reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

Magda to nasi teściowie podobni, my też z M zrobiliśmy sobie tatuaże i jak ja byłam w wakacje to patrzyli na mnie krytycznym wzrokiem ale nie było żadnego komentarza a teraz M jest u nich i się śmiał, że ich reakcja była dokładnie taka sama:-D:-D

A podczas jakiejś rozmowy teściowa powiedziała że jej to się wcale żadne tatuaże nie podobają:-D:-D
 
reklama
U nas zarówno teściowa (bo tesciu to swój chłop) jak i moi rodzice nie tolerują tatuaży . choć moi rodzice pogadali by i tyle a teściowa:rofl2::rofl2::rofl2: strach się bać pewnie bym miałą wiecznie pypcia na języku:-D:-D:-D
Ale mi się marzy taki malusi:-p

Ale widzę ze nam się temat zmienił na tym wątku:-D:-D:-D
 
Kazdy ma swoje zdanie odnosnie kolczykow Ja chce dla Oliwki kolczyki BO ONA MA JUZ OD 2 MIESIECY PRZEBITE USZKA :tak:
I nie zaluje Jeszcze raz bym jej przebila Uwazam ze jak jest sie mlodszym to dziecko to lepiej przezywa Oliwka poplakala doslownie jakies 5 minut Zanim wyszlismy z salonu to juz nie plakala Teraz ma od nich kolczyki antyalergiczne I chce dla niej jakies fajne kolczyki zlote na kilka lat :tak:

A co myslicie o tym ?Moze ktoras to ma ?Napiszcie mi prosze opinie jak mozecie
GARNUSZEK NA KLOCUSZEK PO POLSKU,HIT FISHER-PRICE (742277300) - Aukcje internetowe Allegro
 
A dorota nie lepiej troche dolozyc i kupic jakis stoliczek z pierdulkami?? B garnuszek fakt ze cos tam sobie mowi i troszke swieci ale szybko sie nudzi:tak:
 
reklama
Do góry