reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Z tego co wiem to nie można jeść takich tabletek, gdy się karmi piersią :(.

Mi też strasznie wychodzą włosy ale ostatnio zaczełam używać szamponu dermena przeciw wypadaniu włosów ( do kupienia w aptece) a dodatkowo kupiłam sobie w sklepie zielarskim taki plyn do nacierania skóry głowy. Nazywa się Capitavit - balsam pielęgnacyjny do włosów, wyprodukowany przez Herbapol. Jest to ekstrat z kwiatów nagietka, kłącza tataraku, ziela pokrzywy, korzenia łopianu, ziela skrzypu, szyszek chmielu i z dodatkiem witaminy F. Specyfik ten dosyć "rozgrzewa " skórę po wtarciu więc chyba poprawia ukrwienia, a to pobudza wzrost nowych włosów. Zobaczymy czy pomoże - przynajmniej mam taką nadzieję...
 
reklama
Z tego co ja też wiem to skrzypu polnego nie można łykać jak się karmi :( Ale z drugiej strony to kiedś go brałam przed ciążą i średnio mi pomagał,przynajmniej na paznokcie!

Ja kupiłam sobie Seboradin,zobaczymy czy coś da.

A dziś czuję się wogóle do dupy.Jakby ktoś ze mnie powietrze spuścił.Nie wiem czy przez tą pogodę,czy tę domniemaną anemię.Tatuś się zaoferował,że pójdzie z Didem na spacer,więc muszę odpoczać sobie...A Didek coraz żywszy,bardziej absorbujący,chce by ciągle się nim zajmować,a mama... :( :( :(
 
Hej! Ja też dzisiaj jestem do d... nic mi się nie chce. Byłam z kUbą dzisiaj u lekarki,z tym jego katarkiem dostał maść i zobaczymy czy pomoże. Mały waży 8050, i troszkę mnie to martwi, bo przez miesiąć przytył tylko 150 gram. Ale ponoć "w tym wieku" to normalne, że dziecko mniej tyje.

Nic mi się nie chce więc nie pisze wiecej, pozdrawiam serdecznie!!!
 
wlosy: fryzjerka ostatnio polecila mi takie ampulki do wcierania w skóre glowy RADICAL, 15 szt. ok. 30zl taka kuracja dwa tygodnie, potem lotion z czarnej rzepy do wcierania po myciu (pytac w aptekach) O0 za tydzien koncze kuracje radicalem...zobaczymy
pozdrawiam!!
 
No i przeniosło nas. Miały byc dzieci, ale tam są takie urodzone w poszczególnych miesiącach, a inne to nie bardzo pasowały, więc zostało na niemowlakach. Ale chyba jest ok?
Ej, dziewuszki! Co jest? Jesienna deprecha Was dopada? Nie dac się! Polepszac sobie nastroje zapachami, jedzeniem (polecane dla tych, co chudną za dużo), chłopem i czym tam jeszcze można :D
Naur, jak Twoje dziecie radzi sobie na basenie?
Ola, przyłóż się do jedzenia! Szpinaczek rulez i strączkowe: zupki fasolowe, grochóweczka, fasola w pomidorkach.. same pyszności i w dodatku zdrowo :)
A Edzia jak się odgrażała fotkami, tak znikła ;) .. takiej to dobrze: relaks.. z dala od domu, podwórka... ech :angel:

Dziewczyny - głowa do góry! Zawsze może być gorzej ;D
 
Hej, Hej,
No to sobie do Was zajrzalam :)
Jeszcze jestesmy wyjechani, ale juz u mojej mamy, a z Zakopca wrocilismy w niedziele. Wyjazd udal sie bosko.
Mielismy caly czas super pogode, przewiezlismy Julke nad Morskie Oko, na Kasprowy Wierch, w Doline Strazyska i takie tam co wieczorne wypady na Krupowki :)
Zagladam drugi raz od wyjazdu bo lacze sie przez komorke i nie wiem ile to kosztuje, ale tesknie za Wami ogromnie.
Mam siate oscypkow, ale chyba skisna zanim wroce do Gdanska, wiec niestety Was nie poczestuje :(
Kobitki, taki wyjazd czyni cuda, odpoczelam, naladowalam akumulatory, utylam :) :) :) :) :) :) :) :) :) !!!!!!!!!!!!
Tak to jest na kuchni mamy swojej :) Dzis mama upiekla prawdziwa babe drozdzowa no i sie najadlam ze hej :)
Agulka, fotki wkleje, tylko nie wiem czy mi mezus pozmniejsza, bo ja w tym kompie nie umiem sie poruszac ca bardzo, w ogole cud ze jakos pisze :)

Na jesienne chlody i depreszki polecam grzane winko, wlasnie sobie zapodalam szklaneczke, mmmmmmm
pycha :)

Babeczki buzki wielkie, jak uprosze moje slubne szczescie zeby mi fotki pozmniejszal to cosik Wam wkleje:)
Do zobaczenia juz w Gdansku:)

papapappapapapapa
 
Ewka nie martw się wagą, koło 6 miesiąca dziecko książkowo powinno podwoic swoją wagę urodzeniową, ale dopóki mieści się między 10, a 90 centylem to wszystko w porządku.
 
reklama
UUUuuuu!!!!!!! :-o e-mamo ale super mieliscie!! Pozazdroscic tylko, pogoda, widoki.. ::) I Julka widze niezle sie bawila ;D
Agula na basenie super (zajecia w aqaparku) Julka coraz lepiej fika nózkami i lapkami, glowe pod wode wsadza, zabawa po pachy ;D Teraz co prawda nam odpadly zajecia, bo katar, ale juz sie doczekac nie moge!
dobranocki
 
Do góry