reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

reklama
Marzuś Gosia - gratulacje dziewczyny!!!
Cieszę się razem z Wami i zazdroszczę:tak:
Czas chyba zadziałać w tym kierunku... w maju odstawiłam tabletki, więc może dołączę do grona szczęśliwych mamuś:-)
 
Matylda dzięki :tak:

nie wiem czy kogoś to interesuje :zawstydzona/y: ale dziś odebrałam wyniki mam podwyższony poziom erytrocytów wyczytałam w internecie że to może być powód odwodnienia czyli za mało piję :sorry: fakt zdarza mi się że piję mało mam tak od zawsze R mnie zawsze o to goni :-(dziś za to piję ile mogę :zawstydzona/y: powtórzę badanie i zobaczę co wyjdzie :tak:

a co do odczynu coombsa wynik ujemny :tak: teraz nie wiem czy powtórka za miesiąc wyniku czy rzadziej zobaczymy co powie ginekolog :sorry:
 
Gosiu dobrze, że badania wyszły OK:tak:
I bardzo dobrze, że R. goni Cię abyś więcej piła. A Ty się słuchaj :laugh2:
 
Matylda dzięki :tak:

nie wiem czy kogoś to interesuje :zawstydzona/y: ale dziś odebrałam wyniki mam podwyższony poziom erytrocytów wyczytałam w internecie że to może być powód odwodnienia czyli za mało piję :sorry: fakt zdarza mi się że piję mało mam tak od zawsze R mnie zawsze o to goni :-(dziś za to piję ile mogę :zawstydzona/y: powtórzę badanie i zobaczę co wyjdzie :tak:

a co do odczynu coombsa wynik ujemny :tak: teraz nie wiem czy powtórka za miesiąc wyniku czy rzadziej zobaczymy co powie ginekolog :sorry:
Gosiu ja zawsze mam podwyzszoney pozim i mi "znajome"laborantki mówia ze to bardzoooo mało wazny wynik....objetosc krwinki poprostu wieksza
a po za tym wymioty tez sie do tego wyniku przyczyniaja:rofl2:...ale pij ,pij bedzie wiecej tlenu w krwi:-p:tak:


hmma co do coombsa to:zawstydzona/y::ninja2:czy ten wynik nie jest potrzebny do okreslenia konfliktu serologicznego:confused:..........byłas juz w ciazy wiec chyba był robiony :nerd::baffled:.........no chyba ,ze masz Rh(-):tak: to tak
sorki takie małe zboczenie:zawstydzona/y::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
hmma co do coombsa to:zawstydzona/y::ninja2:czy ten wynik nie jest potrzebny do okreslenia konfliktu serologicznego:confused:..........byłas juz w ciazy wiec chyba był robiony :nerd::baffled:.........no chyba ,ze masz Rh(-):tak: to tak
sorki takie małe zboczenie:zawstydzona/y::rofl2:

jest potrzebny :tak: i mam rh (-) Robert ma (+) Emilka ma po nim (+) :tak:

po porodzie dostałam zastrzyk z immunoglobuliny ale to w drugiej ciąży przez to że Emilka ma (+) muszę się bardziej pilnować :sorry:;-)

a co do picia to ja naprawdę przed ciążą potrafiłam żyć na szklance wody :zawstydzona/y:
 
no to Gosia witamy w klubie... tez mam Rh (-), a Hubek po tacie załapał (+) więc też dostałam ten zastrzyk po porodzie... ale przy tej pierwszej ciązy moja gin mnie uspokajała, ze obecnie to własciwie konfliktu praktycznie nie ma i nie ma się co bać, bo teraz sa badania i te zastrzyki i wszystko pod kontrola więc konflikt wystepuje w praktyce baaaardzo rzadko:tak: ale uważac trzeba:tak:
 
reklama
dokładnie w 1 ciąży nic nie robiłam tylko normalnie kontrole itd :tak:

w drugiej trzeba się więcej pilnować ale zawsze troszkę strachu jest :zawstydzona/y:
 
Do góry