reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Cześc mamuśki z Trójmiasta

Tak siedze w pracy i z nudów "odkurzyłam" BB. Kupe czasu tu nie była jakoś brak czasu:zawstydzona/y: Przeprowadziłam się do Pruszcza, ale mam nadzieje, że przygarniecie mnie do Trójmiasta;-) Postaram się w wolnej chwili zaglądać do was i cos naskrobać.
Wg mnie bez sensu zakładac nowe wątki dotyczace praktycznie tego samego, bo później trudniej sie połapać..
Pozdrawiam
 
reklama
cześć wszystkim jestem na forum BabybOOm ponad rok ale dopiero teraz zauważyłam że jest wątek regionalny no i jestem. moze juz nie mieszkam w Gdańsku ale co weekend jestem u rodzicow.
nazywam się Karolina i 20 lutego 2007 roku urodzil sie moj promyczek Szymonek.

pewnie bede tu często zaglądac aby sprawdzic co słchać w moich rodzinnych stronach.

:-D
 
no prosze - same nowe kolezanki :) super ze jest nas coraz wiecej - wszystkie serdecznie witamy :)

gosiaczek kuchnia bardzo ladna :) no i ten barek jaki praktyczny :) namiary na fachowcow juz od Ciebie dostalam i trzymam ku pamieci - w przyszlym roku beda mi potrzebni :)

mama w boju udane zdjecia ze chrztu :)

komarkowa ciezko masz z ta praca ... ale mam nadzieje ze z czasem wszystko sie jakos unormuje - wykorzystaj starannie te wolne dni w okolicagc swiat i sylwestra :)

alga super pomysly na prezent :)

my w tym roku chcemy dziadkom naszych pociech sprezentowac koszulki ze zdjeciami wnuczkow :) moze nie beda sie w szafie kurzyc :)
 
Dzięki Idzia, ten barek jest jakby dwustronny nie widać tego na zdjęciu ale on ma blat z jednej i drugiej strony, tzn od strony kuchni niższy- taki jak wysokość szafek czyli blat roboczy a pod nim mam takie dwie wnęki gdzie moje psy mają swoją karmę a od strony pokoju jest wysoki jak widać na zdjęciu, narazie jest to blat z betonu który już tu był jak kupowaliśmy dom i chyba ten ktoś chciał go obudowac kafelkami, ale ja chcę zrobić go z tego co mam boki szafek, kolor wenge, w pierwszej wersji miał być zrobiony z granitu takiego co jest na reszcie szafek, star-galaxy, ale cena nas przeraziła, więc może kiedyś ....
Zrobię nowe zdjęcia bez bałaganu to wstawię.

Znalazłam taką fotkę przed otynkowaniem barku

 
Hej hej - rzadko ostatnio mam czas zajrzeć do was :zawstydzona/y: - już nie nadrobię wszystkich postów chyba :sorry2: W każdym razie my po przeprowadzce na Suchanino - małemu się super podoba w nowym mieszkanku, biega wszędzie. Teraz w weekend robilismy imprezę roczkową, udana - prezent łoś na biegunach - bardzo się spodobał, teraz się buja i buja :-D
Mama w boju - a gdzie chrzciliście, że tak sami? :-) Fajnie tak, nie w tłumie. :-)
Gosiaczek - kuchnia śliczna :-)
Agnieszka - urodzinowe, spóźnione buziaczki dla Kubusia!
 
cześć z rańca:tak:

kasia z - a gdize na suchaninie mieszkacie? bo moja mama przeprowadziła się ostatnio z powstańców na kurpińskiego:-D
 
Na Noskowskiego - w tych nowych blokach co wybudowali. Więc mieszkała blisko i uciekła dalej twoja mama ;-) Ale generalnie jakbyś kiedyś była u mamy to się zgłoś na pw, serdecznie zapraszam na kawkę przy okazji :-)
 
reklama
kasia - hehe na pewno się odezwę:tak::-) ja u mamy bywam średnio co tydzień, czasem na dłużej czasem tylko na jeden dzień lub noc, także okazji do spotkania nie zabraknie :) A tak w ogóle teraz sobie przypomniałam że już keidyś Cię o to na jakiej ulicy mieszkasz pytałam ;)

dziewczyny pobawiłam się dziś trochę i zaprojektowałam jedną z łazienek w naszym domku.. powiedzcie co sądzicie? Chodzi mi oczywiście tylko o rozmieszczenie wszystkich elementów, bo wiem,że kafelki na razie wszystko psują (dałam jakikolwiek, żeby tylko było widać efekt wizualny;-) kombinować z dekorami będizemy później:tak:)

(drzwi są po prawej stornie na skośnej ścianie)
łazienka na długość ma 280cm, na szerokość 180cm


 
Do góry