reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

reklama
Witam i ja! Wracając do upadków Tuśka wczoraj podczas swojej ukochanej zabawy kręcenia się w kółko wyrżneła i przywaliła głową w kanape jak ją podniosłam to tak jak synek vici miała aż w głębienie zaraz mi stanęła historia z Wiktorkiem przed oczami więc szybko M poleciał do zamrażalnika po mięso i jej przyłożyliśmy ale ryk był niesamowity:-( i posmarowaliśmy arcalenem i na szczęście dziś jest tylko mały siniak:tak:
Lusesita jak lekarka?Nic nie słyszałam:no:
 
Witajcie!
Ja też nic nie słyszałam o tej lekarce??
Opiscie tego newsa w szczegółach;-)
A co do naszego rynku pracy jest do d****!
Szczerze to nie wiem:no:
przeglądam oferty codziennie i wielkie NIC!
Pozdrówka!
 
Hej wieczorkiem.Polozylam malego i czekam na mezulka bo jeszcze go nie ma.Do mnie to i tak takie wiesci nie dojda o lekarzach chyba ,ze zaczyna sie robic duzy szum to rodzinka nieraz przez tel cos wspomni.U nas wiosna dalej trwa i jest cieplusio_O rynku pracy sie nie wypowiem bo i nic nie wiem ;-)
 
Lekarka w tym dniu nie przyjela nikogo, przyszla do pracy jedynie zalatwic sobie zastepstwo, nie wazyla sie nawet przyjac pacjenta. :angry:
 
Witajcie!U nas ziomb!Adi znow zawalona ma krtan!Do tego wstal z zaklejonymi oczkami!Mam juz dosc i tej pogody i tych chorobsk!
Pozdrawiam was
 
A Ty jo2221 to co obronca jestes?czy moze sama lekarka?:angry::crazy:
Samo to ze wiedziala ze ma zycie ratowac w poniedzialek a nabombila sie to juz jest problem!A jeszcze by brakowalo zeby przyjela pacjentow:crazy::no:
 
Przynajmniej tyle,ze nie przyjela pacjeta.No ale zwazajac na to ,ze sie pracuje to po co sie pije:confused: Jak wiem,ze mam isc do pracy to wieczorem nie pije(bynajmniej nie tyle) aby nie moc pracowac.Wzniesc toast mozna oki ale nic wiecej.A jesli to bylo tuz przed praca to jeszcze wieksza glupota!!!Niegdy nie zrozumiem ludzi pracujacych na kacu czy jak sa pijani w pracy w razie "w" nigdy sie nie wybronia.
 
Może nie lekarka, ale znam ta lekarke bardzo dobrze, oczywiscie, w zaden sposob nie proboje jej bronic, i nie pochwalam zachowania, nikt chyba nie chce trafic do takiego lekarza, ale akurat tej osobie nic zarzucic nie mozna poniewaz nie byla tam wtedy pracowac...
 
reklama
A co to wogóle za lekarka?Skąd?
U nas jakieś choróbsko:-(
Paulinka ma jakiś kaszelek i chrypke i gorączke:-(
Pani doktor przepisała inhalacje i jakieś syropki.
ALe jest marudna i ma takie świecące oczka.Na moje nieszczęście choruje zawsze wtedy gdy M ma popołudniówkę:-(
ALe dajemy radę:tak:
Pozdrowionka!
 
Do góry