reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejny temat z serii "czy mogę być?"

Miyoshi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Luty 2018
Postów
347
Hej dziewczyny!

Piszę tutaj, ponieważ aż mnie nosi i nie mogę racjonalnie myśleć. Liczę, że sprowadzicie mnie na ziemię, albo dodacie mi skrzydeł. :D

Sytuacja ma się następująco: ostatnią miesiączkę dostałam 17 stycznia. Ogólnie mam nieregularny cykl, więc nigdy nie wyliczałam sobie owulacji, ani dni płodnych, bo wiedziałam, że to nie będzie w żaden sposób wiarygodne. W dniach 14,15,16,17,18 kochałam się z partnerem z wytryskiem i teraz oboje zastanawiamy się, czy mogliśmy mieć szczęście i jednak zaszłam w ciążę pomimo, że teoretycznie zakładając, że mam cykl około 30-dniowy szansa na zapłodnienie skończyła się koło 5 lutego. Okres powinnam dostać jakoś 16 lutego. Wydaje mi się, że na test jeszcze za wcześnie i mógłby nie być do końca wiarygodny, tak samo beta podobno robić najlepiej jakoś dwa tygodnie po zapłodnieniu, tak? Zastanawia mnie, czy w ogóle mogę brać pod uwagę ciążę skoro kochaliśmy się (teoretycznie) w końcówce cyklu.
 
reklama
Nie licz ze szansa 5 lutego bo to różnie bywa.
Wiec skoro ostatni stosunek byl 18 stycz to na bank jak zrobisz test nawet dzisiaj teraz bedziesz miala odpowiedź .
Nie, nie.
Poczekaj bo czegoś tu nie rozumiem okres miałaś miec 16 lutego czyli go nie dostalas? Dzisiaj jest 24 czyli juz Ci się spóźnia 8 dni, kochalas się dwa dni przed domniemanym okresem i teoretycznie juz po dniu kiedy mialas go dostac? Zrob betę z krwi ale na moje to nie ciąża
Dokladnie tak. Z tym, że jak wspomniałam wyżej w tym cyklu jakoś to inaczej było. Bo przed okresem zawsze jest u mnie sucho. A tym razem było zupełnie inaczej. Dlatego się zastanawiam, czy po prostu owulacja się nie przesunęła. A znam takie przypadki. W innym wypadku nawet nie brałabym ciąży pod uwagę.
 
reklama
Nie, nie.

Dokladnie tak. Z tym, że jak wspomniałam wyżej w tym cyklu jakoś to inaczej było. Bo przed okresem zawsze jest u mnie sucho. A tym razem było zupełnie inaczej. Dlatego się zastanawiam, czy po prostu owulacja się nie przesunęła. A znam takie przypadki. W innym wypadku nawet nie brałabym ciąży pod uwagę.
Nawet jak by Ci się przesunęła to myślę, że mala szansa żeby az tak
 
Olcia o tutaj:
1519498608-42176ba101fdc6a0-aaaaaa.png


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przewalilam już chyba z milion różnych stron i w sumie każda mówi co innego. :( Dostaje szału z tej niepewności. Spróbuje dzisiaj zrobić test, później powtórzę go za dwa/trzy dni.
 
Przewalilam już chyba z milion różnych stron i w sumie każda mówi co innego. :( Dostaje szału z tej niepewności. Spróbuje dzisiaj zrobić test, później powtórzę go za dwa/trzy dni.
Jasne, że rób. Nie zaszkodzi przecież.
14.02 uprawiałas seks więc jeśli to by była ta noc to bardzo możliwe, że będzie już druga kreska :). Może być blada jeszcze, ale to tylko będzie znaczyło. Ze jeszcze wcześnie.
Tylko pamiętaj żeby poprosić o najczulszy test!
Koniecznie daj znać jaki wynik :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jasne, że rób. Nie zaszkodzi przecież.
14.02 uprawiałas seks więc jeśli to by była ta noc to bardzo możliwe, że będzie już druga kreska :). Może być blada jeszcze, ale to tylko będzie znaczyło. Ze jeszcze wcześnie.
Tylko pamiętaj żeby poprosić o najczulszy test!
Koniecznie daj znać jaki wynik :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki! :) Nie chcę się nakręcać, ale to chyba silniejsze ode mnie!
 
Do góry