reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

reklama
WSPANIALE!!!!!!!!!!!!!!!!!

bardzo się cieszę-GRATULACJE, UŚCISKI DLA DZIELNEJ MAMY I MALUTKIEGO SYNKA!!!!!!!!!!!!


ps. a to pierwsze "marcowe" młodsze rodzeństwo!!!!!!!!!! jupiiiii


Domi-teraz TY!!!!
 
WOW, Moonik gratulacje, fajnie, ze masz już za sobą, z Tadziem czekałaś dłużej, natomiast Jaś nadrobił :) i nie chciał, aby mama się dłużej męczyła, widzisz jaki wyrozumiały :):)
 
Czesc dziewczyny, dzieki za mile slowa!
Od wczoraj jestesmy w domu, sajgon póki co. Dzis jestem w nerwach, bo maly odp aru godzin bardzo slabo je, a teraz spi juz 3 godzine:confused:co wczesniej sie nie zdarzylo, no i nie wiem, do 21 dam mu czas, potem wybudze na jedzenie, bo sie naprawde martwie. Moze to zoltaczka, czy co...

A co do porodu - to pojechalam z delikatnymi skurczami, a wtrakcie badania na izbie przyjec odeszly mi wody:szok:No to jednak poród, juz nie byl owatpliwosci. N o ipotem zaczely sie okropnie mocne i bolesne skurcze. Ale jak sie okazalo, rozwarcia nie bylo. Polozna myslala, ze szybko pojdzie i powiedziala, zeby nie brac znieczulenia, bo skurcze sa tak mocne, ze zaraz pojdzie rozwarcie.
cd, potem, bo jas sieo budzil:-D
 
Podlaczam sie pod pytanie Eve:)

ale dni szybko leca,dopiero bylas w dwupaku a tu juz w domu z bejbikiem!!!

AZ MAM PRZEZ CIEBIE MOONIK WYPIEKI NA TWARZY!!! :)
 
reklama
moonik - super, że jestescie juz w domu! jak szybko!
podłaczam się do pytań dziewczyn i czekamy na cd. :-)


dziewczyny a Wy mnie nie denerwujcie! mam jeszcze czas! :eek:
 
Do góry