reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

mam prośbę... zrobiłam 4 wizytówki, ale nie wiem którą wybrać:sorry2:pomożecie??:-p

70fh45.jpg

1zqasnr.jpg

6s4e36.jpg

19b4eq.jpg
 
reklama
czekalam az sie Cris wypowie:tak:
fajnie, potwierdzila To co wyczytalam;-)

Aniu,a czemu sie nie chcesz do Norwegii spowrotem przeniesc, sama z 2ka dzieci bedzie ci ciezko, Norwegia jest naprawde mega prorodzina:tak:i fajny kraj podobno- poza tym rodzina bedzie w komplecie i to najlepszy argument;-)
Czarek potrzebuje tate non -stop a nie raz na jakis czas- bo tak to Tataus tylko do rozpiesczania:-D

Czy twoj maz wraca do Polandu? macie podjeta decyzje czy jeszcze wahanka:sorry2:

Cris 1 lub 2 ...chyba...

Natalia - wieciej ciaz blizniaczych jest przyjmowana zreguly na Zaspie,ale ciaz patologicznych czy cukrowych - Kliniczna. Wydaje mi sie,ze mozesz wybrac na dzien dzisiejszy - Zaspe.Calkiem fajny szpital,super polozne i przystojni lekarze :))))),sale poporodowe czyste i duze2osobowe a pielgniarki naprawde pomocne.

Zycze zdrowych bobaskow urodzonych w terminie:)
 
Ostatnia edycja:
Cris - pierwsza jest the best!!! :-) Druga - mam skojarzenia z krwią ;-) Trzecia taka mocno techniczna przez te kwadraty - chociaż obrazek jest fajny. Czwarta - taka jakaś pstrokaty ten deseń, nie skupia się wzrok na niczym. Pierwsza ew. w wersji kolor - sepia albo niebieski odcień - też myślę że by fajnie wyglądało. Ale czarno-białe jest takie ładne, emocjonalne. :tak:
 
A za dwa, trzy lata opublikują badania i napiszą ,że im szybciej wprowadza sie obcy jezyk tym lepiej ... idp... :baffled:
W japonii uczą od najmłodszego gry na fortepianie itd..i sa niesamowite rezultaty wiec cos w tym jest...

Piekne wizytówki-mi sie osobiscie podobaja dwie pierwsze,sa czytelne i miłe dla oka.
 
Emka-mowisz o szkole Suzuki;-) ale to rodzic uczy sie razem z dzickiem gry na skrzypcach,i nauka jest porownywalna nie do drugiego jezyka tylko ojczystego;-)
myslalm zeby nadie poslac ale to chyba bedzie za duze poswiecenie na skrzypach zaczac grac, trzebaa zachowac minimalny zdrowy rozsadek i nie robic z siebie totalnego klauna i to naoczach innych 4latkow----obrzuciliby mnie pomidorami jak nic!

Cris - moze 1sza tylko np czerwony font spobuj ,by nie bylo za monochromowo, albo kolorowe zdjecie brzuszka..biale tlo i czarny font?
 
Ostatnia edycja:
Akurat był program o grze na fortepianie i nie z rodzicami...
jak juz wspomniałam za 2-3 lata moze się duzo zmienic a ja uczyłam sie od małego jezyka obcego i nie mialam problemów z ojczystym. Coz każdy robi jak uwaza.
 
napewno jest , bo dziecko to gąbka. ale granie miesz tak w głowie jak 2 jezyki. z mojego doświadczenia wiem, ze po prostu w głowie się miesz i tyle. A głupotą jest uczyć dziecka 2 języków naraz, jak rezultatem będzie, że obydwa języki będzie znać "po łebkach". Teraz jest powszechne , uczenie dzieci jak najszybciej j.obcych, ale nie wiadomo jeszcze ja takie dzieci dalej prosperują, bo nie ma badań takich dzieci, ale myślę,ze efekt nie będzie taki zadowalający jak się wydaje. tak jak było z bezstresowym wychowaniem:baffled:
z językiem, to zależy od jak małego, bo 2-3 lata to zdecydowanie za wcześnie.
5-6 latek rogranicza naukę języka obcego, 2-3 zupełnie innaczej postrzega taką naukę.

co do wizytówek, to moimi faworytami też były 1 i 2 a 3 i 4 wrzuciłam dla urozmaicenia-dzięki za Wasze opinie:tak:bardzo mi pomogły
 
Ostatnia edycja:
Kazdy ma swoją opinię na pewne tematy, bezstresowe wychowanie sprawdziło się u mojego meza- jego syn wyrósl na inteligentnego oraz obrotnego chłopaka i nie mieli z nim zadnych wiekszych problemow wychowawczych. To takie porównywanie jak z problemem- czy dziecko powinno ssac smoczek czy nie?? mnie odtrąca widok dzieci ssacych smoczek a inne mamy nie wyobrażają sobie zycia bez niego (pomijam kwestie ortodontyczna)..
 
reklama
Kasia- no w sumie to nie jest taki zly pomysl, siedzenia 45 min na lekacjach i 2 godz wfu dla chlopcow jest makabra. Jak sobie przypomne te nauczycielki co ciagaly rozbrykanych 8latkow za uszy, bo mieli spacerwac na przerwach a nie scigac sie:-D
a dziewczyny zaczybaja swirowac ok 12 r.z zycia:baffled:i to niesety 100 razy gorzej niz chlopcy:no: agresja,tapety i stringi ale to wina tylko i wylacznie rodzicow no troche bezradnych, nieprzygotowanych nauczycieli,ktorzy sie nimi stali bo nie mogli znalesc innej pracy:-p
az strach pomyslec co nas czeka za kilk(nascie) lat:nerd:

Emka- nauka, slowek,piosenek to jak najbardziej, teraz kazde przedszole ma jakies zajecia z ang i mysle,ze to nie zaszkodzi:tak: tylko ta niby 2 jezycznosc przedszkoli i szkol podstaw -potem sie okaze ,ze slownicto polskie jest zalosne a ang ma zla wymowe i dupablada:baffled:

mam juz dosc widoku tego szarego blota za oknem- ja chce ZIELONY
 
Do góry