reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Cześć dziewczyny może macie jakieś "złote rady" jak sobie radzić: krótki opis sytuacji
Mój syn chodzi do żłobka państwowego non stop choruje zaraża się od dzieciaków którym rodzice załatwili zaświadczenia o alergii całorocznej chociaż zielone gluty,mokry kaszel i mętne oczy to nie oznaki alergii !!! Brakuje mi już powoli sił może macie jakieś pomysły gdzie to zgłosić dodam że dyrekcja jest bezsilna bo dzieciaki mają zaświadczenia.

Pozdrawiam i czkam na rady :-)
 
Hej laski. Gdzie sie podziewacie??
U nas w miare ok. P w domu, ale wraca pozno wieczorem, finansowo troche kiepsko, ale da sie przezyc... A ja z dzieciakami, cały dzien zlatuje na karmieniu, przewijaniu, poswiecaniu czasu Rafałowi, w miedzy czasie jakies gotowanie, pranie (boze skad tyle tych ciuchów??) itd.
Mała rosnie jak na drozdzach, w piątek wazyła juz 8.200. No i mamy już 2 ząbki :-) W czwartek wyszedł pierwszy, w poniedziałek drugi :-) Rafał ma fazy buntu, jest nieznosny momentami, ale tragedii nie ma. Ja przytloczona monotonią, czasem mam ochote trzasnac drzwiami i uciec, ale ktora z nas tego nie ma... heh. 15tego idziemy na wesele, chociaz wcale mi sie nie chce, jakos sobie nie wyobrazam wesela z dwójką dzieci... No i w sukience ktorą chce założyc nie dam rady wyciagnac piersi, wiec nie wiem jak to zorganizowac...
No nic dzieciaki spia, P juz tez zasypia, wiec chyba czas do lozka...
Buzka
 
U nas ciągiem chorowanie, trzy dni Pat pochodziła do przedszkola, znów słyszałam na korytarzu jakiś gruźliczy kaszel u dzieciaków i co? Znów chora, katar, kaszel na razie bez gorączki ale znów w domu uziemieni.

DD zapisał się na lekcje gitary, muszę mu gitarę kupić :)

Martynka no to chyba trzeba będzie inną sukienkę ubrać, z lepszym dostępem :) Nie wiem czy się z dwójką maluszków wybawisz, ale na pewno dobrze Ci zrobi jak troszkę do ludzi wyjdziesz i z dorosłymi pogadasz.

No właśnie dziewczyny co u Was? Pisać pisać, nie każcie mi się imiennie wywoływać do odpowiedzi ;P
 
melduje
podczytuje ale mało piszę ;)
marta - nei mam pojęcia co można zrobić z takim zachowaniem w przedszkolu... Wasze opowieści o ciągle chorych dzieciach mnie trochę przerażają, nie mam pojecia co będzie jak młody pójdzie do przedszkola a ja bym miała wrócić do pracy.. rany....

iza - u nas w miarę. przeszlismy chorowanie (ja + Tymek) a teraz choruje mój mąż ;) ja nadal staram się pracować z domu ile daje rade (teraz mlody buszuje w kojcu). Za tydzień mam kontrolę u gin i zastanawiam się czy siusiak wyrósł czy nie ;)

Martynka - no wesele dobra sprawa, ale jeśli przy dzieciakach ktoś Ci pomoże.. bo inaczej to będzie męka a nie zabawa.... :/
 
hej to i ja sie melduje ;0)
U MNIE Czarusiek na cały wrzesień opuścil 3 dni, jestem happy , ale Maciek non stp kolor choruje , nie mogę juz w domu dostaje świra....

Martynka ja byłam z całą ferajna rok temu na weselu , Maćko miał nie całe 4 miesiące, niestety jak to z dziećmi zmylismy sie wcześnie, a z karmieniem no niestety musi byc kieca z dostepem do jadła:-D, bo jak inaczej , moze tez bedzie jakis pokoje tam w zaciszu będziesz karmić , ale odradzam zdejmowanie sukienki przy ażdym karmieniu, bo sie wykończysz:tak:, ja tez mialam problem z kreacja bo wszystko za małe po porodzie i jeszcze nie dało sie wyciągnąc piersi , w h&m kupilam naprawde tanio.
Minka fajnie , że mała zdrowa , :tak:
Iza zdrówka !!!też uziemiona nudy na pudy a tu tylko zapowiedzi :-D po jednej focie ....
Ivi no no czekam z niecierpliwościa na relacje z wizyty , trzymaj sie :)
Martaa nie ma rady na bezczelnośc nie ma lekarstwa!!!u mnie to samo ...
 
Ja mam stresa, bo 22.10 lecę z R do UK na 6 dni i pierwszy raz bez młodej :) Moja mama przyjeżdża na dyżur do dzieciaków...
 
Ehh nie no chyba nie bedzie tak zle, tesciowie jadą i tesciowa sama powiedziała "przeciez my tam bedziemy, wiec czym sie martwisz..." Jakby oni nie jechali to na 100% my tez nie ;-) Z tą sukienka to mam problem, w 2 cycka wyjac nie moge, w 1 zle sie czuje, a na zakupy nawet nie mam kiedy pojechac, bo P pozno wraca i nie mam z kim młodych zostawic...
Dominika Julka juz duza, wiec sie nie martw :-)
Iza masz jakies zdjecia Roksany?? Na Twojej stronie tylko zapowiedz a dalej cisza???
 
reklama
Dominika fajnie , że jedzies z, nie stresuj sie mała jest bezproblemowa :) bedzie dobrze:)

Martynka a nie możesz z nimi jechać , wiem , ze to trudne , bo ciągle się ztym zmagam , ale jak nie my to kto daje radę , albo Rafcie na dobrową a ty z Roksi.Mówie CI Musisz mieć cycki w pogotowiu:-D.

IZUnia ja wiem , że ty zawalona ....ale tez nie mogę się doczekac jak Martynka:tak:
 
Do góry