reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub mam małych alergików

mamo małego alergika ja się cały czas trzymam zaleceń lekarki i nie eksperymentuje,chociasz muszę przyznac,że nieraz mnie kusiło,żeby spróbowac dac coś zakazanego ale się powstrzymałam.Ta lekarka nam powoli dietę rozszerza.Mam wielką nadzieję,że ta alergia w końcu minie.Niby testy nic nie wykazały,ale ona mówiła,żeby się tym nie sugerowac i dalej dietę trzymac.Ja podaję mojemu małemu zwykły chleb i nic mu nie jest,nie wyczytałam,żeby któryś mleko zawierał.Co do tych testów to płaciłam 180zł i w tym miałam 10 alergenów wziewnych i 10 pokarmowych,tych najczęściej występujących.Ale pielęgniarka mi się pytała,czy takie chcę,więc może można sobie wybrac inne,nie jestem pewna.

aga33 to fajnie,że u was lepiej z tą alergią.Mnie też wspominała o tym Vigantolu:-)Ja jadę do kontroli w kwietniu.A smarowałaś w końcu tą maścią Protopic?
 
reklama
Aga czy chodzisz do Pudelkowej??:confused:

Mamo malego alergika gdybys chciala to mam 3 namiary na alergologow ;-) + jeszcze pediatra neonantolog ktora sie zajmuje Dawidkiem (pod wzgledem alergicznym tez;-))

a u Nas ... mlodego znowu cos uczulilo ... liszajki na nodze sie pojawily :dry: ... znowu musze przestudiowac ostatnie menu Dawidka i dochodzic co to moglo byc :sorry2: .. no coz jak mus to mus :tak:


milego wieczoru dziewczeta i spokojnej nocki :tak:
 
Moniqa nie tylko ja chodzę do Pudełko, ale Asia 81 też. Znasz tę lekarkę??????:confused:

Asia 81 odnośnie maści to smaruję w ostateczności i tylko raz.Sporo się oczytałam na różnych forach i nie tylko o tej maści i tyle samo pozytywnych opinii co negatywnych:szok:
 
moniqa znasz tą lekarkę?Jaka jest twoja opinia o niej?

aga33 ja mu teraz trochę smaruję bo mu wyszły krostki po tym jogurcie naturalnym.
Pozdrawiam
 
Aga, Asia osobiscie jej nie poznałam, ale moja bliska kolezanka leczy u Niej swojego synka ... i z tego co slyszałam jest bardzo dobrym lekarzem, ale drogim ... zmienia leki bardzo często i to na te z najwyzszej pułki ... a z innych źródeł słyszałam, ze dobrze zajmuje sie dzieckiem ale tylko jak chodzi sie do Niej prywatnie ... ile w tym prawdy nie wiem, bo jak pisałam nie miałam z Nią doczynienia... , no ale kolejki jakie sie do Niej ustawiaja świadcza ze pewnie jest dobra w tym co robi ;-):tak:
 
Kamień spadł mi z serca:-) Już myślałam,że napiszesz, że to jakaś szarlatanka.:szok:Ja akurat chodzę z moją córcią do niej tylko prywatnie więc nie mam porównania.Jak już pisano wcześniej na forum za wizytę bierze 70 zł, ale taki wydatek raz na 2 miesiące jeszcze można przeżyć...
No nie mam szans napisać coś więcej, moja mała cały czas wrzeszczy.....cdn
 
spokojnie.... kto powiedzial ze bedziesz musiala podawac jakies leki? moze dieta eliminacyjna wszystko zalatwi?
moj Jasiek 2 razy dostal Zyrtec (ale akurat nie od alergologa) i raz jakis zastrzyk na pokrzywke - tez nie od alergologa tylko na pogotowiu.
Faktycznie drogie byly tabletki na wykluczenie/potwierdzenie astmy oskrzelowej - kosztowaly sporo ale tez to byly jedyne leki jakie nam alergolog przepisala w ciagu 1,5 roku!!!
 
Mój Patryś też miał tylko Zyrtec przepisany i Protopic na samym początku jak do niej poszłam,bo miał wysypkę(ta maśc jest droga ale wykupiłam ją tylko raz)Jeśli tylko alergia nie jest w jakimś zaawansowanym stadium,to na pewno obędzie się bez leków.:tak:

mamo małego alergika daj znac jak już będziesz po wizycie.
 
reklama
ja to ogólnie stwierdzam, ze leki przeciwalergiczne są drogie ... zreszta a co teraz jest taniego :sorry2: ... my teraz cały czas jedziemy na Zyrtec-u ... a oprócz tego rhinocort + oftaquix jak zajdzie potrzeba ... no i jeszcze jak jest juz mega problem z plamkami to cutivate w kremie ( ale to juz naprawde musi byc bidnie bo ja to do sterydów jestem bardzo na nie :no:)

Aga no co Ty ;-) :-) ... dostac sie do Niej to naprawde wyczyn, a to swiadczy o samych dobrych rzeczach ;-)
 
Do góry