reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Seria fotek z dzisiejszego dnia

W pociagu (moje dziecko z upieta grzywką...zapuszczamy)


447606.jpg


447607.jpg


u babci nie ma nocnika hehehe

447617.jpg


z wózkiem starszej kuzynki

447618.jpg


i w wózku hehehehehe

447641.jpg


447643.jpg


447657.jpg
 
reklama
martka napisz mi proszę na prv cenę za ten węgiel, bo ja jestem zainteresowana!! :tak:

asiuk - ja tam polecam Leśniewo;-):-):-) wcale nie tak daleko, szkoła na miejscu, apteka, sklepy, kościół.... No i sąsiadka ;-):-D
 
Martka, ja mimo wszystko zapraszam, normalnie jestem spragniona ludzi, mało osób tutaj znam, czasem śmiać mi się chce z samej siebie bo jak pójdę sobie np. do fryzjera czy do jakiegoś sklepu to gadam i gadam i gadam aż przestać nie mogę, hihi. Ale fajnie jak narazie na dobre mi to wychodzi, zaczęło się od jedynej znanej mi osoby w Przywidzu-fryzjerki, powiedziałam Jej że robię w domu paznokcie więc Ona od razu wzięła mój nr tel. i przysyła mi teraz klientki, dla mnie super, zawsze parę groszy wpadnie, także czasem gadulstwo popłaca, hihi.

Wczoraj przyjechała do mnie moja stała klientka, z którą nie widziałam się dość długo, fajnie było tak pogadać, normalnie pazurki zajmują mi ok. 1,5 godz. ale wczoraj musiałam się nagadać i robiłam prawie 2,5 godz. Ale przynajmniej jedna odważna się znalazła co mogłam Jej poszaleć na paznokciach i pozwoliła zrobić sobie ślicznego bałwanka i choineczkę , super. Reszta klientek to klasyka, a to już dla mnie nudne.
Szklanek raczej nie powinno zabraknąć, hihi.
IVI, jak tam budowa? kiedy się wprowadzacie? wstaw nowe fotki.
 
gosiaczku - a do której fryzjerki chodzisz? do tej przy mięsnym czy do kŧórejś na osiedlu? ;-) i co za klientkę miałaś taką odważną:confused: imie chociaż podaj :-D może to moja koleżanka z klasy:-D

budowa.. kiepsko na razie. Robimy elektrykę na dole (puszki w salonie, jadalni i kuchni, kładziemy kabelki.. ) ale zimno jest w domku strasznie a my na antybiotyku więc jeździmy max 2-3 razy w tygodniu..
Zamawiamy też blachę na dach i od końca grudnia lub początku stycznia wchodzi dekarz:tak::-) Jak nie będize nam kapało na głowę, to położymy ocieplenie (wełna mineralna). Jak skończymy, to może będzie już na tyle ciepło, żeby tynkować:-D Jak wytynkują, to kładziemy podłogówkę. Jak położymy podłogówkę, to będą wylewki:-DA potem już górki - wybieranie kafelek, paneli, farb itd... sama przyjemność:-D Zimę musimy przeżyć na marzeniach ;)
 
Moja fryzjerka to Iwona, taki mały budyneczek stoi z niebieskim dachem po lewej stronie drogi od strony gdańska patrząc, a moja klientka to też Gosia tak jak ja ale Ona mieszka w Kolbudach.
Oj to jeszcze dużo pracy przed Wami, a zimą ciężko bez ogrzewania coś porobić.My od wiosny dopiero wznowimy nasze prace przy domu takie grubsze, tzn. ogrodzenie, garaż trzeba postawić, kostka brukowa, no i ogród, i jeszcze łazienka jedna u góry jest nieruszona, sam beton w niej narazie....dużo pracy też jeszcze trzeba włożyć.
 
cześć laseczki!!!!!!!!!!
Wesołych Mikołajek:-):-):-):-):-)
Ja Was podczytywałam ale pisać coś siły nie mam:-:)-:)-:)-( dół na maxa:-:)-:)-(.
Wczoraj bylismy z Kubą u dentysty-ryk w niebogłosy +histeria:wściekła/y: ale polakierował mu te zmiany taka pasta która miała się trzymać 2 dni a zeszła już wczoraj :confused::szok: i teraz kontrola w lutym.
W poczekalni było spoko-dentysta wyszedł, Kuba dał mu rączkę ładnie i pokazał jak ryczy lew:-D, ale na fotelu już nie było tak miło:no:
Przed chwilą był u Kubusia Mikołaj przyniósł mu samochodzik, słodkości i książeczkę o Bożym Narodzeniu;-)
Martka ale fajna niespodzianka :tak:tez bym tak chciała:sorry2: ja nic nie dostałam :cool2:pewnie nie zasłużyłam:cool::-D
Wózek suuuuuuuperancki:tak:
Miłego dnia wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
witam dziewczyny:-)
mam taka sprawę w sob mamy chrzest a ja mam zrobić 1 danie obiadu ale zupełanie nie wiem co....na 10 os chce cos szybkiego i dobrego. macie jakis pomysl??
pozdrawiam
 
Mama w boju
ja miałam na chrzciny małej zrazy...zrobiłam dzień wcześniej i tylko podgrzałam..nie musiałam stac przy garach w ten dzień.....do tego kasza i ziemniaki jak kto chciał no i z surówkami nie ma roboty, bo buraczki i ogórek kiszony.....

Ivi
no to super...ja muszę sie dowiedziec ile tona kosztuje i myslę że za połowe ceny sprzedam..jak sie dowiem to napiszę:)..ale to nie węgiel, tylko miał jest.

Aga
spoko...dzieci maja lepsze i gorsze dni, widocznie mały miał ten gorszy.

Gosiaczek
wiem co to znaczy siedziec samej w domu, mam dokładnie to samo:tak:

A my po zakupach....zwariowac mozna, w sklepach gorąco że kasjerki w krótkich rekawkach siedza, a klinci zlani potem, chociaż porozbierani z kurtek....komus na mózg padło normalnie.

mała znalazła dzis w bucie słodycze, książeczkę i dwia płyty z teletubisiami...reszta pod choinke..

miłego dnia:-)
 
martka - o to pewnie mała siedzi przed tv i bajki ogląda :-D
węgiel, miał czy ekogroszek? bo my mamy piec na ekogroszek..
 
reklama
Do góry