosć), moj mąż zachowywał sie jak BÓG SEXU (na jego szczęście na moją wyłączność)....



ach..... mrumrumrumru.........
 
02060201.jpg

Czego Wam i sobie życzyć?
Mało oryginalnie:

Zdrowia? wszelakim istotkom duzym małym, i braciom najmniejszym...
Miłosci? w szeroko pojętej krzywej wrazen od namiętnego uniesienia do zachwytu nad bosą piętką wystającą spod kołderki
Pieniędzy? też się przydadzą, żeby nie zawracać sobie głowy drobiazgami...
Świętego Spokoju? od czasu do czasu mile widzianego

 
O tak, te piętki :-)
A widac jak malo trzeba kobiecie- więcej takich nocy poslubnych i juz będziesz w rózowym humorku! Miło widziec cię taka wesolutka i mrucząca.
Co do mnie- ach, spaliłam chlebek w starym roku...
ale generalnie mamy milutko, goracy kominek, choinke, jabłek ile dusza zapragnie i duuuzo zabawy.
czego i wam zycze, dziewczyny!
 
A ja życzę sobie aby przyszły rok był tak pełen cudów jak ten mijający. To był ciężki rok, ale dobry rok, o złych rzeczach już zapomniałam. I Wam wszystkim tych maleńkich i tych dużych cudów życzę jak najwięcej i abyście umiały je dostrzec. I chciałabym aby chociaż tutaj zawsze było miło. Jeśli kogoś uraziłam to niech wybaczy z Nowym Rokiem.:happy: To jest dla mnie takie wyjątkowe miejsce w wirtualnym świecie. Ściskam Was mocno!
 
Widzę że humorki ostatnio coś się popsuły... więc życzę by tej nocy gościł tylko szampański uśmiech na Waszych twarzach - nieważne czy na balach, balangach czy na pidżamaparty ;-) , a w Nowym Roku dużo dużo zdrówka, szczęścia w życiu rodzinnym, słoceczka w sercach coby ciepło na duszy się robiło każdego dnia! a po zachodzie słońca takich udanych kolejnych poślubnych nocy jak u Żużaczka!!!
Całusy i do napisania w 2007!:-D
 
Szczęśliwego Nowego Roku!!!
Wstałam pierwsza, zjadłam własny chlebek z kozim serem i pełna entuzjazmy zabieram sie do sprawdzania klasówek.
jak tam?
Przespałam północ!
Maluch tak dal mi do wiwatu, nie spał od 12 w dzień, o 11 w nocy dał sie uspić i zasnęłam razem z nim. Tak więc sylwester tradycyjny, w łozku.
Ale za to jestem wyspana, wesoła i generalnie chce mi sie wołać- juhuuu!
 
U nas teraz błogie lenistwo:-) Magda wczoraj spała od 19.30 do 2:tak: Było to bardzo miłe z jej strony, że dałą rodzicom poświętować. Trochę odespałam, ale czuję się lekko rozbita. Na dodatek mam moralniaka, bo dziś TRZEBA isć do Kościoła, a mi tak strasznie się nie chce ruszać z domu...
Na dodatek od piatku mam @:baffled:, więc nie bedzie ciekawych nocnych zabaw. Żużaku, narobiłaś apetytu;-)
Serdelecznie pozdrawiamy!!!
 
reklama
Moralniak? Was ist das?
Myśmy poczytali Biblie rano...pomodlilismy sie na rozpoczęcie nowego roku. psalm 128. I z chlopcami.
Nie mam moralniaków żadnych.
I tak mi jakoś lekko na duszy...tak sie cieszę z nowego roku. bach! zamykamy stara ksiązke, przed nami nowa, nowe, czyste strony! Ach, dziewczyny, tyle mam marzeń! Myslalam, że po 30 nie ma juz nic nowego do odkrycia, a tutaj...nawet ksiązkę zaczęłam pisać!
Pozdrawiam mocno, mocno.
Anetko, wyznacz dokladna date, sobotę najlepiej, godzina hm...tak może 16?
 
Do góry