reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

reklama
No właśnie a ja mam problem bo u mnie będzie sporo dzieciaczków w wieku od 9 do 3 lat więc zastanawiam się co dla nich przygotować aby chciały to zjeść :)

Marma u nas tez jest pełno dzieci tylko ze nasze dzieci jedza co my:tak: ale jako dodatek mozesz zrobic takie kuleczki ziemniaczane niby frytki, moze nugeski (z piersi z kurczaka) jakies koreczki owocowe moze potrawke;-)

A tu znajdziesz te opłatki
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
ojojjoj jak dawno mnie tu nie było :sorry::zawstydzona/y:
witam wszystkie forumowiczki i przechodze do tematu:

u mnie ogólnie bedzie 21osób, do jedzenia jeszcze nie wiem co robie ale w biedronce widziałam takie fajne mieska faszerowane za 2,49zł czy jakoś tak za 2szt. :-) bardzo smaczne, polecam, tego kupie z 5paczek czyli 10sztuk i coś tam jeszcze wymysle ;-)
co do rzeczy które wystawia się dziecku (kieliszek,kasa,różaniec) to myślę że moja Naduśka wybierze pieniążki, jak tylko widzi pieniądze albo portfel to aż się trzeńsie żeby wziąć , a jak chce jej ktoś zabrać to wpada w furię i zachowuje sie jakby miała ADHD czy coś znacznie gorszego :sorry:
na prezent do mojej małej mamy już wózek dla lalek i "szczeniaczka uczniaczka" nie wiem czy jeszcze jakiejś drobnostki nie dokupić... zobaczymy
z tymi sankami to dobry pomysł :-) chyba musze podsunąć go któremuś z gości :-p
jedna z was pisała cos o łóżku piankowym... co to takiego ?? możla jakiegoś linka prosić do zdjęcia ?? :-D z góry dziękuje i pozdrowionka dla wszystkich mamusiek i przyszłych solenizantów :-)
 
Dziewczyny ja wciąż myślę o prezencie dla naszego Maćka. Moi rodzice i bracia sie okreslili co kupia małemu a teściowie i szwagierki nie. boje sie żeby się prezenty nie zdublowały. szczerze to liczyłam na to że się teściowa zapyta co kupić małemu a tu d... ja od nas chciałabym mu kupić cos co bedzie miał na pamiątkę. co myślicie o takiej książce
! BAJKA O TWOIM DZIECKU! - oryginalny prezent! (759312290) - Aukcje internetowe Allegro

podoba mi sie to, ale maciek przeciez póki co i tak nic z tego nie zakuma. fajna dedykacje mozna tam zrobic itp. juz sama nie wiem.

a jak nie tą książkę to podoba mi sie jeszcze ten warsztat z fp
WARSZTAT Z NARZĘDZIAMI PL FISHER PRICE + GRATIS (763243364) - Aukcje internetowe Allegro
 
podobny warsztat ze smyka ma Kacperek i jest zachwycony.


taki jeden box też ma tylko jest mniejszy chyba i elementy są bardziej wbudowane, takie guziczki do naciskania i przekręcania i też lubi się nim bawić, choć ma jedną wadę bo włącza się nie wiadomo kiedy, najczęściej w nocy i niema jak go wyłączyć.

A książeczki też są fajne i myślę o nich w przyszłości.
 
A mi sie spodobały:
Sanki drewniane +oparcie + popychadło +materacyk (760999627) - Aukcje internetowe Allegro
Sanki Drewniane z materacem + gratis sznurek !!!!! (757860067) - Aukcje internetowe Allegro

i do tego:
Śpiworek do wózka dziecięcego i na sanki (748351472) - Aukcje internetowe Allegro

Co o tym myslicie??
Moze podpowiem babci albo chrzestnej :-) Gorsze ze w sklepach nie ma na razie sanek i pewnie pojawia sie tylko jak snieg spadnie, a wtedy bedzie ich deficyt, a moja mama czy Patryk rodzice nie kupuja przez internet :cool2: Tylko pytanie czy bedzie snieg w ogole, ale w sumie pozniej mozna zdjac ten materacyk i beda na kilka lat w sumie nie??
 
Martynka mam te pierwsze saneczki. Sa swietne!!!!!!!!!1 Laura dostała je na roczek:tak::tak: Dla mnie dobry prezent i na lata:tak::tak::tak:
Spiworek tez mam:-D:-D:-D teraz mały bedzie miał do spacerówki i ewentualnych sanek:cool2:
 
reklama
Do góry