reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

MISIA wlasnie ja tez nie wiem kiedy sie to stawia ?I ja slyszalam dokladnie o tych 3 rzeczach co ty :-)
CZARNA ja wlasnie chcialam takie sanki u mnie mozna podobno w jednym sklepie z takim popychadlem kupic :-) Je ma kupic moja mama :-)
Za spiworkiem sie wlasnie rozgladam Powiem tesciom aby kase dali bo wlasnie taki spiworekjk chcialam jej kupic CHYBA PRZYDATNA RZECZ????????
Ogladalam juz dzis 2 ale byly jakies krotkie na nogach :-(
KAKA brawa dla HANI a tak sie balas o to chodzenie :-)
LILUNIA fajnie ze roczek sie udal i super prezenty :-)

KAKA a propo tego chodzenia to ja pewnie za miesiac lub wiecej zapytam KTORY PAZDZIOSZEK JESZCZE TAK JAK OLIWKA NIE CHODZI HEHE
 
reklama
a mała ma w niedziele roczek a dzisiaj patrze a ona sama idzie sobie przez cały korytarz :szok::shocked2: z 4metry poszła :sorry::cool2:
dziewczyny a co wy stawiacie na roczek, bo tu czytam jakieś książki, długopis ??
z tego co ja wiem to u nas w rodzinie stawiali kieliszek,kase i różaniec ...
a poza tym to w jakims specjalnym momencie sie to stawia ? przed tortem? po torcie ?? i kiedy tort bo ja w ogole zorientowana nie jestem :sorry:...
z góry dziekuje wam za odp.

Brawo dla Nadi
Co do tej wróżby każdy wystawi co chce;-) U nas najpier bedzie jedzonko potem kawa i ciasto w tym czasie wróżba a na koniec tort;-)

Dorotka ja zaraz zmierze ile ma ten mój spiworek i wkleje fote na zakupowym jaki my mamy. Mi sie bardzo przydał dla Lali wiec i teraz sie sprawdzi bo jednak kocyk dziecko moze zawsze skopac:))


A ja własnie zakupiłam baloniki i girlandy:-p
 
Ostatnia edycja:
Ale wy tu wszystkie pięknie sie przygotowujecie do I urodzinek pażdzioszków. U nas ten wielki dzień już w niedziele. Ale ja mam problem z tortem. Zaczne od początku. Ktoś mi polecił dziewczyne która robi torty. Robi na nich wszystko co sie chce i wszystko jest do jedzenia. Oto jej strona
the cakegirl ~ portfolio ( nimsay@op.pl ) > About >
Wszystko co widzicie na torcie jest do jedzenia. I tym sposobem zamówiłam dla mojego adama tort na urodziny. Jako że to maniak motocykli tort był właśnie z jego ukochanym motorem. wysłałam jej zdjęcie i ona go zrobiła. Był pyszny. Chciałam zamowić też tort dla maksia. I tu sie pojawia problem. Bo dziewczyna mi nie odpisała i ma wyłączony telefon. A jutro a właściwie to dziś już środa. I nie wiem czy mam sie próbowac z nią kontaktować czy zamawiać gdzie indziej. Choć przyznam sie szczerze ze bardzo mi zależy na torcie od niej bo nie dość że śliczne to jeszcze przepyszne. No może tylko cena jest na minus. No ale cóż
Jak myślicie czekac czy zamawiać gdzie indziej bo potem może być za póżno i zostaniemy na lodzie.
Aq to tort mojego adama
 

Załączniki

  • IMGP0382.jpg
    IMGP0382.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 42
A taki torcik zrobiłam Julce w marcu:
P1040293.jpgP1040294.jpg
Radusiowi pewnie jeszcze za bardzo ... kremowy i za czekoladowy. Bo wszystkie brzegi i góra, to czekolada wedlowska mleczna + pralinki z Milki z wiórkami kokosowymi. A w środku krem czekoladowy i cztery cienkie biszkopty dwa białe, dwa ciemne.:sorry::eek::laugh2:
 
Super te torciki aż mi ślinka pociekła :-p
A u mnie zmiana planów. Siedzimy w domu pogoda przeokropna a wieje tak że głowę urywa...
 
reklama
Do góry