reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

reklama
nie wytrzymalam i zadzwonilam:-)
ma zaraz do mnie zadzwonic bo dzis maja straszne urwanie glowy ale prawdopodobnie juz na 99% zaczynam od dzis huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaa
 
DZIEN DOBEREK:tak:JESTEM KOFANE OJJJJJ DUZO MUSIALAM WAS PODCZYTYWAC:szok::szok::szok:ZQo GRATKI,ZE WSZYSTKO SIE PONAPRAWIALO I POUKLADALO:tak::tak::tak:VICI U CIEBIE WIDZE,ZE WSZYSTKO BYLO OK :cool::cool::cool: NO TO TERAZ O MNIE WCZORAJ PADL MI KOMP:angry::angry::angry::angry:ALE JUZ JEST OK:yes::yes::yes:NO I TE UPALY DAJA :crazy::crazy:@JESZCZE MNIE DOPADLA:wściekła/y:
 
Dziewczyny!!!
Bylam juz wczoraj w pracy w miare ok:tak:
ale dzis padnieta jestem bo wrocilam o 23 a zanim pogadalismy no i pozniej zasnąc nie moglam no i zrobilo sie po 1:szok:a po 7 juz trzeba bylo wstac bo Przemek do pracy i Marta do szkoly:tak:jeszcze zaraz musze do miasta jechac z malym do lekarza bo nocy jest tragedia zale rzesy posklejane no nic zobaczymy.....
jeszcze przed praca powinnam do was zajzrec chociaz z tym czasem to teraz roznie bedzie no ale jurtro wolna sobota:-D:-D
 
Dziewczyny!!!
Bylam juz wczoraj w pracy w miare ok:tak:
ale dzis padnieta jestem bo wrocilam o 23 a zanim pogadalismy no i pozniej zasnąc nie moglam no i zrobilo sie po 1:szok:a po 7 juz trzeba bylo wstac bo Przemek do pracy i Marta do szkoly:tak:jeszcze zaraz musze do miasta jechac z malym do lekarza bo nocy jest tragedia zale rzesy posklejane no nic zobaczymy.....
jeszcze przed praca powinnam do was zajzrec chociaz z tym czasem to teraz roznie bedzie no ale jurtro wolna sobota:-D:-D
CO TO ZA PRACA,ZE CIE TAK WYKONCZYLA???:crazy:SYNUS NADAL MA TO ZAPALENIE :szok::szok::szok:NA SERIO LEC DO LEKARZA POWODZENIA I ZDROWKA ZYCZE:tak::tak::tak:
 
Praca moze mnie tak nie wykonczyla tylko nie wyspanie:tak:
z mlodym bylam ulekarza i ma jakas infekcje przepisal mu masc na oczy i syrop do picia prawdopdobnie to na tle alergicznym ale i tak sie ciesze bo w polsce to mial straszna alergie od marca -czerwca ze 3 razy zapalenie oskrzeli i raz zapalenie pluc:wściekła/y:zastrzyki szpital itp...a tu dopiero pierwszy raz i to na oskrzela nie zeszlo:szok:
Zaraz szybki obiad i po 14 musze wyjsc:-)booze niewiem gdzie rece wlozyc a jeszcze we wtorek przyjazd tesciowej ale i tak sie ciesze ze juz pracuje.:-):-):-)
 
Praca moze mnie tak nie wykonczyla tylko nie wyspanie:tak:
z mlodym bylam ulekarza i ma jakas infekcje przepisal mu masc na oczy i syrop do picia prawdopdobnie to na tle alergicznym ale i tak sie ciesze bo w polsce to mial straszna alergie od marca -czerwca ze 3 razy zapalenie oskrzeli i raz zapalenie pluc:wściekła/y:zastrzyki szpital itp...a tu dopiero pierwszy raz i to na oskrzela nie zeszlo:szok:
Zaraz szybki obiad i po 14 musze wyjsc:-)booze niewiem gdzie rece wlozyc a jeszcze we wtorek przyjazd tesciowej ale i tak sie ciesze ze juz pracuje.:-):-):-)
ZQo kofaniutka nie przemeczaj sie za bardzo;-)trzymam kciuki zeby maly szybko wyzdrowial serio z ta alergia :crazy:tylu ludzi ma przekichane:szok:a zwlaszcza dzieci.POWODZENIA milego dnia:-):-):-)
 
no dziewczyny dzis wolna sobota:-D:-D:-D
troche odpoczymku a we wtorek tesciowa juz przyjezdza to tez chalupke trza ogarnac hehe
ale mysle ze ok bedzie jak sobie wszystko poukladam zaraz zmykam do miasta na jakies zakupki:-)
No mlody z ta alergia to i tak tu luzik jest :tak:
 
reklama
024.gif
024.gif
Z OKAZJI DNIA DZIECKA NAAAJLEPSZE ZYCZONKA DLA NASZYCH KOCHANYCH POCIECH DUUUUUZO ZDROWKA USMIECHU:-):-):-):-)
 
Do góry