reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

reklama
Witam się i ja:-) długo nie zaglądałam bo w sumie nic się tu nie działo:sorry: ale teraz widzę że nowych mamuś przybywa więc może wreszcie to nasze forum ożyje:tak:
Witam, również Nowa Ruda :)

Dylemacik, którą wybrać porodówkę, Kłodzko czy Polanicę? Macie moje Drogie jakieś spostrzeżenia?
Ja rodziłąm w Kłodzku i nie narzekam:no: w polanicy są lepsze warunki że tak to określę pobytu:-p ale ponoć jeśli chodzi o personel lepsze jest Kłodzko;-)
 
Witaj Anetasa ;)
Też rodziłam w Kłodzku, a i wcześniej też mam pewne doświadczenia z tym szpitalem. Fakt faktem coraz bardziej zbliżam się jednak do Polanicy, tym bardziej, że ostatnio byłam tam na oddziale osobiście, na szczęście bez hospitalizacji. A podejście całego personelu jest super i to nie tylko z oddz. ginekologiczno - położniczego, ale również innych. Niedawno ojciec tam leżał ;)

Pozdrowionka
 
Witam i ja :-) Widze znowu sie cosik ruszylo.
Ja rodzilam w Klodzku przedewszystkim dlatego,ze lekarz prowadzacy tam pracuje.To bylo juz jakis czas temu ale jak bym dzis miala wybierac to dalej wybralabym szpital gdzie jest lekarz prowadzacy.Oczywiscie nie kazda dziewczyna wybiera lekarza co pracuje w szpitalu ale ja wychodze z zalozenia,ze jak juz chodzic i wybierac to takiego ,ktory pracuje w szpitalu a nie prowadzi sama praktyke.
Magda ty masz jeszcze troche czasu wiec decyzje tez mozna na spokojnie podjac.Jka w kazdym szpitalu zdarzaja sie lepsi i gorsi pracownicy.W Klodzku trafilam w ciagu 5 dni po porodzie tylko na jedna pania co to tam byc nie powinna ale pozatym bylo oki.
Kolezanka z kolei rodzila rok temu w Polanicy i tez trafila na pania,ktora zostawila wiele do zyczenia.No ale Polanica jest zdecydowanie przyjemniejsza wizualnie,bo nowe wszystko.Choc przy porownaniu moim wole moja sale z Klodzka z 4 dziewczynami(moglo nas byc 7) jak 2 z Polanicy
 
reklama
Do góry