reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

moi goście niedawno pojechali - dziewczyny dziękuję za przesympatyczne spotkanie!! :-):-)
 
reklama
Heloł ;-):-)

no to muszę się pochwalić, torba prawie spakowana - prawie, no bo np. swoje podstawowe kosmetyki dołożę na końcu (z wiadomych powodów) :happy2:
Teraz czuję się już o wiele lepiej i nawet opis w suwaczku już mnie nie stresuje ;-):-)


Marta - "Jak się tam Was czyta to aż w ciążę chce się zajść" - no to do roboty ;-);-)
Jeśli będziesz potrzebowała pomocy w zakresie przygotowań do ślubu to daj znać, nasz odbył się w Gdyni (wyjątkowo nie w Krakowie, chociaż jeszcze wtedy tam mieszkaliśmy), więc cosik mogę tutaj poradzić :happy2:

Kasia - w Gdańsku niestety nic Ci nie polecę, ale jeśli kiedyś będziesz w Krakowie... ;-)

emkajot - ja oczywiście żartowałam z tą zamianą aparatów :tak:
W takim razie życzę Ci, abyś dostała w prezencie małą, wymarzoną kamerkę :tak::happy2:

Ana - tak to już jest w dzisiejszych czasach, totalna znieczulica, biurokracja etc. niestety, ehhh.... smutne...
Trzymam kciuki, aby jednak nie była konieczna amputacja.
"może znacie jakieś sposoby relaksacyjne" - ploty z psiapsiółkami lub puścić sobie ulubioną muzyczkę i potańczyć do lustra :-)

Martynka - no to dobrze, że osłuchowo ok. W takim razie dbajcie o siebie oboje, duuuuużo zdrówka, dla Ciebie i Klopsika ;-)

ivi - no to będziesz miała piękną pamiątkę :tak: Zgodziłaś się na umieszczenie zdjątek na stronie Izy? Jeśli tak, już nie mogę się doczekać, aż zobaczę te kolejne cudeńka, w wykonaniu sprawnej ręki i oka Izy :happy2:
 
Hej hej :-) I dojechałyśmy szczęśliwie i sprawnie, nie było po drodze żadnych korków, dziewczyny po spacerku pięknie pospały. Pat dalej śpi jak ją do łóżeczka przeniosłam.

Ivi ja również dziękuję za super spotkanko, jesteś fajną kobietką i świetną gospodynią - czułyśmy się u Ciebie w domku z Pati jak u siebie. Zwłaszcza Pati haha :-D

Idę oglądać zdjęcia :-p
 
Iza - cieszę się że się podobało i mam nadzieje na następne spotkania:-)
i zazdroszczę możliwości oglądania zdjęć:-D
 
Iwonko - odezwij się na gadu do mnie albo podaj maila na priv to podrzucę Ci próbkę z dzisiaj :tak:
DD powiedział widząc zdjęcia - "widzę, że bardzo ładnie jest u niej" :cool2: uwielbiam tego mojego smyka, jak czasem coś powie to mama ma banana :-D
 
My już w domku

ivi dziękujemy :-)

Myślałam,że się najpierw zgubimy a później trafimy do celu ale się nie zgubiliśmy :-)
Oliwia ładnie usnęła jak wracałyśmy,odwiozłyśmy Izę i Pati no i postanowiłam zrobić sobie rundkę po Witominie.Młoda obudziła się pod blokiem i teraz znowu broi :-)

Musimy jeszcze zrobić zakupy na roczek Oliwki,bo w domu nie mam nic a jutro impreza.Poza tym papierki na mnie czekają...Jednym słowem koniec laby trzeba wracać do pracy...:-)

caroline to teraz tylko czekać kiedy Maciuś da znać,że chce już się pokazać rodzicom :)

ana wspólczuję całej sytuacji i tak strasznie szkoda tego chłopaka...:-(
 
wiecie co jest 20.45 a mi się tak spać chce jakbym cały dzień przepracowała To chyba po świeżym powietrzu :-)
Oliwka już usnęła i chyba pójdę w jej ślady...
Miłej nocki
 
Hej kobietki!

Ale dziś pospaliśmy :szok: Jakoś nikomu wstać się nie chciało, tylko Jarek musiał do pracy to się jakoś zwlókł. Dziś jedziemy po południu na 3 urodziny jego chrześniaczki.

Marta - udanej dzisiejszej imprezki życzę! Żebyś się za bardzo nie zmęczyła i też dobrze bawiła :-)

Martynka - jak się czujecie w Rafałkiem? Mam nadzieję, że idzie ku lepszemu?

Patusi bardzo ząbki dokuczają. Cały czas trzyma się jedną a czasem dwiema rączkami za twarz. Ale dzielna jest przy tym, marudzi troszkę, ale tylko jak jest zaspana. Ciekawe które to, bo wydawało mi się, że skoro trójki już się przebiły to już będzie ok? Chyba za wcześnie na piątki?

PS:

Iwonka, chociaż bardzo się starałam, to nie udało mi się zrobić tak pięknego zdjęcia jakie zrobił Ci Twój mąż (to z naszej klasy). Tamto zdjęcie jest takie intymne, jesteś zrelaksowana, spokojna, masz zaufanie do fotografa :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc Dziewczyny... jakos nie moge sie zebrac na pisanie. Czytam Wsze posty, a potem bierze mnie len i odkladam kompa :zawstydzona/y:;-) Chce zeby juz byla wiosna, bo zima to nie mam na nic sily ani ochoty.
Turgut tez sie nudzi w domu, bo przeprowdzilismy sie do Gdyni i musialam go wypisac z przedszkola, bo chodzil w sopocie, a teraz to juz nigdzie nie ma miejsc.

caroline.g... fajnie tak juz czekac na dzidzie, wszystko gotowe... tylko czekanie pozostaje. Jak to tak czytam to mysle sobie, ze tez bym chciala :tak::-)

ana79... ja to jestem taka jak Ty.... tez nie potrafie sie od czegos odciac i patrzec to z dystansem. Jak cos sie wydarzy to o tym mysle i mysle bez konca.
Na mnie relaksacyjnie dziala gotowanie... jak sie czyms zdenerwuje to zaraz ide do kuchni i cos pieke albo gotuje :-)

Zycze milego dnia
 
Do góry