reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejny temat z serii "czy mogę być?"

Miyoshi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Luty 2018
Postów
347
Hej dziewczyny!

Piszę tutaj, ponieważ aż mnie nosi i nie mogę racjonalnie myśleć. Liczę, że sprowadzicie mnie na ziemię, albo dodacie mi skrzydeł. :D

Sytuacja ma się następująco: ostatnią miesiączkę dostałam 17 stycznia. Ogólnie mam nieregularny cykl, więc nigdy nie wyliczałam sobie owulacji, ani dni płodnych, bo wiedziałam, że to nie będzie w żaden sposób wiarygodne. W dniach 14,15,16,17,18 kochałam się z partnerem z wytryskiem i teraz oboje zastanawiamy się, czy mogliśmy mieć szczęście i jednak zaszłam w ciążę pomimo, że teoretycznie zakładając, że mam cykl około 30-dniowy szansa na zapłodnienie skończyła się koło 5 lutego. Okres powinnam dostać jakoś 16 lutego. Wydaje mi się, że na test jeszcze za wcześnie i mógłby nie być do końca wiarygodny, tak samo beta podobno robić najlepiej jakoś dwa tygodnie po zapłodnieniu, tak? Zastanawia mnie, czy w ogóle mogę brać pod uwagę ciążę skoro kochaliśmy się (teoretycznie) w końcówce cyklu.
 
reklama
Cholera, zaobserwowałam jakieś, nie wiem jak to nazwać, upławy? Coś koloru brązowego na bieliźnie. Niedużo. Nie „leci” ze mnie, ale przy podcieraniu na papierze widać teraz jasno-czerwone, miejscami różowe zabarwienia. Zastanawiam się czy to początek okresu, chociaż zazwyczaj jak miałam dostać @ to po prostu się pojawiała krew, czy to jednak może jest to całe plamienie implantacyjne, bo w sumie czasowo by się zgadzało.. Jestem załamana. :( Poczekam do jutra, jeżeli sytuacja się nie zmieni, to mogę zrobić test podczas takiego plamienia, prawda? Eh, naprawdę masakra. :(
 
reklama
Cholera, zaobserwowałam jakieś, nie wiem jak to nazwać, upławy? Coś koloru brązowego na bieliźnie. Niedużo. Nie „leci” ze mnie, ale przy podcieraniu na papierze widać teraz jasno-czerwone, miejscami różowe zabarwienia. Zastanawiam się czy to początek okresu, chociaż zazwyczaj jak miałam dostać @ to po prostu się pojawiała krew, czy to jednak może jest to całe plamienie implantacyjne, bo w sumie czasowo by się zgadzało.. Jestem załamana. :( Poczekam do jutra, jeżeli sytuacja się nie zmieni, to mogę zrobić test podczas takiego plamienia, prawda? Eh, naprawdę masakra. :(
Moim zdaniem zaczyna się @. Jeżeli to plamienie implantacyjne w co watpie to test warto zrobić dopiero za 4 dni ponieważ po 48h od implantacji zaczyna rosnac hcg a musi on osiagnac takie stezenie żeby być wykrywalny w moczu
 
No z tym właśnie jest ciężko, bo partner ma pracę wyjazdową i nie zawsze jest w domu w „czas”. Dlatego tym razem naprawdę miałam nadzieję, że mogło się udać, ale cóż. :(
Spokojnie Mój ma prace wyjazdową a mamy 3 w drodze jest trudniej ale do zrealizowania ☺️ i naprawdę testy owu bardzo się sprawdzają
 
Kolejne oczekiwanie na nienadejście @. ;) Nie chcę się znowu nakręcać, ale jest tam gdzieś promyczek nadziei, że tym razem nam się poszczęściło.

Ostatni okres dostałam 22.03. Trwał do 26.03 i od 26.03 do 03.04 się staraliśmy. Wiem, że bezpośrednio po okresie raczej może być ciężko z ciążą, ale może w kolejnych dniach... Trzymajcie kciuki. :)
 
No wiem, ale niestety ciężko się nie nakręcać i nie myśleć o tym, bo to jakiś odruch bezwarunkowy. ;-) Mam pytanie odnośnie bety. Kiedy najlepiej ją robić? Ostatnią miesiączkę dostałam 22.03 i trwała do 26.03. Teraz planowo powinnam dostać 16.04.
 
reklama
No wiem, ale niestety ciężko się nie nakręcać i nie myśleć o tym, bo to jakiś odruch bezwarunkowy. ;-) Mam pytanie odnośnie bety. Kiedy najlepiej ją robić? Ostatnią miesiączkę dostałam 22.03 i trwała do 26.03. Teraz planowo powinnam dostać 16.04.
I co pojawiła się @ ? Zaciekawił mnie ten wątek ;p beta po 10 dniach od stosunku bodajże
 
Do góry