reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

reklama
Loj ale sie naogladalam cudo tyle fotek i jakie super:yes:Super z was rodzinka no i psiunia boska:-)My jezdzilismy w sumie rzadko choc teraz(juz nie pracuje) moze znowu bedziemy mieli napady weeckendowe eheheh.W sierpniu tylko przelotem bo jedziemy nad morze polskie od 16 do 28 sierpnia.
 
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :biggrin2: a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
 
:-) to dobrze ,ze jestes ja tez ostatnio weny brak mialam ale wrocila.Widze dietke masz a jak z karmieniem??i jaka masz ta dietke?Ja lece na punktach i jak narazie 16 kg mniej i chwila przerwy jest,ktora i tak sie juz konczy;-)
 
co do dietki to stosuje diete zgodna z grupa krwi , nie jem wogole pieczywa ani slodyczy a ze do tego karmie caly czas to waga leci :-)
ooo widze ze tez ladnie zlecialas:tak:pozdrawiam
 
Witam! Ja regularnie zaglądam ale widzę że nie specjalnie się tutaj cos dzieje:-( czyżby weny zabrakło albo tak zapracowane jesteście?:sorry: U nas wszystko w porządku szykuje nam się kolejny remont od przyszłego tygodnia w mieszkaniu ale pocieszam się bo dzięki niemu mała wreszcie pójdzie na swoje:-) czytaj dostanie swój pokoik:-p Pozdrawiam!
 
No malo sie dzieje bo nikt pisac nie chce:-( Jak bedziemy tylko zagladac to nic nie zmieni zawsze trzeba cos szkrobnac ;-)
Ja bylam przelotem w Klodzku ale juz w domku siedze i teraz nie wiem kiedy przyjade...
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry