reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

My już po kinderbalu. Wszystko się pięknie udało. Hanka nam zrobiła super prezent i dała pierwsze kroki do babci - teściowej:szok::-D:szok:
Zdjecia na fotkowym;-)

jeju to cudownie az mam lezki to naprawde wzruszajace tym bardziej ze w takim dniu!!!!!!!!!!!!!!
chwal tu sie jakie prezenciki dostala dama dnia:-D:-D
 
reklama
buuuuuu a unas w cukiernaich nie robia tortów ze zdjęciami:-:)-:)-:)-( ani nawet czystych aby samemu położyć ten opłatek:-:)-:)-( Ale już mam inny pomysł dla mojego smerfa:-p:-p
 
Gratulacje dla Hanusi :-)
My też wczoraj mieliśmy imprezke urodzinową. Wszystko się super udało. Torcik był pyszny. Macio wyciągnął płytę CD ( więc wszyscy stwierdzili że będzie dj-ował w Tatusia), potem złapał jednocześnie pałkę od perkusji i różaniec, więc stwierdzono że bedzie organistą :-) a potem go zainteresowała książka i kieliszek:-) Kasiorkę miał gdzieś. Były nawet tańce przy Fasolkach. Zrobiłam na imprezke prezentacje pps z różnymi zdjeciami Macieja i podpisami do nich. Wszystkim sie to spodobało. Było i wzruszenie i śmiech :-)
A z prezentów Maciuś dostał muzyczny warsztat fisher price, garaż z myjnią i samochodzikami, perkusję,trampki, rowerek, bluzki, spodnie i dresik i pieniążki. Więc goście sie spisali :-) Zaraz wrzucę fotki na zdjeciowy :-)
 
Hanka pierwsze dotkneła długopis ale zaraz chwyciła za kieliszek, wiecy ccyba to sie liczy jako pierwsze;-), potem była kasiorka która oddała mamusi;-), ksiązka...z braku laku różaniec hiihi

Co do prezentów to cała masa: buciki, lalki, szczeniaczka-uczniaczka, samochód, biżuterie i trochę kasy;-) Więc mama zamówiła nowe bodziaki, pizamki i nową furę (starą sprzedałam w sobote heheheh)
 
reklama
a mała ma w niedziele roczek a dzisiaj patrze a ona sama idzie sobie przez cały korytarz :szok::shocked2: z 4metry poszła :sorry::cool2:
dziewczyny a co wy stawiacie na roczek, bo tu czytam jakieś książki, długopis ??
z tego co ja wiem to u nas w rodzinie stawiali kieliszek,kase i różaniec ...
a poza tym to w jakims specjalnym momencie sie to stawia ? przed tortem? po torcie ?? i kiedy tort bo ja w ogole zorientowana nie jestem :sorry:...
z góry dziekuje wam za odp.
 
Do góry