reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

Ja sobie zrobiłam dziurki w uszach jak miałam podajze 11 lat i wyjechałam na wakacje, kuzynka mi zrobiła, a potem zadzwoniłam do mamy, że "uszy mnie bolą"... he he A potem jedna dziurke sobie dorobiłam, potem dwie kolejne kiedys pistoletem u kosmetyczki, wiec razem mam 5 dziurek w uszach :-D hi hi
Ale moim zdaniem takim maluszkom kolczyki sa zupełnie niepotrzebne.
A kiedys chciałam jeszcze kolczyk w pępku ale juz odpada - figura nie ta i jest niepotrzebny :-D hi hi. Ale tatuaz jakis malutki bym sobie zrobiła, chociaz wtedy mama by mnie ochrzaniła, a tesciowie po cichu komentowali i obgadywali... Tylko nie wiem w jakim miejscu sobie zrobic. Jest takie miejsce ktore sie wcale nie rozciaga podczas ciazy itp??

A co do roczku to ja bym chciała jakies sanki dla maluszków, jakies samochody, np. duzy do ciagniecia i reszte chyba kase, bo trzeba małemu na zime kupic kombinezon, buty itd. I jakos tak sobie wymysliłam jakąs duża fajne ksiege z wierszami Brzechwy albo Tuwima :-)

Dorotka tu masz przykładowe stoliki itp:
Kolorowy, edukacyjny stolik z dźwiękami (729714847) - Aukcje internetowe Allegro
Bajkowy Stolik Edukacyjny - ogrom funkcji i zadań (741946712) - Aukcje internetowe Allegro
CHICCO MUZYCZNY STOLIK EDUKACYJNY + KLOCKI + BONUS (740159869) - Aukcje internetowe Allegro
CHICCO MUZYCZNY STOLIK EDUKACYJNY KLOCKI +GRATIS! (743328423) - Aukcje internetowe Allegro
FISHER PRICE krzesełko uczydełko po polsku mówi (730395666) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja juz pierdziele i takich stoliczkow nie kupuje.mlody i tak ma gdzies i tylko jak kartony widzi to sie cieszy:confused2:wiec przejde sie do biedronki i poprosze o pare kartonow:-D
a jesli chodzi o stoliki to ja chcialabym kupic te z ikei male Mamut z krzeselkami.a sprzedac to do karmienia bo nam sie do niczego nie przydaje.mlodego sie nie da juz tam wsadzic :rofl2:a przy takich zwyklych je w zlobku i siedzi sam:tak:
 
Co do kolczykow to chyba nikt tu nikogo nie przekona do zmiany zdania;-)

Wysłałam zaproszenia 2 dni temu - ciekawe czy doszły:cool2:

Czarna no tys to zdolna dziewucha i kolejny udany model;-)
 
zaproszenie super, a co do garnuszka to mlodemu podszedł, zmaga się z klockami przy dziurkach, ale ja mam używany
 
Fajne sa te stoliki Tylko nie jestem pewna czy Oliwce spasi Ona ma ten mozyczny ogrodek i jakos teraz on ja zabardzo nieciekawi :-(
CZARNA ta lokomotywa z tymi bankami jest super :-)
Ja rozwalilam skarbonke tam Oliwka ma 115 zl wiec za to chcialam jej cos kupic Ale widze ze na allegro mozna kupic np 2 suoer i niedrogie zabawki
Z chrzestna idzie sie dogadac Ona jest w stanie kupic cos do 200 zl Wiec jakbym sie zdecydowala na cos drozszego to ona by to kupila A ja dolozylabym do kasy z skarbonki i kupila Kolczyki Bo to chce jej kupic :-)
Od babci sanki dostanie Pozniej jakas zabawka Te kolczyki A od chrzestnego chyba Kombinezon na zime Ktory i tak musialabym kupic Wiec mysle ze prezenty bylyby udane :-)

Co do kolczykow to jak mialam roczek to mama mi przebila Pozniej juz nie pamietam ile lat mialam dokladnie ale w szkole podstawowej Przebijalam sobie uszy z kolezanka Na klatce schodowej Zwykla igla do szycia :-)Przebijalam sobie i tym sposobem mialam cale lewe ucho w kolczykach Pozniej Przebilam brew u znajomych Pozniej przyjaciolka przebilaja mi kolo ucha ale na twarzy kolczyka Tak wysoko na policzku Nastepnie w jezyku mialam :-)
W jecyku bylam przebijac u profesjonalisty
Moja mama Juz sie przyzwyczaila Kolczyki w uchu to jak przebijalam To zarzucalam wlosami i chwile widac nie bylo Brew zrobilam u znajomych wiec nic do gatki nie miala Na tym policzku tzn twarzy bo nie wiem jak to nazwac to wiedziala ze ide przebic A z jezykiem to nic nie widziala A ja przyszlam i staralam sie zjesc normalnie obiad hehehe
 
Hej mamuski tak sie wcielam:zawstydzona/y:ale ja z sentymentu do was i dzieciaczkow bo za chwile zdmuchna swieczke i nie moge przejsc obojetnie wiec napewno zloze naszym pazdzioszkom zyczenia!
kaka suuperr wierszyk a czarna zaproszenie cudne!!

u mnie jesli chodzi o prezent narazie nic specjalnego bo duzo kasy pochlonela nasza wyprowadzka do UK ale impreza bedzie 1 klasa robimy razem z Justynka roczek dla Werci i Lilianki oraz 3 urodzinki Laury teraz obecnie szykujemy menu i caly wystrój ;-):tak::tak:aby nasze sloneczka mialy jak najlepsze Birhtday Party
poniewaz to ich swieto wiec skupiamy sie na nich przedewszystkim!
pozdrawiam was serdecznie :tak:
 
O MINISIA witaj i napisz co tam u was :-)
Z Justynka napiszcie co tak u was Bo widze ze przeprowadzka sie udala Wiec gratuluje :-)
A Impreza zapowiada sie wysmienicie :-)
 
reklama
Do góry