reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

czesc dziewczynki


znacie moze jaka rodzine w potrzebie co by potrzebowala mebli, sa stare ale w dobrym stanie, nie zniszczone. mozemy zawiesc, tylko musze siei ich pozbyc a szkoda wyrzucac na smietnik,a komisy nie chca.:baffled:

czy na prawde nikt nikt nikogo nie zna w potrzebie,moze jakies studenckie mieszkanie???:-p
 
reklama
Dzień dobry,
poł dnia nie miałam netu:(
wyszłam na spacerek i spotkałam koleżankę z dziecięcych lat - kupiła z męzem mieszkanie tuż obok nas:) a nie widziałyśmy się z 15 lat!

Anja a może napisz co masz do oddania to jakoś się podpytam czy ktoś chce .
 
Ostatnia edycja:
meble juz ida w swiat,alejak kto chce to bardzo prossze

od dzisiaj mam ekipke remontowa-leca z koksem:-D

pozarta z L:no:ciezko facet ta ciaze jednak przechodzi:baffled:
 
Dobry wieczór ,
jaka cisza nastała- chyba dzięki słoneczku:)
Byliśmy dziś u pediatry, Tymuś waży 10,400 i ma 74 cm wzrostu;) Doktorka stwierdziła,ze daję mu za dużo soków owocowych i stąd zaparcia oraz krosteczki. Dostałam nakaz max.100ml soku dziennie więc mam rozcieńczać na maxa az przyzwyczaję go do picia wody. Poza tym duphalac jak bedzie nadal problem z kupką- zrobić serię 7-9 dni i powoli odstawić podając co drugi dzień. i tyle. okaz zdrowia- problemy kupkowe to norma i wiekszośc mam ma takie rewolucje wiec mam się nie przejmowac. ulżyło mi.
Do jutra:)
 
dzien dobry wszystkim niestety za oknem szaruwa zapewne slonko dzis nie zawita a tak mialam nadzieje bo jade do centrum na male zakupy bo musze kupic sobie wygodne buty wiosenne bo te co mam nie nadaja sie zbytnio gdyz mam wszytkie na wysokim obcasie a niestety zaczynaja mnie bolec lydki :( najbardziej mnie cieszy fakt ze czuje coraz czestrze ruchy mojej kruszynki :)

pozdrawiam i zycze milego dnia
 
hello:)

Bogusia dla dziewczynek sa takie słodkie ciuchy! ja kupilam dla tymka tyle ciuchów na poczatku ,ze moglabym trojaczki urodzic;) posprzedawałam pózniej,bo czesc wogole nie uzywana- na poczatku najlepsze sa pajace i bodziaki - najłatwiejsze do załozenia i najwygodniejsze przy kilkunastu przewijaniach dziennie:) ale to wyszło w praniu hehe


Pozdawiam wszystkie i miłego dzionka!
 
Ostatnia edycja:
bogusia śliczne ciuszki.Oliwka miała też te skarpetki kwiatki sprawdzały się rewelacyjnie i później dorobiła się biedronek :-D
U nas brak czasu.Oliwia broi na maksa.Dużo spacerujemy.Wczoraj przyszedł rowerek więc dzisiaj pierwsze wyjście na rowerek.Chociaż może być ciężko,bo mała zaliczyła dzisiaj taką glebę,że warga spuchnięta w buzi miała pełno piasku i wpadła w histerie po upadku.Nie chciała ani do wózka ani nie chciała chodzić.Uspakajała się tylko i mnie na rękach...
Zjem śniadanko i zabieram się za sprzątanie bo już część zakupów zrobiłam :)
Pozdrawiamy
 
Witam dziewczynki!
A ja dziś w pracy. Mam wrażenie że ciałem a duchem już jestem w domu!!! Jakoś nie mogę się skupić! tyle jeszcze do zrobienia przed Świętami ;-). jutro na szczęście już wolne.
A jak u Was przygotowania? Gdzie spędzacie te święta?? Ja w rozjazdach - niedziela rodzinna u siostry, a poniedziałek do teściów jedziemy.

Pozdrawiam!!
 
reklama
U mnie przygotowania w polu.Tzn wszystko mam,ale nic mi się robić nie chce.
Na śniadanie idziemy do moich rodziców.Mieliśmy jechać do teściów,ale nie jedziemy :D

Przed chwilką wróciłyśmy ze spacerku i Oliwi rowerek robił wrażenie,bo ludzie nas zaczepiali.Trudno tej różowej grającej wiewiórki nie zauważyć :D
 
Do góry