reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dzień doberek w końcu się doczłapałam...

caroline ale przygody...Ja kiedyś też stała w polu,ale gdzieś za Wrocławiem,bo śnieżyca była...Szkoda,że tak krótko byliście teraz pewnie już w trójkę się w Krakowie pojawicie :-)

dziuba i jak po wizycie weterynarza?

iza mam zaproszenia do Baltic Oasis.Jeżeli Oliwka nie będzie mega marudna to przyjdę do Ciebie,bo pójdziemy na plac zabaw.Grzesiek znów pojechał do pracy z wózkiem,ale daleko nie mam :-)

Cris Kasia Martynka co u Was?

No nic idę doprowadzić się do porządku
 
reklama
Witam się i ja :tak:
my dzis na pobraniu kwi byliśmy z Julianka... ale bylo nawet oki tzn płakała tylko jak ją trzymaliśmy a póżniej już oki :tak:
ja też siępisze na zlot czarownic heheh Iza mówisz jutro a o której ?? jak okolo 13 to z Wiktorkiem bede a jak wczesniej to z J ale musze wowczas wrócic do 13:sorry:
Marta czy masz jeszcze tą czapeczkę z H&M o której rozmawiałyśmy?? jestem chetna nadal...:tak: zaproszenie na Chrzest cudowne!!!
dziuba przytul psinkę...
cris co u Was? jak rozrabiaki??
Martynka jak pobyt u teściów?
Karolinko, Iwonko Wy niedługo bedziecie tulić swoje szkraby:tak: ten czas szybko leci:-D
Ania a juz jakiego lekarza leczysz Antosia?? u tego co poleciła Ania od Czarusia??
Aneczko Czarusia i zaglądaj do nas czasem
Anja a Wy już w podróży??


Buziole :rofl2:
 
czesc wam!

ale senna pogoda:confused2::confused2::confused2: muli mnie koszmarnie:crazy:

Minka, wylatujemy 7 grudnia :cool: wiec coraz blizej:-p

slonecznego( mozna swiatlo wlaczyc) dnia zycze:-)
 
Oliwia broi na potęgę a przy tym marudzi jak nic...Chyba za tatą tęskni :-)

minka mam czapeczkę leży odłożona :-)

anja zazdroszczę wycieczki :-)

Co do spotkania też się piszę...godzina obojętna bylebym do 15 w domu była,bo mężuś w tym tygodniu jest to 15 w pracy :-)

Jakaś śpiąca jestem.Kawy bym się napiła,ale w domu mleka brak :eek:
 
Dzieńdoberek w tą niezbyt pozytywnie nastrajającą pogodę....:wściekła/y:

Iza – no to jak ustalicie szczegóły to daj znać :happy:

Marta – niestety tak jak mówisz, teraz to dopiero w trójkę do Krakowa pojedziemy :-(

Dominika – nooo, czas płynie jak oszalały... :-)

Anja78 – ja też strasznie zazdroszczę Ci wyjazdu, ehh.... :tak:



Miłego dnia dla Wszystkich, buziole
 
czesc Kochane, dziękuję za dobre słowa, niestety dziś o 12.15 Korunia zasnęła na zawsze :-( była moja najkochańsza...

Caroline, całe szczęście tylko godzinę czekaliscie, pewnie wróciłaś umęczona!

Anja - jak ja Ci zazdroszczę tej podróży...

wracam do pracy, bo się znowuż popłakałam pisząc Wam o psiaku.
 
reklama
Natalka - tulam:-:)-:)-(

ja wlasnie z tego powodu nie moge miec zwierzat, wszystkie moje koty jak odchodzily "zza tecze" to tak odchorowalam , ze masakra. czlowieksie dosiersciucha przyzwyczaji a potem serce boli:zawstydzona/y:

a pies to najlepszy przyjaciel...smutno smutno smutno:no::no::no:
3maj sie kochana, Tyska cie pewnie rozsmieszy:tak:

pozdr mamuski :))))) lece bo Duska sie drze na dwor chce, wieczorny spacerek,
beznadziejnie ,ze szaro, buro i listopadowo, fajnie,ze w miare cieplo jeszcze
 
Do góry