reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Caroline witaj z powrotem, Kraków nie tak daleko więc nie martw się ! a spacer nad morze to wspaniały pomysł- do tego dołożyć pycha lody z czekoladowym dodatkiem(naukowo potwierdzone,ze związki zawarte w czekoladzie poprawiaja nastrój) i od razu humor lepszy bedzie!!!
Iza fotki Any bajeczne, jak ona przepięknie wyglada z maciusiowym brzuszkiem! poezja!

My wczoraj cały dzień na plazy- w Jelitkowie przy rzeczce, Tymo oczywiście w wodzie szczesliwy jak i cala reszta dzieciaczków. Woda na oko czysta i nie oglaszali sanepidowskich zamkniec - jakos mam takie podejscie "zimnego chowu". co bedzie to bedzie.
Poza tym po dlugich poszukiwaniach i gorących debatach ;p podjelismy decyzje,ze kupujemy dla mnie dacie sandero nowa z salonu, wersja limit. black line. cena rewelka, w srodku tez ok, gwarancja nawet na 5 lat (w jakiejs opcji) a tak normalnie 3 lata i odliczamy od razu vat więc auto nowe ok 33tys bedzie nas kosztowac. zamowione i 5 lipca ma z fabryki dojechac, montuja gaz (bo chcialam z gazem) i 10 lipca odbiór:)))))) pełnia szczęscia!!!

dzisiejsze kici kici , rosną jak na drożdzach!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emkajot - u nas Piotrka głównie wymrażamy w morzu :-D Bo wieczorem po pracy D. jeździ, Maciek śpi już o tej porze, więc nie ma szans, tylko w weekendy. I super, nigdy nic mu nie było od wymarznięcia.
Ja też wierzę, że lepiej kupić nowy samochód, nawet tańszy i w wersji biednej, niż używany. U nas to się super sprawdziło (mieliśmy Fabię od nowości i przez 5 lat nic się w niej nie zepsuło, tylko przeglądy robiliśmy). Fajnie, że będziesz mieć samochodzik :-) A kociaki cudne!

Iza - prześliczne zdjęcia Ani z brzuszkiem! Będzie miała dzięki tobie super pamiątkę!

Ale pogoda, co? Kolejny rok wychodzi, że najlepszy urlop to nad Morzem Bałtyckim :-)
 
hej dziewczyny
dzieki za zyczonka:tak:
dzisiaj mnie w końcu wypuscili na wolność:cool2:, malemu polepszyly się wyniki ale mam do latania oczy , nawet sluch do kontroli , za dwa tyg znowu szpital , biedulek co mu sie tak spieszylo:-p, jak dojdę do siebie do napiszę dokladnie co sie satalo i o tym i owym:0))))i o moim naturalnym porodzie, he he szok jak dla mnie:-D
buziaki
 
heyka

ana
fajnie,ze juz z maciusiem w domku. ja jeszcze 10tyg przed soba, mam nadziej,ze szybciej niz 2 tyg gabi nie wyjdzie:tak:
jestem mega wielka, nic oprocz brzucha mi nei przytylo, ale brzuch mam taki,ze ludzie sie pytaja na ulicy czy to juz, albo czy po terminie:baffled::szok:ponad 100 w pasie a tu jeszcze 2.5 msc:sorry2:

wygladam groteskowo:cool:

my powoli sprzatamy syf remontowy, bardzoooo powoli:confused:bo ja jedynie 2 razy machne lapa i juz leze:dry:


emka
kociaki bajeczne, my za rok chcemy jakiegos futrzka sobie/nadii sprawic:tak:

piekna mamy pogode co, wszytskie plusy mieszkania w 3m:tak::tak::tak:
 
Witam wszystkie mamy i pozdrawiam serdecznie emka-koteczki przesliczne tak pogoda super wkoncu nie jestem blada jak sciana bo na solarke nie chodze bo sie boje raz bylam weszlam i ucieklam czulam sie jak w trumnie mam chyba klaustrofobieha ha:-):-D:-D:-D
 
Dzień dobry :)


Anja najwazniejsze zeby byla zdrowa jak ryba a brzucholem sie nie martw - wynagrodzi Tobie mała kruszynka! Ja nie mam doswiadczenia w brzuchach ale moja mama powiedziala,ze z modszym bratem miala wiekszy i podobno tak jest,ze druga ciąze szybciej widac i brzuch jest wiekszy . Tylko czy tak jest zawsze tego nie wiem....Co do rozstepow to nie miala po mnie ale po braciszku juz tak. Ja teraz tez nie mialam po Tymo wiec moze bede po drugim.... nie mam pojęcia jak to bedzie...
I zapewne nie wygladasz tak groteskowo :))))jeszcze troche Aniu i bedziesz trzymac mała Gabi !

Ana czekamy na opowieść!!!! :) Buziaki dla MAciusia!!!!

i prawda,ze lato teraz bajecznie środziemnomorskie- jeszcze palmy postawic i jak w raju ;)
 
Hej cioteczki!

Ania - fajnie, że Maciuś na tyle dobrze się czuje, że wypuścili Was do domku. Mam nadzieję, że wszystkie badania będą miały dobre wyniki.

Anja - aż mi się wierzyć nie chce ;) Na pewno wyglądasz jak zgrabna, młodziutka, szczuplutka mamuśka :))

Jolcia - dzięki wielkie za dzisiejszy spacerek i ciuszki dla Patusi! Wielki buziak!

Beata - kociaki są prześliczne, aż mnie korci by im postrzelać troszkę zdjęć :))

Dziewczyny - w tym roku wesołe miasteczko stanęło na Wzgórzu Św. Maksymiliana, przy banku Nordea.
Ale mam ochotę na grilla, może byśmy się umówiły na grilowanie wspólne z całymi rodzinkami?
 
Cześć Lasencje :-)

Dzisiaj byliśmy na kontrolnej wizycie u dermatologa. Powiedział, że skóra Maćka jest o wiele lepsza. Maści mam stosować tylko jeśli pojawią się suche i zaczerwienione placki, a tak normalnie mam natłuszczać Dexerylem. Wapno kazał na razie odstawić, ponieważ jest słońce to ma łapać wit D :-) A Zyrtec tylko raz dziennie. Mam go lekko i przewiewnie ubierać (czyli tak jak do tej pory :happy2:) i wystawiać na słoneczko. Kolejna wizyta za 4 tygodnie. Ale się cieszę :-)

Zapomniałam Wam powiedzieć, że podczas wizyty w Krakowie byłam w pracy, bo kończy mi się macierzyński. Złożyłam wniosek o urlop wypoczynkowy (w sumie 46 dni :szok: zaległy + z tego roku) i złożyłam również wniosek o wychowawczy, bo mieszkając tutaj raczej trudno byłoby mi dojeżdżać codziennie do Kraka :-p

Emkajot - może i Kraków nie tak daleko, ale jednak to prawie 700 km....
Gratuluję auta a 5 lipca czekamy na fotki :tak:

Ana - w takim razie DUŻO zdrówka dla Maciusia i szybkiego powrotu do formy dla Ciebie! I czekamy na dalsze informacje oraz opowieść :tak:

Anja - no to niezła będzie Gabi skoro brzuszek tak Ci urósł ;-)

Iza - jestem jak najbardziej za wspólnym grillem:tak: Byleby nie w najbliższy weekend bo już mamy zaproszenie do Koleczkowa na grilla do znajomych :-)


Buziole ;-)
 
Cześć Dziewczyny:)))

Jestem tu pierwszy raz, na forum zapisałam się co prawda dośc późno bo do porodu zostało Mi 10 dni:-) Mam nadzieje, że miło przywitacie kolejną Mamusie z Trójmiasta (konkretnie z Gdyni). Za 10 dni powinnam byc szczęśliwą Mamą chłopczyka, prawdopodobnie będzie miał na imie Piotruś;)

Anja78: Mam dokładnie ten sam problem z brzuchem co Ty. To jest moje pierwsze dziecko, nie przytyło Mi nic oprócz brzucha, ale ludzie pytają się czy to nie są przypadkiem bliźniaki, a dzidziuś jest jeden.:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry