reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

ja też stosowałam fridę jak Julcia miała katar, to prawda, że jest R E W E L A C Y J N A !!!
tylko podobno jak się za dużo śluzu odciąga zwiększa się też jego produkcja :( no nie wiem, ja odciągałam ile było trzeba i fakt, katar nie trwał tydzień tylko ze 4, ale niunia się nie męczyła tak bardzo.

Basiu no to u nas tylko na buźce są nowe krostki i mało, ale myślę, że to od banana, wczoraj dałam po raz pierwszy troszkę jabłuszka z bananem. Dziś, żeby się upewnić czy to od tego dałam więcej. Moja dieta jest raczej monotonna do bólu i do tego dziś 4 dzień bez nabiału :(

Ale mi niedobrze !!!:(:(:( zjadłam na śniadanie kawałek wędzonej makreli i mnie mdli bleeeeah

Właśnie skończyliśmy rozbierać choinkę i uporałam się z igłami :) spokój do następnego roku :)

zdrówka dla nowych chorusków !!! :-*
 
reklama
No w koncu mam troche czasu...

Mati tak jak myslalam dostal kolejna dawke  :mad: W poniedzialek rano ma ostatni (mam nadzieje) zastrzyk, ale dostanie jakies leki podtrzymujace. Wydaje mi sie, ze jest lepiej, bo i spi ladnie i co wazne pije mleko!!! Nawet teraz zjadl zupke, ktora musialam odstawic na kilka dni, bo sie nia dlawil.
W ogole to wnerwiona jestem! Pielegniarki srodwiskowe nie chodza po domach przez weekend, wiec sila rzeczy musimy mlodego wozic do przychodni. Dostalismy wiec skierowanie na Jasien. Bylismy tam wczoraj rano i wieczorem, no i pojechalismy dzis z rana. Kobieta, ktora byla na dyzurze zarzadala skierowania. Obejrzala dokladnie i stweirdzila, ze nie moze malemu zrobic zastrzyku, bo to nie nasz rejon, oni nie maja podpisanej z "nami" umowy. Na nic sie zdaly tlumaczenia, ze w sobote nie bylo problemu, ze Mati ma tylko 7 miesiecy i musi ten antybiotyk dostac. Odeslala nas do "naszego" rejonu czyli na Aksamitna albo na Morene. Kurna jakby full pacjentow miala, a nie bylo zywego ducha. To jest pytam lekarz??? SKANDAL!!! Maz dzwonil juz do Izby Lekarskiej, ale nikogo dzis tam nie ma. jak mu cisnienie nie zejdzie, to zrobi tam jutro awanture.

A ja jestem od jutra do piatku na zwolnieniu i w koncu bede miala chwile by odrobic forumowe zaleglosci. Koncze, bo rodzice sa u nas na obiedzie.

Zdrowka dla chorujacych dzidziolkow!!!
 
Pozdrawiam wszystkie mamy i ich pociechy. Dzieciaczki zdrowiejcie, bo trzeba na drorku się śnieżkami porzycać. ;) ;D
Jak rozpoznać zgagę u maluszka? ???
 
Dowiedziałam się wczoraj, że Doering już ma USG 3D. Badanie nagrywa na DVD. Szkoda, że my nie miałyśmy możliwości nagrania sobie takiej pamiątki. Pamiętam, że Ewa chyba chciała i trafiła na oszusta we Wrzeszczu :laugh: ;)
NO nic, będzie okazja przy następnym :p :p :p :p >:D

 
Również pozdrawiam chorujące dzieciątka z Wybrzeża :-* :-* :-*
SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA!!!

anna Moja córcia ma zgagę i dostała na nią smectę. Brzydko jej wtedy pachnie z buziaczka i głośno i jednocześnie wyjątkowo często przełyka ślinę...
 
Ps. USG 3D mają od jakiegoś czasu w INVICTA w Gdańsku. Jeżdziłam tam do doktora Boćkowskiego. Nie wiem czy nagrywa ale na pewno drukuje zdjęcia 8)
 
Ja też słyszłam, że Invicta ma nowy i całkiem dobry sprzęt. Szkoda, że my się nie załapałyśmy, ale rzeczywiście: może następnym razem  ;)
E-mamo, to mnie zaintrygowałaś tymi glutami.. Jutro może pójdę do pediatry, to się dowiem, co ona na ten temat myśli.. ::)
Miałyśmy dziś debiut buraczkowy.. Cóż za malownicze kupki  ::) ;D :D Poza tym mam małego pełzaka w domu! Jak się ją czymś zaintersuje, np. książką czy pilotem to tak śmiesznie zasuwa! Niby to pełz, z elementami raczkowania i czołgania. Beka  :laugh: Ważne, że cel osiąga i to w całkiem niezłym czasie  :) Z osiągnięć cieszących rodziców to stoimy podtrzymywane przez mame lub łóżko i podciągamy się z siadu do stania  - też przy asekuracji.. Rany, ona chyba niedługo zacznie chodzić.. I co wtedy??  ;) Oj, coś czuję, że królik będzie miał przechlapane  ;) ;D

Zdrówka do chorowitków, 3mam kciuki za Matiego, co by go więcej już nie kłuli...
 
Cześć
od kąd wróciłam do pracy nie mam na nic czasu :(, wracam wieczorem szybka kolacja, Lenki kąpiel i do spanka. Bardzo mi brakuje tego czasu kiedy mogłam być cały dzień z Lenką ::) ::).

Całe szczęście Lenuś zaakceptowała opiekunkę i  ja też jestem zadowolona z niej.

Od kilku dni Lenka siedzi sobie sama bez trzymania i podpierania ;D  :)  :) a do stania też się rwie...

Dużo zdrówka dla wszystkich chorowitków :-* :-* :-*.

Pozdrawiam

a to Lenka...




 
a zapomniałam

dziś Lenka miała pierwszy raz myte ząbki :laugh: :laugh: trochę była zdziwiona, ale nie protestwoała.
 
reklama
Merka - a jak w końcu znalazłaś opiekunkę? Zdecydowałaś się na młodą dziewczynę czy na starszą panią? My już też mamy opiekunkę - pani jest po 50-ce, zaczyna pracę od przyszłego tygodnia. Przez pierwszy tydzień będzie razem ze mną, żeby Majka się do niej przyzwyczaiła.
A w ogóle, to byłam w piątek w pracy i jestem bardzo zadowolona z tej wizyty  ;D Moja szefowa jest super!!!  ;D Zgodziła się, żebym przez pierwsze 3 miesiące pracowała 5h w firmie, a 2h w domu (moja praca jest taka, że mogę pracować zdalnie). W ten sposób będę w domku już ok. 12.30 (będę chodzić na 7) i będę mieć oko na nianię  ;) Przez to jakoś mniej się stresuję powrotem do pracy...
 
Do góry