reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Shoomna, kochana, odezwij się. Ja aż boje się zapytac- tak cieszylas sie, że w domku, a teraz milczenie...czyżby was znowu do szpitala wywialo? Aj aj. Jakby co, daj znac. Myslimy o was stale. nawet jak nie piszemy, myslimy.
Niech ten nowy rok co to sobie idzie do nas, przyniesie wam zdrowia, duzo, duzo zdrowia.
No jak tam- szykujecie sie do Sylwestra? ja oprócz tiramisu nie zrobilam nic. Sylwestrujemy tradycyjnie w domu, piżamaparty.
Chociaz może jutro coś smacznego zrobie, jakies spaghetti na noc. Slodkie bokami wszystkim wychodzi.
zużaczek baluje, a reszta?
 
reklama
a my jutro balujemy w domku, mamy zamiar obejrzec sobie filmiki na dvd
zrobic dobre jedzonko i balowac sobie :)
siostra wychodzi na sylwka
rodzice podobno tez
wiec chate mamy wolna :tak:

a wy dziewczynki co planujecie??
 
Joasiah nie tak się umawiałyśmy, nikt Ci nie kazał jechać przez Białystok. Jak szkoda Ci tych paru groszy, to Ci oddam.
Tak na marginesie, nie obiecuje się komuś czegoś czego się nie ma :-p
Moja wina, zwal na mnie WSZYSTKO ....
 
Rany, co tu sie dzieje:baffled: Joasiah, spalisz sie od środka jak będziesz bic pianę o takie pierdoły:-p Wyluzuj trochę, bo nie będzie mi sie chciało tu zaglądać jak bedziesz szerzyć takie klimaty. Prześpij sie z tym. Nara!
 
No właśnie, co u shoomny? Ufam, że jest dobrze.
Agak, co u ciebie? Moze z dzieciaczkami juz lepiej? Jak tam Święta? Mikołaj?
Mania, wszystko dobrze? Heh, pewnie wyjechaliscie sobie na przerwę międzyświateczną a ja tu myślę, czy wszystko dobrze:happy:
W. fajoskie zdjęcie.
My dziś idziemy do znajomych. Jak MAgda będzie marudzić, to zabieramy manatki i do domu. Mam nadzieję, że tradycyjnie uśnie ok 21:tak:

Życzę Wam w nadchodzacym Nowym Roku, samych szczęśliwych chwil. Niech każda z Was odnajdzie czas dla zrobienia czegoś dobrego, zabawnego. Bądźcie jak zwykle piękne i uśmiechnięte. Niech dzieciaczki rosną sobie w zdrowiu i tej pieknej, dziecięcej radosci życia!
 
Joasiah- w kwestii formalnej- to jest otwarte forum. Jesli masz takie osobiste sprawy, pisz na priva, nie musimy wszystkie znosić nieprzyjemnych rozważań. Nie obrazaj sie, po prostu zaglądamy tu dla przyjemności, otuchy, a smutków i tak mamy dośc w zyciu. uszy do góry, Joasia, ucz się zycia i wyrozumialości.
Ja też dołączam do zyczeń sylwestrowych.
To był dla mnie trudny rok,zegnam go z ulgą. mam tyle marzeń na nastepny rok- niech sie choc połowa spelni! zyczę naszym maleństwom zdrowia. Niech naucza si/e w tym roku gadac i siadac na nocniki, niech biegaja co sił w tłustych nózkach.
A nasi męzowie niech będa płomienni.
A my czarujące, subtelne i radosne.
Co by tu jeszcze...pieniedzy więcej!
Ale nie to najwazniejsze- niech ciepłe, Bże serce nas ogrzeje, wszystkich zziębluchów!
 
reklama
Stary Rok mija lecz marzenia zostają, niech one się Wam wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los Wam się odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni.
Tego wszystkim życzę.

Dla Kalinki, dla Shoomnej - pamiętamy o Was, dla Gosika, dla Anetki, dla Żużaczka, dla Qubaska, dla Mini, dla Mani, i tych których pominęłam

Dla tych wszystkich życzę Wam wszystkiego najlepszego :-)

 
Do góry