reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej!!
Ja tylko na momecik z zapytaniem: mianowicie o dobrego ginekologa. Mój, co prawda, specjalista jest swietnym, ale leci z pacjetkami jak na tasmie, pogadac sie nie da, bo on tylko "tak, nie, yhym, do widzenia"
Szukam wiec lekarza (lub lekarki) z sercem ;D co bym mogla o watpliwosciach itp. porozmawiac.
Znacie moze takiego?
pozdrawiam

ps.Dawidowa jeszcze tylko troszeczke wytrzymajcie ;D bedzie super!!
Ewka nie zazdrosc, bo cycek to wygodna sprawa...mam w nocy wstawac i mleko grzac ??? Ja ja do roku karmic chcialam!
 
reklama
Ja polecam Szemryka,tego bożyszcza z porodówki na Zaspie :laugh: Uważam,że jest bardzo dobry,przyjmuje na Mickiewicza za 25 pln.Można z nim i pogadać i się pośmiać,bo humorek to on ma!!!Poszukaj namiary na wyszukiwarce,bo kiedyś już o nim pisałyśmy wiele...
 
Cześć Babeczki :)
Melduję się, że dojechaliśmy do domu szczęśliwie i w najbliższej przyszłości już nas nosić nie będzie, więc skupię się na forum :)

Mała już sobie smacznie spi a ja chciałam trochę nadrobić zaległości, ale nie wiem czy mi wystarczy sił.
Rozwinęła się nam Juleczka przez te 2 tygodnie że hej :) Dziś zostawiłam ją w łóżeczku a po chwili leżała w poprzek, a przed wyjazdem nic takiego się nie zdarzało, no i śmieje się bardziej dziewczyna, co raz więcej gada, ach, serce rośnie :)

To prawda, że podróże kształcą :)

Dobra zmykam nadrabiać zaległośc i;)
buziaki !:)

 
Cześć  :),

Dawno mnie tutaj nie było, widzę że teraz temat "chodzikowy" ja osobiście nie będę kupowała chodzika. Myślę, że jeśli stopniowo Lenka sama nuaczy się chodzić to jej lepiej wyjdzie na zdrowie. Ja np. nie miałam chodzika  a zaczęłam chodzić jak miałam 8,5 miesiąca ;D.

Dawidowa krzesełka do karmienia nie są tanie ale warto kupić, będzie używane przez najbliższe 2-3 lata. Moim zdaniem dobrze jesli takie krzesełko ma mozliwość regulowania wysokości jest to wygodne.

e_mamo super miałaś wycieczkę, nam niestety tylko pozazdrościć pozostaje.......

czy wasze dzieci też próbują siadać np. trzymając się za swoją bluzke lub za kołderkę??? a to Lenka kilka dni temu, teraz to już najmniejszego problemu nie ma żeby się odwróciła :D
 
Chyba rzeczywiście chodzik to nienajlepszy pomysł.. Cieszę się, ze jest gdzie się wymienić poglądami, bo nie zawsze jest czas na głębokie surfowanie po necie..
Ola, wbiła mnie w osłupienie - oczywiście pośrednio, bo zaczęłam szukać fotelików do karmienia i wow.. Koknret ceny.. Dla mnie bardzo ważne jest czy będzie posiadał kółka, a takie fajne jeżdżące to prawie 500 zł!  ::) Powariowali..  :-[
Wiola, moje dziecię podciąga się za nogawki spodenek  :laugh: A dziś  - aby nic się z deserku nie zmarnowało - wylizywała śliniaczek. I na nic jego ochronna rola, skoro całą buźkę wysmarowała w fioletowej papce (jabłk, winogrono i jagody - co za kolor kupki!  ;) ) i rączkami tez rozmazuje, a śliniak - rzeczywiście fajny ten z h&m - trochę za duży i na szyjce też jedzonko  ::) Ogólnie kolorowo teraz mamy ;)
Naur, poszukaj w postach Szemryka - ja tez polecam,choć ostatnio przepisał mi receptę na lek, którego nigdzie nie ma  :mad:
Edytko, witaj w domu:)

Martyna się odezwała, a gdzie Moncia ???


 
Widzę temat chodzikowy mamy - ja też nie chcę małej kupować, bo progi mamy między pokojami i oprócz strachu przed wykrzywionymi nóżkami bałabym się o jej nos, głowę itd. ;)
Ola, a może gdzieś się znajdzie używany fotelik? Na allegro albo u znajomych?
I z tym lulanem - dziewczyny, próbowałyscie może przykładać maluszkom pieluszke do buzi, żeby można było się wtulic? Kinga tak od dawna zasypia, mąż ja uczył, a  teraz to sama sobie pieluche na buzię naciąga, chowa się i zaraz śpi. Tylko pielucha musi być odpowiednio opluta wcześniej ;), bo czysta nie działa.
Kurcze, fajnei tak czytać, jak Waszym maluchom zęby wychodzą i jak owocki wcinają... U nas juz niedługo, ciekawa jestem reakcji Kinguli na jabluszko :). A powiedzcie mi, zanim dam jej pierwsze takie jedzonko, to muszę wcześniej u pediatry się pokazać do kontroli czy nie?

 
reklama
Witam,
Cieszę się, że znalazłam to forum bo są babeczki z 3miasta:) Wcześniej bujałam się po innym forum, a teraz... Może się zadomowię:)
Jestem mamą rocznej dziuni i na temat krzesełek już mogę wiele powiedzieć. Ale niestety chyba później, bo własnie się budzi:(
 
Do góry