reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub Mamy w Krakowie

Właśnie tak nie lubie wybiegać w przyszłośc bo później mi cos wypadnie,,, niestety w tym tygodniu nie dam rady was do mnie zaprosić,,:zawstydzona/y:, jutro idę ztą babcią do lakarza, w czwartek , zapowiedziałą się koleżanka , której nie widziałąm kilka lat a jest tu przejazdem więc chcę się spotkac w piątek niestety idę do pracy, a w sobotę przyjeżdzają znowu ciotki ze śląska i mają posiedziec podobno do wtorku:wściekła/y:.. Przepraszam was dziewczyny ale tak się mi czasem popieprzy jak sobie cos zaplanuję,,,,,,:-(
oj aż mi głupio ,że to tak wyszło:zawstydzona/y:
Myslę ,ze następny tydzień juz będzie unormowany i poznamy się osobiście,,,,
 
reklama
Witam,ja równiez bardzo chetnie spotkam się z krakowskimi mamusiami:)Zadko tu na krakowski watek zaglądam,bo od stycznia nie mam netu(niestety nie predko się to zmieni:((),a jak juz to głównie na moje październikowe forum na zamknięty.Ale bardzo miło bedzie Was poznać:)
 
Czesc dziewczyny,
Ja niedawno sie przeprowadzilam do Krakowa chetnie poznam nowe mamy z dziecmi, mam 11 msc coreczke. Od pazdziernika ide do pracy ale we wrzesniu mam czas na spotkanie w dowolnym terminie. Pozdrawiamy!!!
 
Hej
Mieszkam w okolicach żywieckiej - bardzo chętnie poznam młode mamy . Mam 15 miesięcznego synka - zawsze lepiej spacerować w 2 niż samemu.
 
Szukamy mam z dziećmi ok 1.5 rocznymi do wspólnych spacerów, spotkań, zabaw itp.
Mieszkamy z synkiem na Woli Duchackiej.
Pozdrowionka!
 
hej dziewczyny,
jestem nową mieszkanką Waszego pięknego miasta, mieszkam na Górce Narodowej i szukam mam chętnych zorganizować sobie czas podczas zimowych dni. Mam 9miesięcznego syna. Dajcie znać, jeśli chciałybyście ze swoimi pociechami spotykać sie na spacerach lub zabawach z dzieciakami w domu.
 
reklama
Do góry