reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Wiecie co smutno mi.Właśnie się dowiedziałam,że moja babcia ma raka i 4 maja jedzie do Malborka na operacje :((((((((((
 
reklama
Martuś, rak to jeszcze nie wyrok, ja znam wiele osób, którym udalo sie pokonać chorobę! trzymaj się Kochana i dużo zdrówka dla babci!
 
czesć w ten beznadziejny dzień

Marta - trzymam kciuki za babcię!

Iza - ból głowy dopada mnie znienacka, ale bardzo często. nie udało mi się określić od czego boli, bo nei zawsze przy zmianie pogody mam ten problem.. Ale jak boli, to mam wszystkiego dość :( a wczoraj Tymek dał m inieźle popalić do tego. Dziś też boli, ale młody grzeczniejszy więc mi łatwiej :)
 
Marta nie martw sie , będzie dobrze , Dziuba ma racje , trzeba być dobrej mysli:)

Ivi moze z niewyspania masz te bole....
duzo wypoczynku , no tak ale jak ...jeszcze trochę to mnie dopadnie , :)

a co sie dzieje z Cris???
 
Hej, hej, jestem żyję. Moje warsztaty w tym tygodniu się skończyły. Będzie mi brakowało, ale w końcu wolne weekendy ;-)
Co do kaszubskich miejsc polecam Szymbark - jest tam bardzo dużo atrakcji i ciągle powstają nowe - sama się planuję wybrać na jakiś weekend. No a kółko Raduńskie dla fanów żeglarstwa :happy: My udajemy się na majówkę w okolice Iławy tym razem - jakaś agroturystyka. Dużo przedszkolnych dzieci będzie :-D więc atrakcji nie zabraknie. :-D
A propos rowerka - moje starsze dziecko lubi ale tylko jak ktoś z innych dzieci przychodzi "pożyczyć" :-D:-D:-D Czyli jak czuje się gwiazdą podwórka. Poza tym już przeminął wielki szał i znowu piaskownica wygrywa na pół ze ścianką wspinaczkową.
W przedszkolu Piotrek nie bawi się podobno z dziećmi - za to jest bardzo mądry i będzie go pani traktować jako "dziecko zdolne" - hehe, jak to brzmi - czyli taki specjalny program będzie miał, żeby mógł się uczyć czego chce. Pewnie będzie miał po mamie cechę, że osoby nadające się do "zabawy" obczai dopiero na studiach... Na szczęście ma brata ;-)
 
Dzień doberek

Dzięki dziewczyny.Babcia ma małego guza i szybko go wykryli,bo moja babcia jest z tych co regularnie chodzą do lekarza.Mam nadzieję,że wszystko będzie ok.Chociaż wiem,że jej ciężko.


A u nas dzisiaj mega pobudka.
O 8.59 dzwoni pielęgniarka z przychodni i mówi,że nastąpiła pomyłka i nie mamy wizyty na 12 15 tylko na 9 15 więc z prędkością światła ubraliśmy się w samochód i do przychodni.Mała już jest zaszczepiona i to podobno ostatnie obowiązkowe szczepienie jak na razie.Młoda jak zwykle nawet nie pisnęła przy szczepieniu za to ja prawie zemdlałam jak igłę zobaczyłam.Dobrze,że Grzesiek ma dzisiaj wolne :)
Poza tym Oliwia nam schudła 60g i za 2 tygdonie mamy przyjśc na kontrole czy dalej waga spada czy nie.
Moim zdaniem Oliwia schudła bo teraz wiecej biega,ale zobaczymy.

minka pożyczyła być nam ten przedwodnik?I mam prośbę.Jakbyś miała miejsce w walizce to kupiłabyś mi bluzę z nexta dla Oliwki jakbyś gdzieś niedaleko przechodziła koło sklepu??

ivi jak dzisiaj samopoczucie?

dziuba jak Tyśka?

iza jak Pati?

kasia miłego wypoczynku

ana jak Czaruś?

Dobra miłego dnia

Zmykam do małej
 
Myślę Marta, że masz rację i Oli od biegania chudnie, DD też tak miał, sporo zrzucił. Pati już mega zdrowa, tylko antybiotyk wykańczamy.

Za to mnie rozłożyło na całego, leżę pod kołdrą i się trzęsę. Jestem chora na wapory :rofl2:

Iwonka a jak tam dziś Twój globus? ;-)

Kasia - w Szymbarku niedawno byliśmy. Mąż będzie zadowolony, będzie Cię miał teraz częściej dla siebie. Nie mogę wernisażu przeboleć :confused2:

Dziuba - jak tam córa?
 
reklama
minka pożyczyła być nam ten przedwodnik?I mam prośbę.Jakbyś miała miejsce w walizce to kupiłabyś mi bluzę z nexta dla Oliwki jakbyś gdzieś niedaleko przechodziła koło sklepu??

Marta, jeżeli Ci pasuje mogę podrzucić Wam w piątek przed południem, co do bluzy nie ma problemu :)
 
Do góry