reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dziewczynki, Ania z Maciusiem muszą jeszcze zostać w szpitalu. Mały ma niedokrwistość i żółtaczkę. Przesyłają pozdrowienia!

A ja już wiem czemu wczoraj taka padnięta byłam, znowu gardło chore, zresztą Pati też :sorry: Idziemy tym razem koniecznie na wymaz niezależnie od opinii wszechwiedzących lekarek :tak:
DD od dziś ma wakacje, uff nareszcie :-)

Ivi - nie dziwię się, że nie dotarliście... o tak nieludzkiej porze :-p:-D
 
reklama
Iza - ja byłam wtedy u lekarza, bo robie badania przed powrotem do pracy:)myslam ze szybciej pojdzie

zdrówka dla Maciusia!
 
Dzień dobry!
Ale dziś pięknie!!!

Zdrówka dla małego MAciusia oraz dla Izy i Patuni!
Ivi jak ten czas uciekł- a wracasz na pełen etat ?

A ja w sobotę o 5 rano przyjmowałam poród hihi mamy 5 kociąt -1 niebieski i 4 białe:
 
.bogusia007- ja uzywalam tych pieluch dla mojego syna i nie narzekalam nie mial ani odparzonej pupy ani uczulenia i nie przeciekaly ale to zalezy od skory dziecka jak zareaguje moj starszy syn nie mogl nosic ani pieluch firmy pampers ani huggies to mu kupowalam rosmanowskie tez sa dobre ale nie ceratowe raz dostalam i przeciekaly:-).Pozdrawiam wszystkich i milej niedzieli:happy2:
 
Ostatnia edycja:
Dostałam od Any smsa, że ma już Maciusia przy sobie, bo wcześniej dostawał krew i był "na solarium". Teraz będą czekać na decyzję lekarzy odnośnie wyjścia.

Jak Wam mija weekend?

Mecz Anglia-Niemcy, mega emocjonujący :)) Podglądałam jednym oczkiem podczas obróbki zdjęć ze ślubu ostatniego.

Pati dziś była w piaskownicy i rzucała piaskiem. Powiedziałam, żeby nie rzucała bo może komuś w oko wpaść piasek. No to rzuciła sobie w oko. Powiedziałam, aby nie rzucała sobie w oko piaskiem, bo piasek w oku boli. Na to moja córa empirycznie postanowiła sprawdzić czy matka kitu nie wciska i wcisnęła sobie garść piachu w oko :szok::szok::szok:
 
Zdrowka dla malego Maciusia. Witam wszystkie kobietki mi likend minal dobrze wczoraj z dziecmi na podworku caly dzien a dzisiaj maz w pracy a my na plaze piekna pogoda byla mam nadzieje ze jutro tez taka bedzie. Moj syn jak byl mniejszy to tez mnie probowal czy tylko tak sobie matka gada i wziol garsc piachu i wsypal do ust wtedy bylo jego zaskoczenie jak nie wiedzial co ma zrobic i od tej pory juz piachu nie probuje sobie zajadac
 
Dobry wieczór!!
My weekend spędziliśmy bardzo aktywnie. Wczoraj długi spacer połączony z paradą cudawianki, a dzisiaj rano tramwajem wodnym na hel do znajomych, tam trochę plażowania (mały nam się lekko przypiekł), oczywiście mały musiał wejść do wody i mam nadzieję, że chory z tego nie będzie. Wróciliśmy też statkiem, a mały był tak zmęczony słońcem, że w drodze powrotnej usnął mi na rękach.
A teraz z mężem siedzimy i oglądamy mecz. Ja stawiam, ze mistrzostwo zdobędzie Argentyna.
życzę szybkiego powrotu ze szpitala dla Ani i Maciusia

No i gratulacje dla kotki
 
Taaak, teraz to się zrobiła piłka nożna z prawdziwego zdarzenia :-)

Dziewczyny, zrobiłam sobie krótką przerwę od zdjęć ślubnych i "wykończyłam" zdjęcia naszej Any z Maciusiem jeszcze w brzuszku. Jakby ktoś miał ochotę obejrzeć to są już na blogu.

Miłego dnia, wracam do roboty ;)
 
reklama
Cześć Babeczki,

melduję się w Gdyni.
Przede wszystkim ogromne gratulacje dla Any!!! Duuuużo zdrówka dla Maciusia i Jego Mamusi, samych pogodnych i szczęśliwych dni! I szybkiego powrotu do domku:tak:
Muszę Wam powiedzieć, że po tym ponad tygodniowym pobycie w Krakowie, teraz jeszcze bardziej tęsknię za moją rodzinką... :-(
Pobyt się udał, ale czas bardzo szybko zleciał, no i pogoda była do d. - tylko jeden dzień słoneczko, a tak cały czas lało :-(
Dzisiaj (tzn. w poniedziałek) miałam iść na kontrolę z Maćkiem do dermatologa, ale okazało się, że miał wypadek sam. i odwołał wizyty - przełożyłam na najbliższą środę.
Nie wiem co jeszcze napisać, najchętniej to stanęłabym gdzieś na brzegu morza i wykrzyczałabym wszystkie smutki, jakiś zły nastrój opanował mnie po powrocie...


Kasia - wydaje mi się, że pomysł ze sprzedażą tych małych obrazeczków jest fajny :tak:Mi się np. taki osiołek bardzo podoba. Dorobisz jakiś podpis w rogu i będzie git
Aaaa, i dzięki za miłe słowa:-)

Dla Wszystkich - wielkie dzięki za pozytywne i ciepłe słowa dla mojego Maćka :happy:

Iza - myślę, że wymaz w Waszym przypadku wiele powie... Bardzo jestem ciekawa wyników...
PIĘKNE zdjęcia Maciusia w brzuszku Ani:tak::tak::tak:
Jak tam sprzęt?

Martynka - a jak tam Twój ząb? Gratuluję wagi i wzrostu Rafałka!:tak:
A próbowałaś mu dawać śliwki na te kupki?

ivi - powodzenia w pracy po powrocie! A co z Tymkiem? Idzie do żłobka?

Bogusia - ja również najbardziej polecam Pampersy - z wielu wypróbowanych te najlepiej się sprawdzają, przynajmniej jak na razie:-)

Emkajot - gratulacje Mamusiu :-);-)


Ściskam Was Wszystkie bardzo MOCNO!
 
Do góry