reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Karolina, my daliśmy (Maciek) 50 zł, bo ludzie przed nami co się zapisywali tyle dali, ale ogólnie co łaska. Piotrka to nawet nie wiem czy daliśmy... bo generalnie mamy słabe wyczucie momentu kiedy trzeba dać i chyba z Piotrkiem powiedzieliśmy "Bóg zapłać" zamiast coś dać...
 
caroline.g : Ja planuje rodzić w Redłowie, bo tam mam najbliżej. Koleżanki tez niedawno tam rodziły i było wszystko w jak najlepszym porządku więc myślę, że u Mnie też będzie oki:))

A wy gdzie rodzicie??
 
Witam nową koleżnakę i Piotrusia brzuszkowego:)))))

Caroline super,ze z małym lepiej - Twoja cięzka praca nie idzie na marne!!!

Ivi co u WAS? jak praca , jak Tymuś? no nic nie piszesz ciotka!!!!:wściekła/y:

Normalnie juz nie mogę sie doczekac, dzis dzwonil facio z salonu,ze juz jest na składzie celnym. zeby mi jej nie obili :baffled: hehehhe. Nie odbierzemy 5tego,bo ślubny bedzie poza gdanskiem, we wtorek z ranca jedziemy podpisac umowe i do Malborka po tablice,bo auto bedzie na slubnego a on ma meldunek w Malborku. No i chyba w środe jak uda nam sie zarejestrowac we wt( tam czynne do 14:szok:) co za urzad!

My daliśmy 100zl, pytalam babek z osiedla ile daly no i wiekszosc tyle wiec sie nie wybijałam.u nas kapliczka i kosciólek w budowie wiec niech jest cegiełka od nas.
 
Ostatnia edycja:
Witaaaaajcie!

Już nie wiem ile czasu nie pisałam :zawstydzona/y: ale cierpnie na notoryczny brak czasu i do tego dodatkowo mam totalnego lenia - czyli niezbyt to dobre połączenie:no:
U nas w sumie trochę zmian, Rita już bez leków od 1 maja, ja już asystowałam przy 2 porodach :-) a ja dziś mam ostatni egzamin i wakacje:-Dtakże semestr minął z prędkością światła. Dzieci rosną jak na drożdżach i wyprawiają w domu cuda! Po całym dniu biegania za nimi, padam na twarz i wcale mi się nie chce wstawać. Całe szczęście, że jest ciepło, więc "siedzimy" całymi dniami na powietrzu!
Z naszych małych sukcesów, to Antoś już nie cyckuje!!:-) od około miesiąca, więc mogę już pić:rofl2: i w ogóle jakoś nam wydoroślały dzieci, elegancko się nocnikują i sobą się zajmują - ale i tak pochłaniają dużo uwagi - bo chłopaki broją na potęgę, czasem ręce mi opadają:sorry2: Generalnie jest radośnie, głośno i krzykliwie - a ja z notorycznym bólem głowy chodzę:dry: Także mam co robić - nie narzekam na nudę:blink: Mama nadzieję, że już teraz, będę się mobilizować do częstszego pisania;-)

Ana: gratulacje!! spóźnione ale szczere!!
Iza: jak zwykle fotki super! i co z tym wymazem robiłyście już?
Anja: pewnie ślicznie wyglądasz ;-)a jak Nadia reaguje na Twój brzuszek?
Kasia: świetny obrazek, jak już bedziesz sprzedawac to daj cynk, bo to może być fajne jako prezent:tak:
Caroline: ale Maciuś już duży jest! Dobrze, że mu się stan skóry poprawił.
Martyna: jak samopoczucie?
Emkajot: śliczne kocięta! Tymuś pewnie się cieszy z kocich maluszków?

Pozdrawiam wszystkie nowe Trójmiastki i "stare":cool2:


 
Hej, dziewczyny
Czy podpowie mi któraś z Was, gdzie powinnam się udać, żeby załatwić w Gdańsku becikowe??? Konkretnie to mieszkam na Przymorzu-czy jest jakaś rejonizacja? I jak załatwić dokumenty? Muszę pobrać osobiście czy są dostępne w necie. Wy Macie pewnie to już za sobą, a ja nigdy nie mogłam tego doprowadzić do końca.Teraz muszę bo już ostatni gwizdek, a szkoda, żeby przepadły.
Zaświadczenie od ginekologa będę miała, poza tym co jeszcze? i gdzie potem? Może adres macie? albo chociaż namiary, no i w jakich godzinach najlepiej ?
Dzięki z góry. Pozdrawiam D
 
Cris - dzięki za przypomnienie!!! Wymaz zrobiony, wynik dziś do odebrania. Fajnie że wpadłaś i napisałaś co u Was. Dużo buziaków dla Ciebie i rodzinki!!!

Elspeth - ja także 2 razy rodziłam w Redłowie i ogólne wrażenia ok, zwłaszcza 2 lata temu. Witam i gratuluję maluszka :-) Jak samopoczucie na końcówce?

Ana się pewnie dociera z synkami :tak:

Carola - ja też chciałam dać "co łaska" czyli 50 zet ale jakoś tak wyszło, że nie dałam, wyleciało z głowy :sorry2: Może przy następnej okazji... hihi :-D:-D:-D

Iwonka - i jak powrót do pracy?

Jutro znowu ślubik do sfotografowania, w związku z czym mam głupie sny :baffled: No i okresik jutro dostanę na bank, więc miłoooo.
 
reklama
Dziewczyny, dzięki za odpowiedzi w sprawie datków za chrzest ;-)

Kasia - ja mam to samo i również często mówię "Bóg zapłać";-)

elspeth - ja urodziłam 3 lutego w Redłowie i nie mam żadnych zastrzeżeń. No może tylko to, że nie ma odwiedzin w sali i np. mąż nie może nawet wziąć dzieciaczka na ręce.

ivi - no właśnie... jak praca i jak Mały? Jest w domku czy w żłobku?

Cris - gratulacje za asystę! Super! Nabywasz doświadczenia:tak: Gratki również dla Twoich mądrych Dzieciaczków:tak:

Drodka - ja Ci niestety nie pomogę, ponieważ becikowe załatwiałam w Krakowie:happy2:

Iza - i jak tam wynik wymazu? Miłej sesji:happy2:
 
Do góry